štopericaciljna zastavica 1. 01.-02.04.11. - Kumrovec (sprint)
2. 16.-17.04.11. - Sveta Nedelja (sprint)
3. 29.-30.04.11. - Zagreb
4. 19.-20.05.11. - Croatia Rally I
5.       21.05.11. - Croatia Rally II
6. 10.-11.06.11. - Istra
  7. 22.-23.07.11. - Novi Vinodolski
  8. 09.-10.09.11. - Opatija
  9. 07.-08.10.11. - Šibenik
10. 21.-22.10.11. - Dugo Selo
11. 11.-13.11.11. - Poreč
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 17 16,25 [od] 6,75 24 x x 37,5 x 34 37,5 173
2. Niko Pulić AK MRC Sport - - - 45 32,5 x x 19 x - 24 120,5
3. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 6 12 24 30 2,5 x x [od] x 10 16 100,5
4. Davor Mihelić AK Grobnik 3,25 8 13 9,75 [1,5] x x 11 x 13 12,5 70,5
5. Marinko Stanić AK Matulji Racing 4,5 10 16 23,25 4,5 x x 6,5 x [1,5] 4,5 69,25
6. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 32,5 od 12,5 x x 23 x - od 68
7. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 20 12,75 16 x x 14 x od [od] 62,75
8. Ivan Bahorić AK Delta Sport 9,5 od od 15,75 6,5 x x 8,5 x [od] 1,5 41,75
9. Goran Sertić AKK Fridge Racing 7,5 - [od] 3,75 1,5 x x 1,5 x 20 6,5 40,75
10. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 2,25 - 7 - - x x - x 16 8,5 33,75
11. Alen Peruč AK Zrinski - 6,5 - 18,75 8,5 x x od x - - 33,75
12. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x 24 - 24
13. Reno Turk AK Delta Sport 12 od 10 od od x x - x - - 22
14. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 2,5 x 4,5 10,5 17,5
15. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 1,25 - 2,5 od [ns] x x 4,5 x 7 1,5 16,75
16. Dražen Somek AKK Zanatlija od 5 4,5 2,25 1,5 x x 1,5 x 1,5 [1,5] 16,25
17. Tomislav Muhvić AK MRC Sport - - - od 10,5 x x - x - od 10,5
18. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 2,25 1,5 x x od x 2,5 2,5 8,75
19. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 1,5 x x od x 1,5 1,5 4,5
20. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 2,25 1,5 x x - x - - 3,75
21. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 1,5 x - 1,5 3
22. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 1,5 - 1,5
23. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1,5 1,5
24. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 1,5 1,5
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
- Danijel Šaškin AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
 - državni prvak -

GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Sljeme 10,75 10 [od] 15,75 24 x x 37,5 x 34 37,5 169,5
2. Niko Pulić AK MRC Sport - - - 45 32,5 x x 24 x - 24 125,5
3. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 5,75 7,5 20 31,5 8,5 x x [od] x 20 18 111,25
4. Marinko Stanić AK Matulji Racing 4,5 6,25 12,5 23,25 10,5 x x 15 x [10] 11 83
5. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 15 18,75 17 x x 19 x od [od] 69,75
6. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 11 x 16 14 41
7. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 12,75 6,5 x x od x 13 8,5 40,75
8. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - - x x - x 24 - 24
9. Reno Turk AK Delta Sport 7,5 od 10 od od x x - x - - 17,5
10. Tomislav Muhvić AK MRC Sport - - - od 12,5 x x - x - od 12,5
11. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 6,5 6,5
- Danijel Šaškin AK Istra Racing Team - - - - - x x - x od - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Davor Mihelić AK Grobnik 11,25 9,375 27 31,5 [10] x x 25,5 x 22,5 31 158,125
2. Goran Sertić AKK Fridge Racing 13,5 - [od] 24 13 x x 14 x 37,5 19 121
3. Ivan Bahorić AK Delta Sport 18,75 od od 38,25 20 x x 21 x [od] 8,5 106,5
4. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 37,5 od 34 x x 34 x - od 105,5
5. Alen Peruč AK Zrinski - 6,75 - 51 24 x x od x - - 81,75
6. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 9 - 22,5 - - x x - x 27 23 81,5
7. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 7,5 - 15 od [ns] x x 17 x 18 14 71,5
8. Dražen Somek AKK Zanatlija od 5,625 18 19,5 7 x x 10 x 8 [4,5] 68,125
9. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 16 x x od x 12 2,5 30,5
10. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 15 4,5 x x - x - - 19,5
11. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 15 - 15
12. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 6,5 x - 6,5 13
13. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 11 11
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x - - 0
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
 
GRUPA S
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Marko Đurković AK Stubaki 11,25 13,5 26,5 56,25 37,5 x x od x 25,5 [od] 170,5
2. Juraj Combaj AK Delta Sport 9 7,5 21 [od] 21 x x 34 x 17 16 125,5
3. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 13,5 11,25 11 40,5 14 x x od x [od] 24 114,25
4. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 18,75 18,75 37,5 - - x x - x 37,5 - 112,5
5. Robert Grbac ASK Kastavac - - - 25,5 25,5 x x od x 11 7 69
6. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - 31,5 17 x x od x - 10 58,5
7. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 34 34
8. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - 17 - - x x - x 14 od 31
9. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - 9 od - - x x - x 21 - 30
10. Marin Jurčić ASK Kastavac - - - - - x x 25,5 x - - 25,5
11. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - x x 21 x od od 21
12. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 20 20
13. Juraj Puškar AK Delta - 4,5 14 od od x x - x - - 18,5
14. Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 13 13
15. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja 7,5 - - - - x x - x - - 7,5
16. Kreimir Sauerbrunn AK Delta - 6 - - - x x - x - - 6
17. David Pelicar AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 4,5 4,5
18. Matteo Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 2,5 2,5
- Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od ns x x od x - - 0
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - od od x x - x - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - - x x od x - ns 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport 13,5 18,75 37,5 56,25 22,5 x x [od] x 37,5 37,5 223,5
2. Marinko Stanić AK Matulji Racing 11,25 13,5 22,5 40,5 27 x x 25,5 x 22,5 [22,5] 162,75
3. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - 27 33,75 37,5 x x 34 x od [od] 132,25
4. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - x x 21 x 27 27 75
5. Reno Turk AK Delta Sport 18,75 od 18 od od x x - x - - 36,75
6. Matteo Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - x x - x - 17 17
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta Sport 18,75 od od 56,25 37,5 x x 37,5 x [od] 32,5 182,5
2. Dražen Somek AKK Zanatlija od 12,5 27 40,5 22,5 x x 25,5 x 25,5 [17] 153,5
3. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 27 x x od x 37,5 13 77,5
4. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 33,75 18 x x - x - - 51,75
5. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 13,5 - 37,5 - - x x - x - - 51
6. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 20 x - 21 41
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Davor Mihelić AK Grobnik 13,5 9,375 27 38,25 [16] x x 25,5 x 22,5 31 167,125
2. Goran Sertić AKK Fridge Racing 18,75 - [od] 30 20 x x 17 x 37,5 19 142,25
3. Nikola Dobrila AK MRC Sport - - 37,5 od 34 x x 34 x - od 105,5
4. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 11,25 - 22,5 od [ns] x x 21 x 18 15 87,75
5. Alen Peruč AK Zrinski - 6,75 - 51 24 x x od x - - 81,75
6. Branko Jemrić AKK Fridge Racing - - - - - x x - x 27 23 50
7. Mićo Rajšić AK Delta - - - - - x x - x 15 - 15
8. Riccardo Ala AK Skok Racing - - - - - x x - x - 12 12
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od od x x - x - - 0
 
KLASA S8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Juraj Combaj AK Delta Sport 6,75 6,75 13,5 [od] 13,5 x x 18,75 x 27 37,5 123,75
2. Marko Đurković AK Stubaki 9,375 9,375 18,75 28,125 18,75 x x od x 37,5 [od] 121,875
3. David Pelicar AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 27 27
 
KLASA S9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 18,75 18,75 27 56,25 27 x x od x [od] 27 174,75
2. Robert Grbac ASK Kastavac - - - 30,5 37,5 x x od x 22,5 15 105,5
3. Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - 37,5 - - x x - x 27 od 64,5
4. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - 13,5 od - - x x - x 37,5 - 51
5. Marin Jurčić ASK Kastavac - - - - - x x 37,5 x - - 37,5
6. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - 37,5 37,5
7. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - - x x - x - 22,5 22,5
8. Tomislav Grubiša AK Oneum - - - - - x x - x - 18 18
9. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja 13,5 - - - - x x - x - - 13,5
10. Matteo Štoković AK Buzet Autosport - - - - - x x - x - 12 12
11. Krešimir Sauerbrunn AK Delta - 11,25 - - - x x - x - - 11,25
- Dino Nekić AK Matulji Racing - - - od od x x - x - - 0
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - od ns x x - x - - 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - x x - x - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - x x - x - od 0
 
SKUPINA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Bahorić AK Delta Sport 12,5 od od 37,5 25 x x 25 x [od] 25 125
2. Dražen Somek AKK Zanatlija od 6,25 18 27 15 x x 18 x 18 [15] 102,25
3. Marsel Katić AK Matulji Racing - - - od 18 x x od x 25 12 55
4. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - 22,5 12 x x - x - - 34,5
5. Branko Jemrić AKK Fridge Racing 9 - 25 - - x x - x - - 34
6. Paulo Petretić AK Matulji Racing od - - - - x x 15 x - 18 33
- Ivica Siladić AK Sljeme - - - - - x x od x od - 0
- Branko Labaš AK Zagorje Oroslavje - - od - - x x - x - - 0
 - državni prvak -
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI