štopericaciljna zastavica 1. 01.-02.04.11. - Kumrovec (sprint)
2. 16.-17.04.11. - Sveta Nedelja (sprint)
3. 29.-30.04.11. - Zagreb
4. 19.-20.05.11. - Croatia Rally I
5.       21.05.11. - Croatia Rally II
6. 10.-11.06.11. - Istra
  7. 22.-23.07.11. - Novi Vinodolski
  8. 09.-10.09.11. - Opatija
  9. 07.-08.10.11. - Šibenik
10. 21.-22.10.11. - Dugo Selo
11. 11.-13.11.11. - Poreč
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Toni Klinc AK Sljeme 9 7,5 [od] 1,5 12 x x 25 x 18 25 98
2. Viktoria Zejda (H) Stille ASE 12,5 9 25 od 8 x x - x 25 15 94,5
3. Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 7,5 12,5 18 - - x x 18 x od 18 74
4. Matteo Chiarcossi (I) National Proklama - - - 37,5 25 x x - x - - 62,5
5. Maurizio Barone (I) Luca Betti - - - 27 18 x x - x - - 45
6. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - - 15 15 x x 8 x - - 38
7. Enej Ložnar Kranjc (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 12 6 x x 15 x - - 33
8. Bojan Krota AK Buzet Autosport 2 6 12 6 1 x x [od] x 4 2 33
9. Jan Škaloud (CZ) Antonin Tlustak - - - 18 10 x x - x - - 28
10. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 15 od 1 x x 10 x - od 26
11. Lucio Baggio (I) National Proklama - - - 22,5 od x x - x - - 22,5
12. Blaž Selan (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x 12 x - 10 22
13. Igor Črnac AK RI Autosport 0,5 4 6 1,5 1 x x 2 x 6 [1] 21
14. Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 10 1,5 2 x x 4 x od [od] 17,5
15. Elvino Svetić AK Matulji Racing 1 5 8 1,5 1 x x - x - - 16,5
16. Andreja Verbič (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x od x 15 od 15
17. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - - 2 - - x x 1 x 10 1 14
18. Daniele Mangiarotti (I) National Proklama - - - 9 4 x x - x - - 13
19. Matko Perharić AMK Dugo Selo - - - - od x x - x 12 - 12
20. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 12 12
21. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 6 x - 6 12
22. Denis Vidović AK Delta Sport 6 od 4 od od x x - x - - 10
23. Dražen Kappler-Stare AKK Fridge Racing 0,5 - - - - x x - x 8 1 9,5
24. Mario Bahorić AK Delta Sport 4 od od 1,5 1 x x 1 x [od] 1 8,5
25. Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - - x x - x - 8 8
26. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od 2 1 1,5 1 x x 1 x 1 [1] 7,5
27. Enes Cviko (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 5 - - 1,5 ns x x - x - - 6,5
28. Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing 3 - od 1,5 1 x x - x - - 5,5
29. Goran Peruč AK Zrinski od 3 - 1,5 1 x x od x - - 5,5
30. Almir Begović (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo - - - - - x x 1 x - 4 5
31. Chiara Bioletti (I) Mauro Patrucco - - - 3 1 x x - x - - 4
32. Zoran Harapin AK Delta - - - od [ns] x x 1 x 2 1 4
33. Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - - x x 1 x 1 1 3
34. Goran Glad AK INA Millennium - - - - - x x 1 x 1 1 3
35. Denis Rubinić AK Matulji Racing - - - od 1 x x od x 1 1 3
36. Samuele Perino (I) Giovanni Vergnano - - - 1,5 1 x x - x - - 2,5
37. Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - 1,5 1 x x od x - - 2,5
38. Anamarija Pozojević AKK Sveta Nedelja - - - 1,5 1 x x - x - - 2,5
39. Viljem Čibej (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 1 x - 1 2
40. Elvis Puž AK Matulji Racing - - - - - x x 1 x - 1 2
41. Alenka Jurašić AK RI Autosport 0,5 - 1 - - x x - x - - 1,5
42. Monika Cser (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 1 1
43. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - - - x x - x 1 - 1
44. Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 1 - 1
45. Aleksand. Jeremić (SRB) AK MRC Sport - - - od 1 x x - x - - 1
46. Špela Trček (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 1 od 1
47. Želimir Osenk (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo - - - od ns x x 1 x - - 1
48. David Vončina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 1 1
49. Jordan Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 1 x - - 1
50. Tomislav Šiprak AK Matulji Racing - - - - - x x - x - 1 1
51. Alberto Bausola (I) Alberto Bausola - - - - - x x - x - 1 1
52. Ana Gorkič (SLO) AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 1 1
53. Tadej Simčić (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
54. Nina Trinko (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
55. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1 1
56. Miran Šmid (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 1 1
- Roland Savanyu (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Manuel Fenoli (I) National Proklama - - - od ns x x - x - - 0
- Lorenzo Granai (I) Island Motorsport - - - od ns x x - x - - 0
- Slavko Peterc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - ns 0
- Danijel Knežević AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - x x - x - - 0
- Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - x x od x - - 0
- Matej Dolenc (SLO) Autosport Koloselj - - - - - x x od x - - 0
- Radnil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Agnes Takacs (H) Stille ASE - - - - - x x od x - - 0
- Damir Bruner AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
- Jasna Durak AK Rally-Baba - - - - - x x - x od - 0
- Matej Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Uroš Ocvirk (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Iva Peruško AK Pula-Rovinj - - - - - x x - x - od 0
- Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
- Anja Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Toni Klinc AK Sljeme 9 7,5 [od] 1,5 12 x x 25 x 18 25 98
2. Viktoria Zejda (H) Stille ASE 12,5 9 25 od 8 x x - x 25 15 94,5
3. Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 7,5 12,5 18 - - x x 18 x od 18 74
4. Matteo Chiarcossi (I) National Proklama - - - 37,5 25 x x - x - - 62,5
5. Bojan Krota AK Buzet Autosport 4 6 15 9 1 x x [od] x 10 6 51
6. Maurizio Barone (I) Luca Betti - - - 27 18 x x - x - - 45
7. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing - - - 15 15 x x 12 x - - 42
8. Jan Škaloud (CZ) Antonin Tlustak - - - 18 10 x x - x - - 28
9. Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 12 1,5 4 x x 8 x od [od] 25,5
10. Blaž Selan (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x 15 x - 10 25
11. Lucio Baggio (I) National Proklama - - - 22,5 od x x - x - - 22,5
12. Elvino Svetić AK Matulji Racing 3 5 10 1,5 1 x x - x - - 20,5
13. Daniele Mangiarotti (I) National Proklama - - - 12 6 x x - x - - 18
14. Andreja Verbič (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x od x 15 od 15
15. Denis Vidović AK Delta Sport 6 od 8 od od x x - x - - 14
16. Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - - x x 2 x 8 4 14
17. Matko Perharić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 12 - 12
18. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 12 12
19. Almir Begović (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo - - - - - x x 4 x - 8 12
20. Goran Glad AK INA Millennium - - - - - x x 6 x 4 2 12
21. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 10 x - - 10
22. Chiara Bioletti (I) Mauro Patrucco - - - 6 2 x x - x - - 8
23. Enes Cviko (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 5 - - 3 ns x x - x - - 8
24. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - - - x x - x 6 - 6
25. Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - 1,5 1 x x od x - - 2,5
26. Aleksand. Jeremić (SRB) AK MRC Sport - - - od 1 x x - x - - 1
27. Želimir Osenk (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo - - - od ns x x 1 x - - 1
28. Tomislav Šiprak AK Matulji Racing - - - - - x x - x - 1 1
29. Tadej Simčič (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
30. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1 1
- Manuel Fenoli (I) National Proklama - - - od ns x x - x - - 0
- Lorenzo Granai (I) Island Motorsport - - - od ns x x - x - - 0
- Radmil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Agnes Takacs (H) Stille ASE - - - - - x x od x - - 0
- Damir Bruner AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
- Matej Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Uroš Ocvirk (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Iva Peruško AK Pula-Rovinj - - - - - x x - x - od 0
- Slavko Peterc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Igor Črnac AK RI Autosport 7,5 6,25 18 18 [4] x x 15 x 15 12 91,75
2. Enej Ložnar Kranjc (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 37,5 25 x x 25 x - - 87,5
3. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 25 od 18 x x 18 x - od 61
4. Mario Bahorić AK Delta Sport 12,5 od od 22,5 10 x x 12 x [od] 1 58
5. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - - 15 - - x x 8 x 25 8 56
6. Goran Peruč AK Zrinski od 4,5 - 27 12 x x od x - - 43,5
7. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od 3,75 12 9 2 x x 4 x 4 [1] 34,75
8. Dražen Kappler-Stare AKK Fridge Racing 6 - - - - x x - x 18 10 34
9. Samuele Perino (I) Giovanni Vergnano - - - 15 15 x x - x - - 30
10. Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing 9 - od 12 6 x x - x - - 27
11. Zoran Harapin AK Delta - - - od ns x x 10 x 12 4 26
12. Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - - x x - x - 25 25
13. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 18 18
14. Denis Rubinić AK Matulji Racing - - - od 8 x x od x 8 1 17
15. Monika Cser (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 15 15
16. Alenka Jurašić AK RI Autosport 5 - 10 - - x x - x - - 15
17. Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 10 - 10
18. Anamarija Pozojević AKK Sveta Nedelja - - - 6 1 x x - x - - 7
19. Jordan Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 6 x - - 6
20. Špela Trček (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 6 od 6
21. David Vončina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 6 6
22. Viljem Čibej (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 2 x - 1 3
23. Alberto Bausola (I) Alberto Bausola - - - - - x x - x - 2 2
24. Elvis Puž AK Matulji Racing - - - - - x x 1 x - 1 2
25. Ana Gorkič (SLO) AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 1 1
26. Nina Trinko (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
27. Miran Šmid (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 1 1
- Roland Savanyu (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Blaž Selan (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x - x - - 0
- Danijel Knežević AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - x x - x - - 0
- Matko Perharić AMK Dugo Selo - - - - od x x - x - - 0
- Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - x x od x - - 0
- Matej Dolenc (SLO) Autosport Koloselj - - - - - x x od x - - 0
- Slavko Peterc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Jasna Durak AK Rally-Baba - - - - - x x - x od - 0
- Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
- Anja Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA S
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Lorena Nosić AK Stubaki 7,5 9 15 37,5 25 x x od x 15 [od] 109
2. Maria Rumpler (A) Karl Rumpler - - 18 22,5 18 x x 25 x 18 [15] 101,5
3. Igor Šugar AK Delta Sport 6 5 12 od 12 x x 18 x 10 - 63
4. Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja - - 6 27 8 x x - x - - 41
5. Sandra Srdoč ASK Kastavac - - - 15 15 x x od x 6 2 38
6. Boris Beraković AKK Sveta Nedelja 12,5 - - - - x x - x 25 - 37,5
7. Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja - 12,5 25 - - x x - x - - 37,5
8. Marko Matijašić AK Buzet Autosport - - - 18 10 x x od x - 4 32
9. Tadej Štupar AK Plamtex Sport - - - - - x x - x - 25 25
10. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - x x - x - 18 18
11. Zdravko Škalić AKK Sveta Nedelja - 6 od - - x x - x 12 - 18
12. Damir Boc AK Delta - - 10 - - x x - x 8 od 18
13. Nicol Baričević AK HBT Racing 9 7,5 - - - x x - x - - 16,5
14. Zdravko Draženović AK Delta Timing - - - - - x x 15 x - - 15
15. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - - - x x 12 x - - 12
16. Goran Šams AK Stubaki - - - - - x x od x od 12 12
17. Alen Troha AKK Zanatlija - 3 8 od od x x - x od - 11
18. Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 10 10
19. Rene Pintar AK Delta Sport - - - - - x x - x - 8 8
20. Jadran Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 6 6
21. Bruno Boršić AKK Sveta Nedelja 5 - - - - x x - x - - 5
22. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - 4 - - - x x - x - - 4
23. Danijel Šarić AK Pula-Rovinj - - - - - x x - x - 1 1
24. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 1 1
- Alen Barišić AK Opatija - - - od ns x x od x - - 0
- Elvis Puž ASK Kastavac - - - od od x x - x - - 0
- Goran Sikirica AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Goran Krišto AK RI Autosport - - - - - x x od x - ns 0
- Karlo Matić AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Danijel Bastijanić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
- Boris Seccareccia AK Opatija - - - - - x x - x - od 0
- Jure Podpečan (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Bojan Krota AK Buzet Autosport 9 12,5 25 37,5 15 x x [od] x 25 25 149
2. Damir Kuzmić AK Chrono Sport - - 18 22,5 25 x x 18 x od [od] 83,5
3. Elvino Svetić AK Matulji Racing 7,5 9 15 27 18 x x - x - - 76,5
4. Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - - x x 12 x 18 18 48
5. Goran Glad AK INA Millennium - - - - - x x 15 x 15 15 45
6. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 25 x - - 25
7. Denis Vidović AK Delta Sport 12,5 od 12 od od x x - x - - 24,5
8. Tadej Simčič (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 12 12
9. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - x x - x - 10 10
- Radmil Radivojević (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Matej Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Uroš Ocvirk (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Slavko Peterc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Mario Bahorić AK Delta Sport 12,5 od od 37,5 25 x x 25 x [od] 15 115
2. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od 12,5 18 27 15 x x 15 x 15 [4] 102,5
3. Denis Rubinić AK Matulji Racing - - - od 18 x x od x 25 2 45
4. Anamarija Pozojević AKK Sveta Nedelja - - - 22,5 12 x x - x - - 34,5
5. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - - 25 - - x x - x - - 25
6. David Vončina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 25 25
7. Viljem Čibej (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 12 x - 10 22
8. Jordan Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 18 x - - 18
9. Špela Trček (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 18 od 18
10. Ana Gorkič (SLO) AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 18 18
11. Elvis Puž AK Matulji Racing - - - - - x x 10 x - 6 16
12. Nina Trinko (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 12 12
13. Dražen Kappler-Stare AKK Fridge Racing 9 - - - - x x - x - - 9
14. Miran Šmid (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 8 8
- Blaž Selan (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x - x - - 0
- Goran Peruč AK Matulji Racing od - - - - x x - x - - 0
- Danijel Knežević AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - x x od x - - 0
- Matej Dolenc (SLO) Autosport Koloselj - - - - - x x od x - - 0
- Jasna Durak AK Rally-Baba - - - - - x x - x od - 0
- Anja Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Igor Črnac AK RI Autosport 9 6,25 18 22,5 [8] x x 15 x 15 12 97,75
2. Enej Ložnar Kranjc (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 37,5 25 x x 25 x - - 87,5
3. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 25 od 18 x x 18 x - od 61
4. Goran Peruč AK Zrinski - 4,5 - 27 12 x x od x - - 43,5
5. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - - - - - x x 10 x 25 8 43
6. Bojan Ciglenečki AKK Fridge Racing 12,5 - od 15 10 x x - x - - 37,5
7. Samuele Perino (I) Giovanni Vergnano - - - 18 15 x x - x - - 33
8. Zoran Harapin AK Delta - - - od ns x x 12 x 12 6 30
9. Dražen Kappler-Stare AKK Fridge Racing - - - - - x x - x 18 10 28
10. Tajda Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - - - x x - x - 25 25
11. Alenka Jurašić AK RI Autosport 7,5 - 15 - - x x - x - - 22,5
12. Matej Čar (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 18 18
13. Monika Cser (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 15 15
14. Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 10 - 10
15. Alberto Bausola (I) Alberto Bausola - - - - - x x - x - 4 4
- Roland Savanyu (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - x x - x - - 0
- Matko Perharić AMK Dugo Selo - - - - od x x - x - - 0
- Slavko Peterc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Izidor Šavelj (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA S8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Lorena Nosić AK Stubaki 6,25 6,25 12,5 18,75 12,5 x x od x 25 [od] 81,25
2. Igor Šugar AK Delta Sport 4,5 4,5 9 od 9 x x 12,5 x 18 - 57,5
3. Rene Pintar AK Delta Sport - - - - - x x - x - 25 25
4. Danijel Šarić AK Pula-Rovinj - - - - - x x - x - 18 18
 
KLASA S9
brdoPoz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Sandra Srdoč ASK Kastavac - - - 27 25 x x od x 15 10 77
2. Vedran Đukić AK Zagorje Oroslavje - - 18 37,5 18 x x - x - - 73,5
3. Damir Boc AK Delta - - 25 - - x x - x 18 od 43
4. Zdravko Škalić AKK Sveta Nedelja - 9 od - - x x - x 25 - 34
5. Nicol Baričević AK HBT Racing 12,5 12,5 - - - x x - x - - 25
6. Zdravko Draženović AK Delta Timing - - - - - x x 25 x - - 25
7. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - x x - x - 25 25
8. Goran Šams AK Stubaki - - - - - x x od x od 18 18
9. Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 15 15
10. Jadran Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 12 12
11. Bruno Boršić AKK Sveta Nedelja 9 - - - - x x - x - - 9
12. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 8 8
13. Marko Stiperski AKK Fridge Racing - 7,5 - - - x x - x - - 7,5
- Elvis Puž ASK Kaž - - - od od x x - x - - 0
- Goran Sikirica AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Karlo Matić AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Danijel Bastijanić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI