OCJENSKI AUTO RALLY ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. KVARNERSKI OCJENSKI AUTO RALLY '11
Čavle, 18.06.2011.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 9 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Opel Corsa GSi 2:35,810 0:00,000 20
2. 2 10 Antun Laušin
Lana Špiranec
SAK Samobor Honda Civic 2:35,940 0:00,130 15
3. 1 18 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK HBT Rac. Yugo 2:43,900 0:08,090 12
4. 1 17 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Autobianchi A112 2:55,380 0:19,570 10
5. 2 11 Vedran Delimar
Nino Ćubić
AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 3:02,840 0:27,030 8
6. 3 6 Marko Božić
Enver Prodan
AK Zrinski Honda Civic 1.6 3:21,710 0:45,900 6
7. 2 15 Robert Grbac
Sandra Srdoč
ASK Kastavac Renault Clio 3:30,580 0:54,770 4
8. 3 7 Marko Palijan
Ivan Gašparović
AK Dubrava Toyota Corolla GT 3:31,590 0:55,780 3
9. 3 8 Goran Sikirica
Alen Peruč
AK RI Autosp./AK Zrinski Audi A4 3:39,080 1:03,270 2
10. 2 12 Branko Čuić
Amir Malkić
AK Grobnik/AK RI Autosp. Daihatsu Charade 3:42,830 1:07,020 1
11. 3 3 Goran Krišto
Bojan Sabovljev
AK RI Autosport Opel Astra 3:45,340 1:09,530 -
12. 3 2 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Škoda Fabia RS 3:52,350 1:16,540 -
13. 2 20 Goran Rakočević
Zoran Klarić
AK RI Autosport Peugeot 4:07,700 1:31,890 -
14. 3 5 Mario Jurišić
Ivan Jaranović
AK RI Autosport VW Golf III 4:22,380 1:46,570 -
15. 3 4 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 4:53,930 2:18,120 -
- 2 14 Igor Krišto
Sanjin Blečić
AK RI Aut./ASK Kastavac VW Golf isključeni  -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 17 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Autobianchi A112 2:55,380 0:00,000 20
2. 3 2 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Škoda Fabia RS 3:52,350 0:56,970 15
3. 3 4 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 4:53,930 1:58,550 12
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 18 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK HBT Rac. Yugo 2:43,900 0:00,000 20
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 18 Ivan Rostohar
Igor Mandić
AKK Zanatlija/AK HBT Rac. Yugo 2:43,900 0:00,000 20
2. 1 17 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Autobianchi A112 2:55,380 0:11,480 15
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 9 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Opel Corsa GSi 2:35,810 0:00,000 20
2. 2 10 Antun Laušin
Lana Špiranec
SAK Samobor Honda Civic 2:35,940 0:00,130 15
3. 2 11 Vedran Delimar
Nino Ćubić
AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 3:02,840 0:27,030 12
4. 2 15 Robert Grbac
Sandra Srdoč
ASK Kastavac Renault Clio 3:30,580 0:54,770 10
5. 2 12 Branko Čuić
Amir Malkić
AK Grobnik/AK RI Autosp. Daihatsu Charade 3:42,830 1:07,020 8
6. 2 20 Goran Rakočević
Zoran Klarić
AK RI Autosport Peugeot 4:07,700 1:31,890 6
- 2 14 Igor Krišto
Sanjin Blečić
AK RI Aut./ASK Kastavac VW Golf isključeni -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 6 Marko Božić
Enver Prodan
AK Zrinski Honda Civic 1.6 3:21,710 0:00,000 20
2. 3 7 Marko Palijan
Ivan Gašparović
AK Dubrava Toyota Corolla GT 3:31,590 0:09,880 15
3. 3 8 Goran Sikirica
Alen Peruč
AK RI Autosp./AK Zrinski Audi A4 3:39,080 0:17,370 12
4. 3 3 Goran Krišto
Bojan Sabovljev
AK RI Autosport Opel Astra 3:45,340 0:23,630 10
5. 3 2 Helena Božičević
Iva Bukvić
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Škoda Fabia RS 3:52,350 0:30,640 8
6. 3 5 Mario Jurišić
Ivan Jaranović
AK RI Autosport VW Golf III 4:22,380 1:00,670 6
7. 3 4 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 4:53,930 1:32,220 4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RI AUTOSPORT 20 Vlado Božičević K2 15 Luisa Božičević K1 12 Goran Sikirica K3 47
2. AKK ZANATLIJA 20 Ivan Rostohar K1 - - 20
3. AK ZRINSKI 20 Marko Božić K3 - - 20
4. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
5. AK DUBRAVA 15 Marko Palijan K3 - - 15
6. AK STUBAKI 12 Vedran Delimar K2 - - 12
7. ASK KASTAVAC 10 Robert Grbac K2 - - 10
8. AK GROBNIK 8 Branko Ćuić K2 - - 8
9. AK DELTA SPORT 4 Andrea Rastowsky K3 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOSPORT BOŽIČEVIĆ 20 Vlado Božičević K2 15 Luisa Božičević K1 8 Helena Božičević K3 43