BRDSKA UTRKA ZA MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
19. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '12
Stubičke Toplice, 01.-02.09.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:50,745 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 6:00,150 0:09,405 8
3. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:11,005 0:20,260 6
4. 200 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 6:13,806 0:23,061 5
5. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:19,469 0:28,724 4
6. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:25,514 0:34,769 3
7. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:34,484 0:43,739 2
8. 10 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:35,350 0:44,605 1
9. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:36,363 0:45,618 -
10. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:40,108 0:49,363 -
11. 47 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:42,441 0:51,696 -
12. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:43,683 0:52,938 -
13. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:43,936 0:53,191 -
14. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 6:47,460 0:56,715 -
15. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:51,489 1:00,744 -
16. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:51,539 1:00,794 -
17. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:52,801 1:02,056 -
18. 125 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:53,658 1:02,913 -
19. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:54,925 1:04,180 -
20. 60 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:55,422 1:04,677 -
21. 45 H15 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.6 6:57,419 1:06,674 -
22. 214 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia 6:58,402 1:07,657 -
23. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:58,750 1:08,005 -
24. 238 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:59,964 1:09,219 -
25. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 7:01,528 1:10,783 -
26. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 7:03,966 1:13,221 -
27. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:06,713 1:15,968 -
28. 51 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:08,512 1:17,767 -
29. 276 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 7:10,774 1:20,029 -
30. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 7:12,218 1:21,473 -
31. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:13,891 1:23,146 -
32. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,540 1:24,795 -
33. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 7:16,329 1:25,584 -
34. 239 E1-11 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 7:17,615 1:26,870 -
35. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 7:20,636 1:29,891 -
36. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,481 1:32,736 -
37. 225 H14 Dalibor Radišković AK Rally Baba Škoda Favorit 7:24,338 1:33,593 -
38. 37 N1 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,307 1:37,562 -
39. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:35,212 1:44,467 -
40. 259 N3 Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio 7:44,797 1:54,052 -
41. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:45,727 1:54,982 -
42. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 7:52,032 2:01,287 -
43. 213 H14 Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje Suzuki Swift GTi 8:02,645 2:11,900 -
44. 270 A8 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra TDi 8:13,455 2:22,710 -
- 115 A6 Filip Tolić AK Rally Baba Škoda Felicia Kit Car odustao -
- 168 SP12 Franjo Kunčer AKK Šibenik Opel Astra odustao -
- 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S nije startao -
- 162 E1-23 Đani Varljen AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 209 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi nije startao -
- 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:11,005 0:00,000 10
2. 200 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 6:13,806 0:02,801 8
3. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:25,514 0:14,509 6
4. 47 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:42,441 0:31,436 5
5. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:51,489 0:40,484 4
6. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:51,539 0:40,534 3
7. 60 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:55,422 0:44,417 2
8. 37 N1 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,307 1:17,302 1
9. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:35,212 1:24,207 -
10. 259 N3 Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio 7:44,797 1:33,792 -
- 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S nije startao -
 
GRUPA A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:35,350 0:00,000 10
2. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 6:47,460 0:12,110 8
3. 125 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:53,658 0:18,308 6
4. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:54,925 0:19,575 5
5. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:58,750 0:23,400 4
6. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:13,891 0:38,541 3
7. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,481 0:48,131 2
8. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:45,727 1:10,377 1
9. 270 A8 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra TDi 8:13,455 1:38,105 -
- 115 A6 Filip Tolić AK Rally Baba Škoda Felicia Kit Car odustao -
- 168 SP12 Franjo Kunčer AKK Šibenik Opel Astra odustao -
 
GRUPA H/E1/GT/ST/WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:50,745 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 6:00,150 0:09,405 8
3. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:19,469 0:28,724 6
4. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:34,484 0:43,739 5
5. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:36,363 0:45,618 4
6. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:40,108 0:49,363 3
7. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:43,683 0:52,938 2
8. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:43,936 0:53,191 1
9. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:52,801 1:02,056 -
10. 45 H15 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.6 6:57,419 1:06,674 -
11. 214 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia 6:58,402 1:07,657 -
12. 238 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:59,964 1:09,219 -
13. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 7:01,528 1:10,783 -
14. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 7:03,966 1:13,221 -
15. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:06,713 1:15,968 -
16. 51 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:08,512 1:17,767 -
17. 276 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 7:10,774 1:20,029 -
18. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 7:12,218 1:21,473 -
19. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,540 1:24,795 -
20. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 7:16,329 1:25,584 -
21. 239 E1-11 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 7:17,615 1:26,870 -
22. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 7:20,636 1:29,891 -
23. 225 H14 Dalibor Radišković AK Rally Baba Škoda Favorit 7:24,338 1:33,593 -
24. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 7:52,032 2:01,287 -
25. 213 H14 Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje Suzuki Swift GTi 8:02,645 2:11,900 -
- 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 162 E1-23 Đani Varljen AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 209 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi nije startao -
- 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE