štopericaciljna zastavica 1. 01.05.11. - Šibenik
2. 18.06.11. - Čavle
3. 02.07.11. - Kumrovec
4. 05.08.11. - Ravna Gora
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY
KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Špiranec SAK Samobor x 15 20 20 55
2. Goran Crnković AK RI Autosport x 20 15 6 41
3. Ingrid Kasap AK RI Autosport x 10 12 15 37
4. Nino Ćubić AK Stubaki x 8 8 3 19
5. Nicol Baričević AK HBT Racing x - 10 8 18
6. Igor Mandić AK HBT Racing x 12 - - 12
7. Mario Hernaut AKK Zanatlija x - - 12 12
8. Ivan Pavlović AK Rijeka x - - 10 10
9. Ivan Gašparović AK Dubrava x 3 4 0 7
10. Enver Prodan AK Zrinski x 6 - - 6
11. Danijel Babić AKK Zanatlija x - 6 - 6
12. Sandra Srdoč ASK Kastavac x 4 - 0 4
13. Iva Peruško AK Pula-Rovinj x - - 4 4
14. Mario Švaljek AMK Dugo Selo x - 3 0 3
15. Alen Peruč AK Zrinski x 2 - - 2
16. Krunoslav Filipašić AK Delta x - 2 - 2
17. Igor Krišto AK RI Autosport x - - 2 2
18. Tin Tomljanović AKK Zanatlija x - 1 0 1
19. Amir Malkić AK RI Autosport x 1 - - 1
20. Zoran Grabović AK RI Autosport x - - 1 1
 - državni prvak -

REDOSLIJED SUVOZAČICA
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ingrid Kasap AK RI Autosport x 20 20 20 60
2. Tatjana Pintar AK Delta Sport x 12 15 12 39
3. Iva Bukvić AK RI Autosport x 15 - 15 30
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ingrid Kasap AK RI Autosport x 15 20 20 55
2. Igor Mandić AK HBT Racing x 20 - - 20
3. Danijel Babić AKK Zanatlija x - 15 - 15
4. Mario Hernaut AKK Zanatlija x - - 15 15
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Špiranec SAK Samobor x 15 20 20 55
2. Goran Crnković AK RI Autosport x 20 15 12 47
3. Nino Ćubić AK Stubaki x 12 10 8 30
4. Nicol Baričević AK HBT Racing x - 12 15 27
5. Sandra Srdoč ASK Kastavac x 10 - 4 14
6. Iva Peruško AK Pula-Rovinj x - - 10 10
7. Tin Tomljanović AKK Zanatlija x - 6 3 9
8. Amir Malkić AK RI Autosport x 8 - - 8
9. Krunoslav Filipašić AK Delta x - 8 - 8
10. Zoran Klarić AK RI Autosport x 6 - - 6
11. Karlo Grabar AK Grobnik x - - 6 6
- Filip Glavačko AK Delta Sport x - od - 0
- Goran Laušin SAK Samobor x - od - 0
- Marko Mirosavljević SAK Samobor x - od - 0
- Sanjin Blečić ASK Kastavac x isk - - 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ivan Gašparović AK Dubrava x 15 20 10 45
2. Mario Švaljek AMK Dugo Selo x - 15 8 23
3. Enver Prodan AK Zrinski x 20 - - 20
4. Ivan Pavlović AK Rijeka x - - 20 20
5. Igor Krišto AK RI Autosport x - - 15 15
6. Eda Sandalj AK Buzet Autosport x - 10 4 14
7. Tatjana Pintar AK Delta Sport x 4 8 1 13
7. Alen Peruč AK Zrinski x 12 - - 12
8. Goran Krišto AK RI Autosport x - 12 - 12
9. Zoran Grabović AK RI Autosport x - - 12 12
10. Ivan Jaranović AK RI Autosport x 6 - 6 12
11. Bojan Sabovljev AK RI Autosport x 10 - - 10
12. Iva Bukvić AK RI Autosport x 8 - 2 10
13. Sanjin Blečić ASK Kastavac x - - 3 3
- Dario Posavec AKK Zanatlija x - - 0 0
- Ivan Bahorić AK Delta Sport x - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI