štopericaciljna zastavica 1. 01.-02.04.11. - Kumrovec (sprint)
2. 16.-17.04.11. - Sveta Nedelja (sprint)
3. 29.-30.04.11. - Zagreb
4. 19.-20.05.11. - Croatia Rally I
5.       21.05.11. - Croatia Rally II
6. 10.-11.06.11. - Istra
  7. 22.-23.07.11. - Novi Vinodolski
  8. 09.-10.09.11. - Opatija
  9. 07.-08.10.11. - Šibenik
10. 21.-22.10.11. - Dugo Selo
11. 11.-13.11.11. - Poreč
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 9 7,5 [od] 1,5 12 x x 25 x 18 25 98
2. Janos Szilagyi (H) Stille ASE 12,5 9 25 od 8 x x [od] x 25 15 94,5
3. Ivan Čibej (A) Ivan Čibej 7,5 12,5 18 - - x x 18 x od 18 74
4. Luca Rossetti (I) National Proklama - - - 37,5 25 x x - x - - 62,5
5. Niko Pulić AK MRC Sport - - - 15 15 x x 8 x - 12 50
6. Luca Betti (I) Luca Betti - - - 27 18 x x - x - - 45
7. Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 12 6 x x 15 x - 8 41
8. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 2 6 12 6 1 x x od x 4 2 33
9. Antonin Tlustak Antonin Tlustak - - - 18 10 x x - x - - 28
10. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 15 od 1 x x 10 x - od 26
11. Piero Longhi (I) National Proklama - - - 22,5 od x x - x - - 22,5
12. Rajko Žakelj (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x 12 x - 10 22
13. Davor Mihelić AK Grobnik 0,5 4 6 1,5 1 x x 2 x 6 [1] 21
14. Marinko Stanić AK Matulji Racing 1 5 8 1,5 1 x x 1 x 1 [1] 18,5
15. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 10 1,5 2 x x 4 x od [od] 17,5
16. Goran Sertić AKK Fridge Racing 3 - [od] 1,5 1 x x 1 x 10 1 17,5
17. Darko Peljhan (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x od x 15 od 15
18. Elia Bossalini (I) National Proklama - - - 9 4 x x - x - - 13
19. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x 12 - 12
20. Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 6 x - 6 12
21. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 0,5 - 2 - - x x - x 8 1 11,5
22. Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 5 - - 1,5 ns x x 1 x - 4 11,5
23. Reno Turk AK Delta Sport 6 od 4 od od x x - x - - 10
24. Ivan Bahorić AK Delta Sport 4 od od 1,5 1 x x 1 x [od] 1 8,5
25. Dražen Somek AKK Zanatlija od 2 1 1,5 1 x x 1 x 1 [1] 7,5
26. Alen Peruč AK Zrinski - 3 - 1,5 1 x x od x - - 5,5
27. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 0,5 - 1 od [ns] x x 1 x 2 1 5,5
28. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 1,5 1 x x od x 1 1 4,5
29. Mauro Patrucco (I) Mauro Patrucco - - - 3 1 x x - x - - 4
30. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 1 x 1 1 3
31. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 1 x x od x 1 1 3
32. Giovanni Vergnano (I) Giovanni Vergnano - - - 1,5 1 x x - x - - 2,5
33. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 1,5 1 x x - x - - 2,5
34. Mitja Bratina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 1 x - 1 2
35. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 1 x - 1 2
36. Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 1 1
37. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 1 - 1
38. Tomislav Muhvić AK MRC Sport - - - od 1 x x - x - od 1
39. Klavdija Senica (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 1 od 1
40. Zakir Oković AMK Pro Sport Sarajevo - - - od ns x x 1 x - - 1
41. Jan Mark (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 1 1
42. Tilen Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 1 x - - 1
43. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1 1
44. Grega Premrl AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 1 1
45. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
46. Luka Kos (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
47. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1 1
48. Jaka Cevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 1 1
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x od x - ns 0
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Attila Varga (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Andrea Dallavilla (I) National Proklama - - - od ns x x - x - - 0
- Renato Travaglia (I) Island Motorsport - - - od ns x x - x - - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Matjaž Mihevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Vladica Rabrenović (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Danijel Šaškin AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
- Blaž Komadina (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Jan Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Miha Rihtar (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
- Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 9 7,5 [od] 1,5 12 x x 25 x 18 25 98
2. Janos Szilagyi (H) Stille ASE 12,5 9 25 od 8 x x [od] x 25 15 94,5
3. Ivan Čibej (A) Ivan Čibej 7,5 12,5 18 - - x x 18 x od 18 74
4. Luca Rossetti (I) National Proklama - - - 37,5 25 x x - x - - 62,5
5. Niko Pulić AK MRC Sport - - - 15 15 x x 12 x - 12 54
6. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 4 6 15 9 1 x x [od] x 10 6 51
7. Luca Betti (I) Luca Betti - - - 27 18 x x - x - - 45
8. Marinko Stanić AK Matulji Racing 3 5 10 1,5 [1] x x 6 x 4 2 31,5
9. Antonin Tlustak Antonin Tlustak - - - 18 10 x x - x - - 28
10. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 12 1,5 4 x x 8 x od [od] 25,5
11. Rajko Žakelj (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x 15 x - 10 25
12. Piero Longhi (I) National Proklama - - - 22,5 od x x - x - - 22,5
13. Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport Sarajevo 5 - - 3 ns x x 4 x - 8 20
14. Elia Bossalini (I) National Proklama - - - 12 6 x x - x - - 18
15. Darko Peljhan (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x od x 15 od 15
16. Reno Turk AK Delta Sport 6 od 8 od od x x - x - - 14
17. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 2 x 8 4 14
18. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 12 - 12
19. Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 10 x - - 10
20. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 1,5 1 x x od x 6 1 9,5
21. Mauro Patrucco (I) Mauro Patrucco - - - 6 2 x x - x - - 8
22. Tomislav Muhvić AK MRC Sport - - - od 1 x x - x - od 1
23. Zakir Oković AMK Pro Sport Sarajevo - - - od ns x x 1 x - - 1
24. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
25. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1 1
- Andrea Dallavilla (I) National Proklama - - - od ns x x - x - - 0
- Renato Travaglia (I) Island Motorsport - - - od ns x x - x - - 0
- Vladica Rabrenović (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Danijel Šaškin AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
- Blaž Komadina (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Jan Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 37,5 25 x x 25 x - 25 112,5
2. Davor Mihelić AK Grobnik 7,5 6,25 18 18 [4] x x 15 x 15 12 91,75
3. Goran Sertić AKK Fridge Racing 9 - [od] 12 6 x x 8 x 25 8 68
4. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 25 od 18 x x 18 x - od 61
5. Ivan Bahorić AK Delta Sport 12,5 od od 22,5 10 x x 12 x [od] 1 58
6. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 6 - 15 - - x x - x 18 10 49
7. Alen Peruč AK Zrinski - 4,5 - 27 12 x x od x - - 43,5
8. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 5 - 10 od [ns] x x 10 x 12 4 41
9. Dražen Somek AKK Zanatlija od 3,75 12 9 2 x x 6 x 4 [1] 36,75
10. Giovanni Vergnano (I) Giovanni Vergnano - - - 15 15 x x - x - - 30
11. Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 18 18
12. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 8 x x od x 8 1 17
13. Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 15 15
14. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 10 - 10
15. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 6 1 x x - x - - 7
16. Tilen Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 6 x - - 6
17. Klavdija Senica (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 6 od 6
18. Jan Mrak (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 6 6
19. Mitja Bratina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 2 x - 1 3
20. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 2 2
21. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 1 x - 1 2
22. Grega Premrl (SLO) AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 1 1
23. Luka Kos (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 1 1
24. Jaka Cevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 1 1
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x od x - - 0
- Attila Varga (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x - - 0
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Matjaž Mihevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Miha Rihtar (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
- Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
 
GRUPA S
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Marko Đurković AK Stubaki 7,5 9 15 37,5 25 x x od x 15 [od] 109
2. Karl Rumpler (A) Karl Rumpler - - 18 22,5 18 x x 25 x 18 [15] 101,5
3. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 12,5 12,5 25 - - x x - x 25 - 75
4. Juraj Combaj AK Delta Sport 6 5 12 [od] 12 x x 18 x 10 8 71
5. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 9 7,5 6 27 8 x x od x [od] 12 69,5
6. Robert Grbac ASK Kastavac - - - 15 15 x x od x 6 2 38
7. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - 18 10 x x od x - 4 32
8. Aleš Zrinski (SLO) AK Plamtex Sport - - - - - x x - x - 25 25
9. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 18 18
10. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - 6 od - - x x - x 12 - 18
11. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - 10 - - x x - x 8 od 18
12. Marin Jurčić ASK Kastavac - - - - - x x 15 x - - 15
13. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - x x 12 x od od 12
14. Juraj Puškar AK Delta - 3 8 od od x x - x - - 11
15. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 10 10
16. Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 6 6
17. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja 5 - - - - x x - x - - 5
18. Kreimir Sauerbrunn AK Delta - 4 - - - x x - x - - 4
19. David Pelicar AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 1 1
20. Matteo Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 1 1
- Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od ns x x od x - - 0
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - od od x x - x - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - - x x od x - ns 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
- Domen Agnič (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 9 12,5 25 37,5 15 x x [od] x 25 25 149
2. Marinko Stanić AK Matulji Racing 7,5 9 15 27 18 x x 15 x 15 [15] 106,5
3. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 18 22,5 25 x x 18 x od [od] 83,5
4. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 12 x 18 18 48
5. Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x 25 x - - 25
6. Reno Turk AK Delta Sport 12,5 od 12 od od x x - x - - 24,5
7. Simon Trobec (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 12 12
8. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 10 10
- Vladica Rabrenović (SRB) AMSK WRR - - - - - x x od x - - 0
- Blaž Komadina (SLO) AK Lamko - - - - - x x - x - od 0
- Jan Oblak (SLO) MK Buhc Zoltan d.o.o. - - - - - x x - x - od 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta Sport 12,5 od od 37,5 25 x x 25 x [od] 15 115
2. Dražen Somek AKK Zanatlija od 12,5 18 27 15 x x 15 x 15 [4] 102,5
3. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 18 x x od x 25 2 45
4. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 22,5 12 x x - x - - 34,5
5. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 9 - 25 - - x x - x - - 34
6. Jan Mrak (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x - x - 25 25
7. Tilen Čuk (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 18 x - - 18
8. Klavdija Senica (SLO) AK Plamtex - - - - - x x od x 18 od 18
9. Grega Premrl (SLO) AK MGM Postojna - - - - - x x - x - 18 18
10. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 10 x - 6 16
11. Mitja Bratina (SLO) AK Modri Dirkač - - - - - x x 12 x - - 12
12. Luka Kos (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 12 12
13. Jaka Cevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - 8 8
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon od od - - - x x - x - - 0
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Matjaž Mihevc (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Miha Rihtar (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Rok Turk (SLO) AMK Recaro Slovenija - - - 37,5 25 x x 25 x - 25 112,5
2. Davor Mihelić AK Grobnik 9 6,25 18 22,5 [8] x x 15 x 15 12 97,75
3. Goran Sertić AKK Fridge Racing 12,5 - [od] 15 10 x x 10 x 25 8 80,5
4. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 25 od 18 x x 18 x - od 61
5. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 7,5 - 15 od [ns] x x 12 x 12 6 52,5
6. Alen Peruč AK Zrinski - 4,5 - 27 12 x x od x - - 43,5
7. Giovanni Vergnano (I) Giovanni Vergnano - - - 18 15 x x - x - - 33
8. Branko Jemrić AKK Fridge Racing - - - - - x x - x 18 10 28
9. Aljoša Novak (SLO) AK MPI Racing - - - - - x x - x - 18 18
10. Szabolcs Varkonyi (H) Krupa SE - - - - - x x - x - 15 15
11. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 10 - 10
12. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 4 4
- Attila Varga (H) Dodo Rally Team - - - od ns x x - x - od 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x - - 0
- Gašper Verbič (SLO) Autosport Jazon - - - - - x x od x - - 0
- Mitja Slejko (SLO) AMD Slovenija Avto - - - - - x x - x - ns 0
 
KLASA S8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Combaj AK Delta Sport 4,5 4,5 9 [od] 9 x x 12,5 x 18 25 82,5
2. Marko Đurković AK Stubaki 6,25 6,25 12,5 18,75 12,5 x x od x 25 [od] 81,25
3. David Pelicar AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 18 18
 
KLASA S9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 12,5 12,5 18 37,5 18 x x od x [od] 18 116,5
2. Robert Grbac ASK Kastavac - - - 27 25 x x od x 15 10 77
3. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - 25 - - x x - x 18 od 43
4. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - 9 od - - x x - x 25 - 34
5. Marin Jurčić ASK Kastavac - - - - - x x 25 x - - 25
6. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 25 25
7. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 15 15
8. Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 12 12
9. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja 9 - - - - x x - x - - 9
10. Matteo Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 8 8
11. Krešimir Sauerbrunn AK Delta - 7,5 - - - x x - x - - 7,5
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - od od x x - x - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI