OCJENSKI AUTO RALLY ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NOĆ U KUMROVCU '11
Kumrovec, 02.07.2011.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 2 Antun Laušin
Lana Špiranec
SAK Samobor Honda Civic 8:00,950 0:00,000 20
2. 2 1 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Opel Corsa GSi 8:03,430 0:02,480 15
3. 1 12 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 8:12,440 0:11,490 12
4. 2 6 Marko Popović
Nicol Baričević
AK HBT Racing Nissan 8:25,330 0:24,380 10
5. 2 3 Vedran Delimar
Nino Ćubić
AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 8:49,010 0:48,060 8
6. 1 14 Marko Cavor
Danijel Babić
AKK Zanatlija Yugo 8:57,760 0:56,810 6
7. 3 16 Marko Palijan
Ivan Gašparović
AK Dubrava Toyota Corolla GT 9:03,080 1:02,130 4
8. 3 19 Igor Baburić
Mario Švaljek
AK Delta/AMK Dugo Selo VW Golf III 9:30,450 1:29,500 3
9. 2 7 Mladen Mihoci
Krunoslav Filipašić
AK Delta Suzuki Swift 9:40,740 1:39,790 2
10. 2 9 Mihael Alič
Tin Tomljanović
AKK Zanatlija Fiat Punto GT 10:08,470 2:07,520 1
11. 3 17 Helena Božičević
Goran Krišto
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Škoda Fabia RS 10:23,220 2:22,270 -
12. 3 15 Marko Božić
Eda Sandalj
AK Zrinski/AK Buzet Aut. Honda Civic 1.6 10:36,120 2:35,170 -
13. 3 18 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 11:40,430 3:39,480 -
- 2 8 Igor Šugar
Filip Glavačko
AK Delta Sport Suzuki Swift odustali  -
- 2 10 Dario Mučnjak
Goran Laušin
SAK Samobor Honda Civic odustali -
- 2 11 Ivan Majić
Marko Mirosavljević
SAK Samobor Toyota Starlet odustali  -
- 3 20 Mario Bahorić
Ivan Bahorić
AK Delta Sport Peugeot 407 odustali -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 12 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 8:12,440 0:00,000 20
2. 3 18 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 11:40,430 3:27,990 15
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 15 Marko Božić
Eda Sandalj
AK Zrinski/AK Buzet Aut. Honda Civic 1.6 10:36,120 2:35,170 20
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 12 Luisa Božičević
Ingrid Kasap
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Autobianchi A112 8:12,440 0:00,000 20
2. 1 14 Marko Cavor
Danijel Babić
AKK Zanatlija Yugo 8:57,760 0:45,320 15
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 2 Antun Laušin
Lana Špiranec
SAK Samobor Honda Civic 8:00,950 0:00,000 20
2. 2 1 Vlado Božičević
Goran Crnković
AK RI Autosport
Autosport Božičević Rijeka
Opel Corsa GSi 8:03,430 0:02,480 15
3. 2 6 Marko Popović
Nicol Baričević
AK HBT Racing Nissan 8:25,330 0:24,380 12
4. 2 3 Vedran Delimar
Nino Ćubić
AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 8:49,010 0:48,060 10
5. 2 7 Mladen Mihoci
Krunoslav Filipašić
AK Delta Suzuki Swift 9:40,740 1:39,790 8
6. 2 9 Mihael Alič
Tin Tomljanović
AKK Zanatlija Fiat Punto GT 10:08,470 2:07,520 6
- 2 8 Igor Šugar
Filip Glavačko
AK Delta Sport Suzuki Swift odustali -
- 2 10 Dario Mučnjak
Goran Laušin
SAK Samobor Honda Civic odustali -
- 2 11 Ivan Majić
Marko Mirosavljević
SAK Samobor Toyota Starlet odustali -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 16 Marko Palijan
Ivan Gašparović
AK Dubrava Toyota Corolla GT 9:03,080 0:00,000 20
2. 3 19 Igor Baburić
Mario Švaljek
AK Delta/AMK Dugo Selo VW Golf III 9:30,450 0:27,370 15
3. 3 17 Helena Božičević
Goran Krišto
AK RI Autosport
Autosport Božičević
Škoda Fabia RS 10:23,220 1:20,140 12
4. 3 15 Marko Božić
Eda Sandalj
AK Zrinski/AK Buzet Aut. Honda Civic 1.6 10:36,120 1:33,040 10
5. 3 18 Andrea Rastowsky
Tatjana Pintar
AK Delta Sport Citroën Xsara 11:40,430 2:37,350 8
- 3 20 Mario Bahorić
Ivan Bahorić
AK Delta Sport Peugeot 407 odustali  -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RI AUTOSPORT 20 Luisa Božičević K1 15 Vlado Božičević K2 12 Helena Božičević K3 47
2. AK DELTA 15 Igor Baburić K3 8 Mladen Mihoci K2 - 23
3. AKK ZANATLIJA 15 Marko Cavor K1 6 Mihael Alič K2 - 21
4. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
5. AK DUBRAVA 20 Marko Palijan K3 - - 20
6. AK HBT RACING 12 Marko Popović K2 - - 12
7. AK STUBAKI 10 Vedran Delimar K2 - - 10
8. AK ZRINSKI 10 Marko Božić K3 - - 10
9. AK DELTA SPORT 8 Andrea Rastowsky K3 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AUTOSPORT BOŽIČEVIĆ RIJEKA 20 Luisa Božičević K1 15 Vlado Božičević K2 12 Helena Božičević K3 47