štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.12. - Skradin
2. 09.-10.06.12. - Malačka
3. 30.-01.07.12. - Cazin (BIH)
4. 07.-08.07.12. - Učka
5. 21.-22.07.12. - Čabar
6. 01.-02.09.12. - Stubičke Toplice
7. 14.-16.09.12. - Buzet
8. 13.-14.10.12. - Dubrovnik
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA

KONAČNI REZULTATI

KATEGORIJA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Renzo Jurić AMK Buzet - - - 22 - - 15 - 37
 
KATEGORIJA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Leo Černi AK Opatija - - - - - - 22,5 33 55,5
 
KATEGORIJA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Mladen Sigurnjak AK Matulji Racing 33 33 33 33 33 [26,5] [31,5] - 165
2. Zlatko Brozović AKK Zanatlija 22 26,5 26,5 - - - 25 - 100
3. Tin Tomljanović AKK Zanatlija 26,5 - - 26,5 od 22 15 - 90
4. Igor Mandić AKK Zanatlija - - - - 26,5 33 - - 59,5
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima, ali nisu nastupili na minimalno 2 natjecanja.
 
KATEGORIJA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Vladimir Konicar (CZE) Czech National Team - - - - - - 30,5 - 30,5
- Jürgen Pachteu (AUT) Jürgen Pachteu - - - - - - 27 - 27
- Ivan Klicha (CZE) Ivan Klicha - - - - - - 21 - 21
- Thomas Baier (AUT) Thomas Baier - - - - - - 20 - 20
- Francesco Di Lauro (ITA) Francesco Di Lauro - - - - - - 14 - 14
- Wolfgang Vala (AUT) MSC Muhlbach - - - - - - od - 0
 
KATEGORIJA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Radovan Taborsky (CZE) SK Industrietechnik Modrice - - - - - - 31 - 31
- Josef Michl (CZE) Czech National Team - - - - - - 23 - 23
- Danijel Stepčić AK Istra Racing Team - - - - - - 17 - 17
 
KATEGORIJA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Igor Kotlušek (SVN) AMD Abarth.si - - - - - - 28 - 28
- Mitja Strožič (SVN) AMD V-Racing - - - - - - 19,5 - 19,5
- Jaroslav Baranek (SVK) Autotechna Racing Team - - - - - - 16 - 16
 
KATEGORIJA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Petr Tykal (CZE) SK Industrietechnik Modrice - - - - - - 22,5 - 22,5