BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
31. BUZETSKI DANI '12
Buzet, 14.-16.09.2012.
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
(rezultati su revidirani odlukom revizije)
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:17,558 0:00,000 10
2. 165 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,575 0:16,017 8
3. 170 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:37,773 0:20,215 6
4. 92 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:44,270 0:26,712 5
5. 196 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:50,049 0:32,491 4
6. 65 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:51,302 0:33,744 3
7. 187 A7 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 Max 5:52,964 0:35,406 2
8. 63 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:54,534 0:36,976 1
9. 66 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I 2.0 5:56,700 0:39,142 -
10. 172 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru impreza 5:57,895 0:40,337 -
11. 148 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:00,529 0:42,971 -
12. 157 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:02,390 0:44,832 -
13. 46 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 6:03,503 0:45,945 -
14. 185 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 6:03,688 0:46,130 -
15. 189 A7 Denis Močibob AK Zrinski Honda Civic 1.6 VTi 6:05,664 0:48,106 -
16. 150 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:05,790 0:48,232 -
17. 190 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:06,027 0:48,469 -
18. 48 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:08,906 0:51,348 -
19. 152 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:08,986 0:51,428 -
20. 186 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:09,619 0:52,061 -
21. 80 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:09,825 0:52,267 -
22. 188 A7 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 6:09,995 0:52,437 -
23. 64 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:10,157 0:52,599 -
24. 156 N3 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 6:12,189 0:54,631 -
25. 79 E1-11 Milan Brozinić AK Klek VW Polo Coupe 6:13,137 0:55,579 -
26. 54 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:13,522 0:55,964 -
27. 174 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:14,930 0:57,372 -
28. 102 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 6:15,924 0:58,366 -
29. 74 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:16,594 0:59,036 -
30. 149 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 6:17,444 0:59,886 -
31. 72 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:18,291 1:00,733 -
32. 71 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 6:19,782 1:02,224 -
33. 200 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:20,981 1:03,423 -
34. 82 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi 6:21,945 1:04,387 -
35. 177 A6 Lucio Stolli AKK Petar Klepac Suzuki Swift 1.3 GTi 6:22,695 1:05,137 -
36. 55 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:23,702 1:06,144 -
37. 47 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 6:25,521 1:07,963 -
38. 56 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 6:26,577 1:09,019 -
39. 58 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:26,946 1:09,388 -
40. 52 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.5 6:28,061 1:10,503 -
41. 171 N4 Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:29,017 1:11,459 -
42. 59 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 6:30,906 1:13,348 -
43. 78 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:31,490 1:13,932 -
44. 51 H15 Roland Ferenčić AK Istra Racing Team Dacia Sandero 1.6 6:35,566 1:18,008 -
45. 67 H16 Tomislav Mikulić AKK Fridge Racing Peugeot 205 GTi 6:36,164 1:18,606 -
46. 37 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:37,666 1:20,108 -
47. 169 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:39,928 1:22,370 -
48. 144 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:40,745 1:23,187 -
49. 38 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:44,107 1:26,549 -
50. 192 A7 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Citroën C2 6:44,709 1:27,151 -
51. 180 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:45,128 1:27,570 -
52. 73 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:47,307 1:29,749 -
53. 24 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:48,626 1:31,068 -
54. 42 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 6:49,028 1:31,470 -
55. 146 N1 Damjan Kruševar AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:51,741 1:34,183 -
56. 175 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:52,884 1:35,326 -
57. 25 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:54,353 1:36,795 -
58. 27 21 Mirko Mikulandra AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:58,383 1:40,825 -
59. 61 H24 Neven Ukota AMK Buzet Renault Megane 1.8 16V 6:58,815 1:41,257 -
60. 159 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:03,143 1:45,585 -
61. 26 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:08,366 1:50,808 -
62. 83 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno CS 7:12,298 1:54,740 -
63. 145 N1 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:17,474 1:59,916 -
64. 29 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 7:25,186 2:07,628 -
65. 197 A9 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra 7:37,000 2:19,442 -
66. 44 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 8:35,413 3:17,855 -
- 33 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R isključen -
- 45 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 isključen -
- 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 odustao -
- 36 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia odustao -
- 57 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 60 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio odustao -
- 70 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 88 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV odustao -
- 101 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa odustao -
- 176 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
- 198 A8 Zdravko Draženović AK Delta Timing Opel Astra GSi 16V odustao
- 202 A8 Joško Makelja AKK Šibenik Citroën Xsara VTS odustao -
- 86 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard Zytek F3000 4:49,718 0:00,000 10
2. 22 E20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 4:51,576 0:01,858 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:40,745 0:00,000 20
2. 146 N1 Damjan Kruševar AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 6:51,741 0:10,996 15
3. 145 N1 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:17,474 0:36,729 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 148 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:00,529 0:00,000 23,5
2. 150 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:05,790 0:05,261 17,5
3. 149 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 6:17,444 0:16,915 13
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 157 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:02,390 0:00,000 23
2. 152 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:08,986 0:06,596 17
3. 156 N3 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 6:12,189 0:09,799 13,5
4. 159 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:03,143 1:00,753 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 165 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,575 0:00,000 25
2. 170 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:37,773 0:04,198 19,5
3. 172 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru impreza 5:57,895 0:24,320 16
4. 171 N4 Pietro Da Rin Spaleta AK Skok Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:29,017 0:55,442 10,5
5. 169 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:39,928 1:06,353 8
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:14,930 0:00,000 21,5
2. 177 A6 Lucio Stolli AKK Petar Klepac Suzuki Swift 1.3 GTi 6:22,695 0:07,765 15,5
3. 180 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 6:45,128 0:30,198 12
4. 175 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:52,884 0:37,954 10
- 176 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 187 A7 Viliam Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 Max 5:52,964 0:00,000 26,5
2. 185 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 6:03,688 0:10,724 21
3. 189 A7 Denis Močibob AK Zrinski Honda Civic 1.6 VTi 6:05,664 0:12,700 17,5
4. 190 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:06,027 0:13,063 15
5. 186 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:09,619 0:16,655 12,5
6. 188 A7 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 6:09,995 0:17,031 10
7. 192 A7 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Citroën C2 6:44,709 0:51,745 6
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 196 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 5:50,049 0:00,000 25
2. 200 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:20,981 0:30,932 16
- 198 A8 Zdravko Draženović AK Delta Timing Opel Astra GSi 16V odustao -
- 202 A8 Joško Makelja AKK Šibenik Citroën Xsara VTS odustao -
 
KLASA A9
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 197 A9 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra 7:37,000 0:00,000 10
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:09,825 0:00,000 21,5
2. 79 E1-11 Milan Brozinić AK Klek VW Polo Coupe 6:13,137 0:03,312 15,5
3. 82 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi 6:21,945 0:12,120 12
4. 78 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:31,490 0:21,665 10
5. 83 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno CS 7:12,298 1:02,473 8
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 33 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R isključen -
- 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:37,666 0:00,000 20
2. 38 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:44,107 0:06,441 15
3. 42 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 6:49,028 0:11,362 12
- 36 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia odustao -
 
KLASA H15
(rezultati su revidirani odlukom revizije)
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 6:03,503 0:00,000 24,5
2. 48 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 6:08,906 0:05,403 19
3. 47 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 6:25,521 0:22,018 14
4. 52 H15 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.5 6:28,061 0:24,558 12
5. 51 H15 Roland Ferenčić AK Istra Racing Team Dacia Sandero 1.6 6:35,566 0:32,063 10
6. 44 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 8:35,413 2:31,910 8
- 45 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 isključen -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 65 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:51,302 0:00,000 24
2. 63 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:54,534 0:03,232 18,5
3. 66 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I 2.0 5:56,700 0:05,398 15
4. 64 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:10,157 0:18,855 11
5. 67 H16 Tomislav Mikulić AKK Fridge Racing Peugeot 205 GTi 6:36,164 0:44,862 8
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 6:16,594 0:00,000 20
2. 72 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:18,291 0:01,697 15
3. 71 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 6:19,782 0:03,188 12
4. 73 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:47,307 0:30,713 10
- 70 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard Zytek F3000 4:49,718 0:00,000 25
2. 22 E20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Lola F3000 4:51,576 0:01,858 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:48,626 0:00,000 20
2. 25 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 6:54,353 0:05,727 15
3. 27 21 Mirko Mikulandra AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:58,383 0:09,757 12
4. 26 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:08,366 0:19,740 10
5. 29 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 7:25,186 0:36,560 8
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:17,558 0:00,000 25
2. 92 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:44,270 0:26,712 19,5
3. 102 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 6:15,924 0:58,366 12
- 88 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV odustao -
- 101 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa odustao -
- 86 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 nije startao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:13,522 0:00,000 22
2. 55 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:23,702 0:10,180 17
3. 56 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 6:26,577 0:13,055 14
4. 58 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:26,946 0:13,424 12
5. 59 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 6:30,906 0:17,384 10
6. 61 H24 Neven Ukota AMK Buzet Renault Megane 1.8 16V 6:58,815 0:45,293 8
- 57 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 60 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio odustao -
 
KLUBOVI
(rezultati su revidirani odlukom revizije)
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz E20 23,5 Đivo Franić N2 22 Maro Franić H24 70,5
2. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E1-23 23 Filip Magdić N3 19,5 Ante Alduk E1-23 67,5
3. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24,5 Zoran Vidmar H15 17,5 Saša Radola N2 67
4. AK ISTRA RACING TEAM 20 Darko Ladavac N1 20 Dean Jurasić H14 15 Sandro Miskić A7 55
5. AK BUZET AUTOSPORT 26,5 Viliam Prodan A7 15 Damjan Kruševar N1 12 Kristijan Krajcar N1 53,5
6. AK KLEK 18,5 Bojan Tomić H16 15,5 Milan Brozinić E1-11 15 Zlatko Lacmanović H14 49
7. AK RI AUTOSPORT 19 Ivan Jaranović H15 15 Zoran Grabović H17 8 Mario Jurišić H15 42
8. AK ZRINSKI 17,5 Denis Močibob A7 12 Enver Prodan H24 10 Alen Peruč A7 39,5
9. AK TROGIR 17 Nikola Rožić H24 12 Jure Gašperov H17 10 Toni Goleš 21 39
10. AKK VELIKA GORICA 24 Jurica Majić H16 14 Ivan Stipetić H24 - 38
11. AK PULA-ROVINJ 14 Alex Vencl H15 12 Nenad Draganić E1-11 10 David Damianich H24 36
12. AKK FRIDGE RACING 25 Goran Sertić A8 8 Tomislav Mikulić H16 - 33
13. AK RAGUSA RACING 20 Marko Sušić 21 12 Petar Dajak E1-23 - 32
14. AK SKOK RACING 21,5 Donald Milokanović E1-11 10,5 Pietro Da Rin Spaletta N4 - 32
15. AK SPLIT MOTORSPORT 20 Đani Alajbeg H17 10 Vedran Vujević N3 - 30
16. AK OPATIJA 15 Marino Matijašić H16 8 Dejan Krajcar 21 - 23
17. AK DUBRAVA 12 Davor Čosić H15 10 Danijel Dominko E1-11 - 22
18. AK DELTA TIMING 16 Duško Banjeglav A8 - - 16
19. AK DELTA 16 Juraj Puškar N4 - - 16
20. AMK BUZET 8 Jure Gašperov E1-11 8 Neven Ukota H24 - 16
21. AK STUBAKI 15 Goran Šams 21 - - 15
22. AK MRC SPORT 13,5 Tomas Hrvatin N3 - - 13,5
23. AK RIJEKA 12,5 Igor Vičević N2 - - 12,5
24. AK MATULJI RACING 12 Paulo Petretić A6 - - 12
25. AKK ZANATLIJA 11 Željko Pavičić H16 - - 11
26. AK ZAGORJE OROSLAVJE 10 Anđelko Košec H16 - - 10
27. AK ONEUM 10 Ivan Batalić A6 - - 10
28. AK OPATIJA MOTORSPORT 6 Edi Kuharić A7 - - 6
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE