štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.12. - Skradin - I
2. 19.-20.05.12. - Slatina (BIH) - I,II
3. 09.-10.06.12. - Malačka - I,II
4. 30.-01.06.12. - Cazin (BIH) - I,II
5. 07.-08.07.12. - Učka - I
  6. 21.-22.07.12. - Čabar - I
  7. 01.-02.09.12. - Stubičke Toplice - I
  8. 14.-16.09.12. - Buzet - I,II
  9. 22.-23.09.12. - Kotor (MNE) - I,II
10. 13.-14.10.12. - Dubrovnik - I
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Krainc AKK Šibenik 10 8 10 - 10 10 10 10 x - 68
2. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 5 5 6 8 6 6 6 2 od 8 52
3. Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - 4 0 5 - - - 0 od - 9
4. Mario Jurišić AK RI Autosport 0 0 0 - 0 2 - 0 x 4 6
5. Mario Barović AK Dubrovnik Racing od - 0 - 0 od 0 od od 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing - 8 10 10 - - - 4 od - 32
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 10 10 10 [8] 10 10 10 [8] od 10 70
2. Kristian Marinić AKK Petar Klepac 6 - 5 1 3 6 4 [0] x 2 27
3. Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - 8 2 6 - - - 0 od - 16
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Saša Černeka AKK Petar Klepac 8 - 5 8 2 6 5 isk x [2] 34
2. Mario Barović AK Dubrovnik Racing od - 6 - 5 od 8 [od] od 8 27
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Siniša Krainc AKK Šibenik 10 8 10 - 10 10 10 8 x - 66
2. Mario Jurišić AK RI Autosport 1 5 3 - 3 3 - 0 x 6 21
3. Alex Vencl AK Pula-Rovinj - - 0 8 0 1 ns 0 x - 9
4. Zlatko Lacmanović AK Klek 0 - 0 4 0 0 0 0 x [0] 4
5. Andrea Vencl AK Pula-Rovinj od - ns 2 0 0 od - x - 2
6. Maro Franić AK Dubrovnik Racing ns - 1 - 0 0 1 0 od [0] 2
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing - 8 10 10 - - - 5 od - 33
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH.
(nastup na minimalno 5 natjecanja od kojih je barem jedno izvan države koja mu je izdala licencu)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Robert Bradarić AK Solin 8 - 5 - 8 8 - ns x od 29
- Ante Alduk AKK Šibenik 6 - 8 - - - - 0 x - 14
- Maro Slade AK Dubrovnik Racing 1 - 2 - 3 0 3 0 x 5 14
- Bojan Tomić AK Klek 2 - 0 - 4 4 4 0 x - 14
- Istvan Kavecz (HUN) Szasz Motorsport od - 3 - - - - 0 x 10 13
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava od - - - - 5 8 od x od 13
- Dragan Milić (SRB) - - 10 - - - - - - x - 10
- Peter Jurena (SVK) EMS Racing Team Slovakia - - - 10 - - - - od - 10
- Suad Hota (BIH) AK ARC Racing - 6 4 0 - - - - x 0 10
- Milan Bubnič (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - - 8 x - 8
- Marino Matijašić AK Opatija od - - - 5 3 - 0 x - 8
- Tripo Ivović AK Klek - 0 1 6 - - - - x - 7
- Petar Dajak AK Ragusa Racing - - od - - - - 0 x 6 6
- Aleš Prek (SVN) AMK Atom - - - - - - - 6 x - 6
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 4 - 0 - - - - - x 2 6
- Damir Mašić AK Dubrovnik Racing 0 - 0 - 0 0 5 0 x od 5
- Christian Schweiger (AUT) Christian Schweiger - - - - - - - 5 x - 5
- Jurica Majić AKK Velika Gorica 3 - od - od 0 2 0 x - 5
- Peter Ambruz (SVK) EMS Racing Team Slovakia - - - 4 - - - - od - 4
- Oskar Beneš (CZE) Empreza Racing Klub - - - - - - - 4 x - 4
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - 2 - 2 - - - - x - 4
- Branimir Simić (BIH) - - 3 - - - - - - x - 3
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing - - - 3 - - - - x - 3
- Lukaš Vojaček (CZE) Czech National Team - - - - - - - 3 x - 3
- Dejan Bulatović (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - - - - x 3 3
- Sebastijan Čepar AK Opatija Motorsport - - - - 2 - - - x - 2
- Nikola Miljković (SRB) ASK Centar Boban - 1 - 1 - - - - x - 2
- Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - 1 1 0 isk x od 2
- Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - 1 0 x - 1
- Rado Raspet (SVN) AK Cerkno Racing - - - - - - - 1 x - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - 10 - 8 - - - - x - 18
- Zoltan Balatincz (HUN) Szasz Motorsport - - 8 6 - - - 0 x - 14
- Simone Faggioli (ITA) Star Cars srl - - - - - - - 10 x - 10
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team - - - - - - - 8 x - 8
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - 6 - - - - - x - 6
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team - - - - - - - 6 x - 6
- Patrik Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje - - - - - - - 5 x - 5
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 3 x - 3
- Marjan Smrdelj (SVN) AK Lamko - - - - - - - 2 x - 2
- Fausto Bormolini (ITA) Sport Racing Team - - - - - - - 1 x - 1
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Maro Slade AK Dubrovnik Racing 8 - 8 - 8 8 6 [0] x 8 46
- Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 5 - 6 - 6 3 3 [0] x 4 27
- Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 2 - 4 - 2 5 [ns] 0 x 5 18
- Damir Mašić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 8 4 x od 12
- Peter Jurena (SVK) EMS Racing Team Slovakia - - - 10 - - - - od - 10
- Oskar Beneš (CZE) Empreza Racing Klub - - - - - - - 10 x - 10
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport - 6 - 4 - - - - x - 10
- Nikola Miljković (SRB) ASK Centar Boban - 5 - 3 - - - - x - 8
- Dominika Benešova (CZE) Empreza Racing Klub - - - - - - - 6 x - 6
- Mirko Vujačić (MNE) AMSK Crmnica - - - - - - - - x 6 6
- Zakir Oković (BIH) AMK Pro Sport - 4 - 2 - - - - x - 6
- Davor Domazet (BIH) AK ARC Racing - - - 5 - - - - x - 5
- Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - 5 - - 0 x - 5
- Saša Radola AKK Petar Klepac - - - - - - 5 0 x - 5
- Jiri Los (CZE) Czech National Team - - - - - - - 5 x - 5
- Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 4 - - - - - - - x - 4
- Marinko Stanić AK MRC Sport - - - - 4 - - - x - 4
- Zoran Grabović AK RI Autosport - - - - - 4 - - x - 4
- Igor Vičević AK Rijeka 3 - - - - - - - x - 3
- Krešimir Bodnaruk (BIH) AKK Brkić Servis - 3 - - - - - - x 0 3
- Vedran Vujević AK Split Motorsport ns - 3 - - - 0 0 x 0 3
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - x 3 3
- Azer Kurtović (BIH) AK ARC Racing - 2 - - - - - - x 1 3
- Filip Magdić AKK Šibenik - - - - - - 2 0 x - 2
- Dušan Borković (SRB) Nisotec Racing Team - - - - - - - 2 x - 2
- Željko Kelečić AK Dubrava 1 - - - - - - - x - 1
- Sven Gorup AKK Zanatlija - - - - - - 1 - x - 1
- Peter Marc (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - - 1 x - 1
- Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 0 - x - 0
- Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing - - - - - - - 0 x - 0
- Matic Huber (SVN) AMD Buhc - - - - - - - 0 x - 0
- Martin Jerman (CZE) Evolution Racing Prague - - - - - - - 0 x - 0
- Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - - - 0 x - 0
- Juraj Puškar AK Delta - - - - - - - 0 x - 0
- Igor Dobriša (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - - - - x 0 0
- Nikola Lubura AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - x ns 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 10 - 8 - 8 - - 2 x 5 33
- Tripo Ivović AK Klek - 8 10 10 - - - - x - 28
- Igor Vičević AK Rijeka - - 4 - od 10 4 [0] x 4 22
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 5 - 3 - 0 8 3 0 x - 19
- Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - 10 5 x - 15
- Branimir Simić (BIH) - - 10 - - - - - - x - 10
- Sebastijan Čepar AK Opatija Motorsport - - - - 10 - - - x - 10
- Christian Schweiger (AUT) Christian Schweiger - - - - - - - 10 x - 10
- Dejan Bulatović (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - - - - x 10 10
- Goran Sikirica AK RI Autosport 6 - - - 4 - - - x od 10
- Lukaš Vojaček (CZE) Czech National Team - - - - - - - 8 x - 8
- Ivan Batalić AK Oneum isk - 1 - 0 5 1 0 x - 7
- Dejan Nilović (MNE) AMSK Kilkas - 6 - - - - - - x - 6
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 6 - - - x - 6
- Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 6 - x - 6
- Roger Schnellmann (CHE) ACS - - - - - - - 6 x - 6
- Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od 6 6
- Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - 4 x - 4
- Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac - - 2 - 0 - 2 od x - 4
- Alen Peruč AK Zrinski - - - - 3 - - 0 x - 3
- Alojz Udovč (SVN) SD Udovč Motorsport - - - - - - - 3 x - 3
- Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - x 3 3
- Davor Mihelić AK Opatija Motorsport - - - - 1 - - - x - 1
- Elis Maha (ITA) Elis Maha - - - - - - - 1 x - 1
- Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - 0 - - 0 x - 0
- Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - 0 - - 0 x - 0
- Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 0 0 x - 0
- Zdravko Draženović AK Delta Timing - - - - 0 - - od x - 0
- Igor Cossetto AKK Zanatlija - - - - 0 - - - x - 0
- Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - 0 - - - x - 0
- Mitja Slejko (SVN) AMD Slovenija avto - - - - 0 - - - x - 0
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - - 0 x - 0
- Manuel Dessardo (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - - 0 x - 0
- Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - - - - 0 x - 0
- Vasja Miklavčič (SVN) AMK ABC Sport - - - - - - - 0 x - 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - - 0 x - 0
- Boštjan Samsa (SVN) ŠK Karting Koper - - - - - - - 0 x - 0
- Lucio Stolli AKK Petar Klepac - - - - - - - 0 x - 0
- Marko Štirn (SVN) AMD Buhc - - - - - - - 0 x - 0
- Tomaž Trček (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - 0 x - 0
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - - - od - - - x - 0
- Franjo Kunčer AKK Šibenik - - - - - - od - x - 0
- Filip Tolić AK Rally Baba - - - - - - od - x - 0
- Joško Makelja AKK Šibenik - - - - - - - od x - 0
- Jaromir Maly (CZE) Czech National Team - - - - - - - od x - 0
- Denis Savič (SVN) AK Lamko - - - - - - - ns x - 0
- Goran Gojanović SAK Split isk - - - - - - - x - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Robert Bradarić AK Solin 8 - 6 - 8 8 - ns x od 30
- Bojan Tomić AK Klek 3 - 0 - 5 5 6 0 x - 19
- Istvan Kavecz (HUN) Szasz Motorsport od - 4 - - - - 2 x 10 16
- Ante Alduk AKK Šibenik 6 - 8 - - - - 1 x - 15
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava od - - - - 6 8 od x [od] 14
- Suad Hota (BIH) AK ARC Racing - 6 5 3 - - - - x 0 14
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 5 - 2 - - - - - x 5 12
- Dragan Milić (SRB) - - 10 - - - - - - x - 10
- Peter Ambruz (SVK) EMS Racing Team Slovakia - - - 10 - - - - od - 10
- Vladimir Vitver (CZE) Czech National Team - - - - - - - 10 x - 10
- Marino Matijašić AK Opatija od - - - 6 4 - 0 x - 10
- Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - 4 2 4 isk x [od] 10
- Jurica Majić AKK Velika Gorica 4 - od - od 0 5 0 x - 9
- Petar Dajak AK Ragusa Racing - - od - - - - 0 x 8 8
- Željko Pavičić AKK Zanatlija 2 - 0 - 2 0 3 0 x [0] 7
- Milan Brozinić AK Klek - - - 6 - - - 0 x - 6
- Milan Bubnič (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - - 6 x - 6
- Fahrudin Dolić (BIH) AMK Extrasport - - - 5 - - - - x - 5
- Jan Čermak (CZE) SVC Nachod Motorsport - - - - - - - 5 x - 5
- Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj 0 - 0 - 0 0 2 [od] x 3 5
- Miodrag Božović (MNE) - - 4 - - - - - - x - 4
- Aleš Prek (SVN) AMK Atom - - - - - - - 4 x - 4
- Nikola Rožić AK Trogir 0 - 0 - 0 0 0 [0] x 4 4
- Rado Raspet (SVN) AK Cerkno Racing - - - - - - - 3 x - 3
- Đani Alajbeg AK Split Motorsport - - - - - - 0 0 x 2 2
- Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - - 1 - 0 - x - 1
- Marko Sušić AK Ragusa Racing - - - - - - - - x 1 1
- Dean Jurasić AK Istra Racing Team 0 - 0 - 0 0 0 0 x - 0
- Zoran Vidmar AKK Petar Klepac 0 - 0 - 0 0 0 0 x - 0
- Jure Gašperov AK Trogir 0 - 0 - 0 0 - 0 x - 0
- Robert Pleše AK Klek 0 - 0 - 0 0 od - x - 0
- Damir Mašić AK Dubrovnik Racing 0 - 0 - 0 0 - - x - 0
- Zoran Grabović AK RI Autosport 0 - 0 - - - 0 0 x - 0
- Ivan Stipetić AKK Velika Gorica 0 - od - 0 od 0 0 x - 0
- Igor Vareško AK Pula-Rovinj 0 - - - 0 - 0 od x - 0
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - - - 0 - 0 0 x - 0
- Eđidijo Benčić AMK Buzet 0 - - - 0 ns - od x - 0
- Sanja Smrdelj (SVN) AK lamko 0 - - - - - - 0 x - 0
- Danijel Dominko AK Dubrava 0 - - - - - - 0 x - 0
- Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - 0 - - 0 x - 0
- Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - 0 - - 0 x - 0
- Bakir Hadžić (BIH) AK ARC Racing 0 - - - - - - - x 0 0
- Josip Todorović AK Mihovil 0 - - - - - - - x - 0
- Ivan Stričević SAK Split - - 0 - - - - - x - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 0 - - od x - 0
- Nino Andrejević AK Opatija - - - - 0 - - - x - 0
- Ozren Granda AK Matulji Racing - - - - 0 - - - x - 0
- Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - 0 - - - x - 0
- Nikola Belohradski AKK Zanatlija - - - - - - 0 od x - 0
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - 0 - x - 0
- Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 0 - x - 0
- Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - - 0 - x - 0
- Dalibor Radišković AK Rally Baba - - - - - - 0 - x - 0
- Silvio Stefanović AK Klek - - - - - - 0 - x - 0
- Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - - - 0 - x - 0
- Josip Gašperov AMK Buzet ns - od - - - - 0 x - 0
- Nenad Draganić AK Pula-Rovinj - - - - - - ns 0 x - 0
- Jan Blažič (SVN) AK Elektrodekleva - - - - - - - 0 x - 0
- Davor Čosić AK Dubrava - - - - - - - 0 x - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - 0 x - 0
- Marco De Vecchi (ITA) Marco De Vecchi - - - - - - - 0 x - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - - - 0 x - 0
- Samo Golob (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - 0 x - 0
- Marko Grossi (SVN) ŠK Mega - - - - - - - 0 x - 0
- Jure Kovač (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - 0 x - 0
- Tomislav Mikulić AKK Fridge Racing - - - - - - - 0 x - 0
- Dane Milenović (BIH) AMK Prosport - - - - - - - 0 x - 0
- Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - - 0 x - 0
- Simon Mlinar (SVN) AMD Buhc - - - - - - - 0 x - 0
- Martin Novotny (CZE) SVC Nachod Motorsport - - - - - - - 0 x - 0
- Brane Pogačar (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - 0 x - 0
- Enver Prodan AK Zrinski - - - - - - - 0 x - 0
- Roman Schwan (CZE) SVC Nachod Motorsport - - - - - - - 0 x - 0
- Andrej Skrbinšek (SVN) AK Lamko - - - - - - - 0 x - 0
- Janja Štrekalj (SVN) ŠD Gas Kras - - - - - - - 0 x - 0
- Primož Tavčar (SVN) AMD Buhc - - - - - - - 0 x - 0
- Jiri Theimer (CZE) Ecce Homo Šternberk - - - - - - - 0 x - 0
- Daniele Trani (SVN) ŠD V.R.T. - - - - - - - 0 x - 0
- Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - 0 x - 0
- Leon Vodopivec (SVN) Gas Vrtojba - - - - - - - 0 x - 0
- Marko Vouk (SVN) ŠD Carst 04 - - - - - - - 0 x - 0
- Slavko Zorman (SVN) ŠD Gas Kras - - - - - - - 0 x - 0
- Aleš Žakelj (SVN) AMD Zvezda - - - - - - - 0 x - 0
- Željko Baničević (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - - - - x 0 0
- Šefik Emrić (BIH) ASK S57 Motorsport - - - - - - - - x 0 0
- Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - x 0 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - x 0 0
- Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - od - - - x - 0
- Sandi Boh (SVN) V-Racing Velenje - - - - - - - od x - 0
- Marijan Rubelj AK Klek ns - - - - - - - x - 0
- Igor Gauš AK AD-Astra - - - - ns - - - x - 0
- Đani Varljen AKK Šibenik - - - - - - ns - x - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Patrik Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje - - - - - - - 10 x - 10
- Petr Vitek (CZE) Czech National Team - - - - - - - 8 x - 8
- Ettore Bassi (ITA) Ettore Bassi - - - - - - - 6 x - 6
- Maurizio Pitorri (ITA) Star Cars srl - - - - - - - 5 x - 5
- Riccardo Ala (ITA) Riccardo Ala - - - - - - - 4 x - 4
- Alexander Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje - - - - - - - 3 x - 3
- Marco Capucci (ITA) Star Cars srl - - - - - - - 2 x - 2
- Ezio Bellin (ITA) Ezio Bellin - - - - - - - od x - 0
- Dušan Neveril (CZE) Speed Master - - - - - - - ns x - 0
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver - 10 - 8 - - - - x - 18
- Zoltan Balatincz (HUN) Szasz Motorsport - - 8 6 - - - 1 x - 15
- Simone Faggioli (ITA) Star Cars srl - - - - - - - 10 x - 10
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team - - - - - - - 8 x - 8
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - 6 - - - - - x - 6
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team - - - - - - - 6 x - 6
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 4 x - 4
- Marjan Smrdelj (SVN) AK Lamko - - - - - - - 3 x - 3
- Fausto Bormolini (ITA) Sport Racing Team - - - - - - - 2 x - 2
- Renzo Napione (ITA) Renzo Napione - - - - - - - od x - 0