AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOSLALOM NAGRADA POREČA '11
Poreč, 09.04.2011.

GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 204 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:17,109 0:00,000 20
2. 3 305 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio 2:17,378 0:00,269 15
3. 2 201 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:17,392 0:00,283 12
4. 3 304 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:18,227 0:01,118 10
5. 2 215 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 2:18,239 0:01,130 8
6. 3 306 Ivan Majić SAK Samobor Renault Clio Sport 2:19,028 0:01,919 6
7. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:19,099 0:01,990 4
8. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Peugeot 205 GTi 1.9 2:19,596 0:02,487 3
9. 2 210 Denis Bašić AK Pula-Rovinj Renault Twingo 2:20,008 0:02,899 2
10. 3 336 Toni Malinarich AK Skok Racing VW Polo GTi 2:20,373 0:03,264 1
11. 2 202 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:20,382 0:03,273 -
12. 3 301 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:20,612 0:03,503 -
13. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:20,702 0:03,593 -
14. 3 315 Davor Sotlar AK Pula-Rovinj Renault Clio 16V 2:21,099 0:03,990 -
15. 2 217 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:21,396 0:04,287 -
16. 1 102 Jurica Ružić AK SB Auto Sport
C.T.R. Slavonski Brod
Autobianchi A112 2:22,914 0:05,805 -
17. 2 227 Dario Ogrinc AK RI Autosport Seat Ibiza 2:23,114 0:06,005 -
18. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:23,300 0:06,191 -
19. 2 253 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:23,641 0:06,532 -
20. 1 195 Leo Ilinić AK Matulji Racing Fiat Uno 60S 2:24,641 0:07,532 -
21. 2 207 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport
C.T.R. Slavonski Brod
Peugeot 106 2:24,646 0:07,537 -
22. 2 219 Marko Domitrek AK Dubrava VW Polo GTi 2:24,775 0:07,666 -
23. 2 229 Goran Peruško AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 2:25,541 0:08,432 -
24. 1 103 Milan Vignjević AK Stubaki Yugo 2:27,275 0:10,166 -
25. 1 116 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:27,415 0:10,306 -
26. 1 129 Deni Drušković AK Buzet Autosport Toyota Yaris 2:28,348 0:11,239 -
27. 1 104 Antonio Broz AK Pula-Rovinj Yugo 60 2:29,569 0:12,460 -
28. 1 146 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Fiat Cinquecento 2:33,134 0:16,025 -
29. 1 117 Leo Rudan AK Opatija Fiat Cinquecento 2:33,394 0:16,285 -
30. 1 106 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Jun. 2:36,232 0:19,123 -
31. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 3:16,352 0:59,243 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Ford Fiesta ST 2:07,267 0:00,000 -
2. 4 401 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 2:09,312 0:02,045 -
3. 6 602 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 2:10,543 0:03,276 -
4. 5 576 Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:12,726 0:05,459 -
5. 5 503 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:14,035 0:06,768 -
6. 4 407 Iva Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:15,275 0:08,008 -
7. 4 450 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:15,289 0:08,022 -
8. 4 409 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:15,612 0:08,345 -
9. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing Autobianchi A112 2:15,617 0:08,350 -
10. 5 584 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:15,800 0:08,533 -
11. 5 530 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:16,735 0:09,468 -
12. 6 607 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Megane 2:17,394 0:10,127 -
13. 5 587 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX 2:18,454 0:11,187 -
14. 5 526 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:20,652 0:13,385 -
15. 4 426 Luka Dujmović AK Opatija Zastava 850 SC 2:22,760 0:15,493 -
16. 6 667 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera 2:26,177 0:18,910 -
17. 5 581 Vedran Milih AK Rijeka Yugo 55 2:26,910 0:19,643 -
18. 6 683 Dalibor Šegon AK Skok Racing Honda Civic Type-R 2:27,189 0:19,922 -
19. 4 417 Marin Klanjac AK Opatija Motorsport Yugo 2:36,955 0:29,688 -
20. 6 636 Marko Adamović AK Siget BMW M3 2:37,965 0:30,698 -
21. 5 531 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia GLX 2:54,618 0:47,351 -
 
GRUPA III
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 2:05,555 0:00,000 20
2. 8 805 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 2:08,891 0:03,336 15
3. 7 703 Donald Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Zastava 750 2:09,642 0:04,087 12
4. 8 847 Aleks Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 2:11,191 0:05,636 10
5. 8 804 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 2:13,698 0:08,143 8
6. 9 901 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2:15,467 0:09,912 6
7. 9 905 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:15,607 0:10,052 4
8. 8 802 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 1.6 2:16,393 0:10,838 3
9. 8 856 Marko Jelić AK Istra Racing Team Citroën AX GT 2:17,110 0:11,555 2
10. 8 803 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 1.6 2:17,780 0:12,225 1
11. 9 955 Patrik Bernobić AK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 2:19,561 0:14,006 -
12. 7 706 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:21,388 0:15,833 -
13. 9 941 Igor Kocijančić AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Ford Focus 2.0 16V 2:22,488 0:16,933 -
14. 7 708 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:41,483 0:35,928 -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 407 Iva Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:15,275 0:00,000 20
2. 1 106 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Jun. 2:36,232 0:20,957 15
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 2:09,312 0:00,000 20
2. 8 847 Aleks Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 2:11,191 0:01,879 15
3. 5 503 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:14,035 0:04,723 12
4. 5 584 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:15,800 0:06,488 10
5. 5 530 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:16,735 0:07,423 8
6. 2 215 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 2:18,239 0:08,927 6
7. 3 336 Toni Malinarich AK Skok Racing VW Polo GTi 2:20,373 0:11,061 4
8. 7 706 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:21,388 0:12,076 3
9. 4 426 Luka Dujmović AK Opatija Zastava 850 SC 2:22,760 0:13,448 2
10. 2 253 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:23,641 0:14,329 1
11. 5 581 Vedran Milih AK Rijeka Yugo 55 2:26,910 0:17,598 -
12. 1 103 Milan Vignjević AK Stubaki Yugo 2:27,275 0:17,963 -
13. 1 104 Antonio Broz AK Pula-Rovinj Yugo 60 2:29,569 0:20,257 -
14. 1 117 Leo Rudan AK Opatija Fiat Cinquecento 2:33,394 0:24,082 -
15. 4 417 Marin Klanjac AK Opatija Motorsport Yugo 2:36,955 0:27,643 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 102 Jurica Ružić AK SB Auto Sport
C.T.R. Slavonski Brod
Autobianchi A112 2:22,914 0:00,000 20
2. 1 195 Leo Ilinić AK Matulji Racing Fiat Uno 60S 2:24,641 0:01,727 15
3. 1 103 Milan Vignjević AK Stubaki Yugo 2:27,275 0:04,361 12
4. 1 116 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:27,415 0:04,501 10
5. 1 129 Deni Drušković AK Buzet Autosport Toyota Yaris 2:28,348 0:05,434 8
6. 1 104 Antonio Broz AK Pula-Rovinj Yugo 60 2:29,569 0:06,655 6
7. 1 146 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Fiat Cinquecento 2:33,134 0:10,220 4
8. 1 117 Leo Rudan AK Opatija Fiat Cinquecento 2:33,394 0:10,480 3
9. 1 106 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Jun. 2:36,232 0:13,318 2
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 204 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:17,109 0:00,000 20
2. 2 201 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:17,392 0:00,283 15
3. 2 215 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 2:18,239 0:01,130 12
4. 2 210 Denis Bašić AK Pula-Rovinj Renault Twingo 2:20,008 0:02,899 10
5. 2 202 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:20,382 0:03,273 8
6. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:20,702 0:03,593 6
7. 2 217 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:21,396 0:04,287 4
8. 2 227 Dario Ogrinc AK RI Autosport Seat Ibiza 2:23,114 0:06,005 3
9. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:23,300 0:06,191 2
10. 2 253 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:23,641 0:06,532 1
11. 2 207 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport
C.T.R. Slavonski Brod
Peugeot 106 2:24,646 0:07,537 -
12. 2 219 Marko Domitrek AK Dubrava VW Polo GTi 2:24,775 0:07,666 -
13. 2 229 Goran Peruško AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 2:25,541 0:08,432 -
14. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 3:16,352 0:59,243 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 305 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio 2:17,378 0:00,000 20
2. 3 304 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:18,227 0:00,849 15
3. 3 306 Ivan Majić SAK Samobor Renault Clio Sport 2:19,028 0:01,650 12
4. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:19,099 0:01,721 10
5. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Peugeot 205 GTi 1.9 2:19,596 0:02,218 8
6. 3 336 Toni Malinarich AK Skok Racing VW Polo GTi 2:20,373 0:02,995 6
7. 3 301 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:20,612 0:03,234 4
8. 3 315 Davor Sotlar AK Pula-Rovinj Renault Clio 16V 2:21,099 0:03,721 3
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nino Andrejević AK Buzet Autosport Zastava 750 2:09,312 0:00,000 20
2. 4 407 Iva Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:15,275 0:05,963 15
3. 4 450 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:15,289 0:05,977 12
4. 4 409 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:15,612 0:06,300 10
5. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing Autobianchi A112 2:15,617 0:06,305 8
6. 4 426 Luka Dujmović AK Opatija Zastava 850 SC 2:22,760 0:13,448 6
7. 4 417 Marin Klanjac AK Opatija Motorsport Yugo 2:36,955 0:27,643 4
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 576 Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:12,726 0:00,000 20
2. 5 503 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:14,035 0:01,309 15
3. 5 584 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:15,800 0:03,074 12
4. 5 530 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:16,735 0:04,009 10
5. 5 587 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX 2:18,454 0:05,728 8
6. 5 526 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:20,652 0:07,926 6
7. 5 581 Vedran Milih AK Rijeka Yugo 55 2:26,910 0:14,184 4
8. 5 531 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia GLX 2:54,618 0:41,892 3
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Ford Fiesta ST 2:07,267 0:00,000 20
2. 6 602 Dario Ružić ASK Kastavac Renault 5 GT Turbo 2:10,543 0:03,276 15
3. 6 607 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Megane 2:17,394 0:10,127 12
4. 6 667 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera 2:26,177 0:18,910 10
5. 6 683 Dalibor Šegon AK Skok Racing Honda Civic Type-R 2:27,189 0:19,922 8
6. 6 636 Marko Adamović AK Siget BMW M3 2:37,965 0:30,698 6
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 703 Donald Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Zastava 750 2:09,642 0:00,000 20
2. 7 706 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:21,388 0:11,746 15
3. 7 708 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:41,483 0:31,841 12
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 2:05,555 0:00,000 20
2. 8 805 Zoran Vidmar AK Buzet Autosport Yugo 1.6 2:08,891 0:03,336 15
3. 8 847 Aleks Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 2:11,191 0:05,636 12
4. 8 804 Mato Milković AK Ragusa Racing Yugo 1.6 2:13,698 0:08,143 10
5. 8 802 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 1.6 2:16,393 0:10,838 8
6. 8 856 Marko Jelić AK Istra Racing Team Citroën AX GT 2:17,110 0:11,555 6
7. 8 803 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 1.6 2:17,780 0:12,225 4
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 901 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2:15,467 0:00,000 20
2. 9 905 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:15,607 0:00,140 15
3. 9 955 Patrik Bernobić AK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 2:19,561 0:04,094 12
4. 9 941 Igor Kocijančić AK Skok Racing
Motodrom Poreč RT
Ford Focus 2.0 16V 2:22,488 0:07,021 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SKOK RACING 20 Marino Milokanović K6 20 Donald Milokanović K7 12 Patrik Bernobić K9 52
2. SAK SAMOBOR 20 Dario Mučnjak K2 20 Marko Mirosavljević K3 12 Ivan Majić K3 52
3. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Ivan Pavlović K9 8 Tomislav Šepić K8 48
4. AK ISTRA RACING TEAM 20 Muhamedali Maksuti K5 15 Sandi Jugovac K2 12 Albert Ivančić K2 47
5. AK PULA-ROVINJ 15 Iva Peruško K4 15 Domagoj Belinić K9 15 Igor Ilić K3 45
6. AK BUZET AUTOSPORT 20 Nino Andrejević K4 15 Zoran Vidmar K8 8 Marin Nežić K5 43
7. AK DUBRAVA 15 Davor Čosić K5 15 Hrvoje Dominko K7 12 Danijel Dominko K7 42
8. AK OPATIJA 12 Marko Gebauer K5 10 Aljoša Kinkela K4 10 Zlatko Kik K1 32
9. AKK ZANATLIJA 12 Marko Cavor K4 8 Danijel Babić K2 4 Filip Agić K2 24
10. AK SB AUTO SPORT 20 Jurica Ružić K1 - - 20
11. AK STUBAKI 12 Milan Vignjević K1 4 Goran Sruk K3 - 16
12. ASK KASTAVAC 15 Dario Ružić K6 - - 15
13. AK MATULJI RACING 15 Leo Ilinić K1 - - 15
14. AK SESVETE 10 Ivan Srebačić K5 - - 10
15. AK DELTA SPORT 10 Vladimir Brkičić K6 - - 10
16. AK RAGUSA RACING 10 Mato Milković K8 - - 10
17. AK SIGET 6 Marko Adamović K6 - - 6
18. AK OPATIJA MOTORSPORT 4 Marin Klanjac K4 - - 4
19. AK RI AUTOSPORT 3 Dario Ogrinc K2 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. MOTODROM POREČ RT 20 Marino Milokanović K6 20 Donald Milokanović K7 10 Igor Kocijančić K9 50
2. C.T.R. SLAVONSKI BROD 20 Jurica Ružić K1 0 Tomislav Grgić K2 - 20