BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
12. NAGRADA GRADA ČABRA-OGULIN '12
Ogulin, 21.-22.07.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:55,727 0:00,000 10
2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 4:02,060 0:06,333 8
3. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:02,931 0:07,204 6
4. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf 4:08,891 0:13,164 5
5. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:13,106 0:17,379 4
6. 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 4:18,196 0:22,469 3
7. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:19,526 0:23,799 2
8. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:19,648 0:23,921 1
9. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 4:21,776 0:26,049 -
10. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:24,723 0:28,996 -
11. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:28,089 0:32,362 -
12. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 4:31,842 0:36,115 -
13. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 4:32,208 0:36,481 -
14. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:32,245 0:36,518 -
15. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:32,607 0:36,880 -
16. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:32,957 0:37,230 -
17. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 4:33,014 0:37,287 -
18. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:36,490 0:40,763 -
19. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:37,241 0:41,514 -
20. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:38,386 0:42,659 -
21. 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:38,671 0:42,944 -
22. 277 N4 Zoran Grabović AK RI Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:42,407 0:46,680 -
23. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:45,425 0:49,698 -
24. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:46,858 0:51,131 -
25. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:47,290 0:51,563 -
26. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:48,815 0:53,088 -
27. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 4:51,570 0:55,843 -
28. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:57,655 1:01,928 -
29. 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,812 1:04,085 -
30. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 5:01,566 1:05,839 -
31. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:12,877 1:17,150 -
32. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 5:35,787 1:40,060 -
33. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 5:46,796 1:51,069 -
- 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 S16 odustao -
- 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 262 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 4:32,208 0:00,000 23,5
2. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 5:46,796 1:14,588 17,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:28,089 0:00,000 14
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:02,931 0:00,000 25
2. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 4:21,776 0:18,845 19,5
3. 277 N4 Zoran Grabović AK RI Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 4:42,407 0:39,476 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:45,425 0:00,000 24,5
2. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:12,877 0:27,452 18,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 4:38,386 0:00,000 15
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 4:51,570 0:00,000 10
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:48,815 0:00,000 24
2. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 S16 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:46,858 0:00,000 20
2. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:47,290 0:00,432 15
3. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 5:01,566 0:14,708 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:19,526 0:00,000 22,5
2. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:19,648 0:00,122 17
3. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:24,723 0:05,197 13,5
4. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:32,607 0:13,081 10
5. 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:38,671 0:19,145 8
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:13,106 0:00,000 23,5
2. 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 4:18,196 0:05,090 18
3. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 4:31,842 0:18,736 13
4. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:32,245 0:19,139 10,5
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:32,957 0:00,000 20
2. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:37,241 0:04,284 15
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:57,655 0:00,000 20
2. 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,812 0:02,157 15
3. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 5:35,787 0:38,132 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:55,727 0:00,000 25
2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 4:02,060 0:06,333 19,5
3. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf 4:08,891 0:13,164 16
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 4:33,014 0:00,000 20
2. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:36,490 0:03,476 15
- 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 262 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Hrvoje Čikor A6 23,5 Stijepo Manenica N2 20 Maro Franić H24 68
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24 Saša Černeka SP12 14 Kristian Marinić N3 63
3. AK KLEK 23,5 Bojan Tomić H16 15 Zlatko Lacmanović H14 12 Robert Pleše H14 50,5
4. AK PULA-ROVINJ 20 Miroslav Herceg H17 13,5 Alex Vencl H15 8 Andrea Vencl H15 41,5
5. AK RI AUTOSPORT 22,5 Mario Jurišić H15 15 Zoran Grabović N4 - 37,5
6. AK RIJEKA 17 Dejan Kopajtić H15 15 Igor Vičević N2 - 32
7. AK TROGIR 15 Nikola Rožić H24 15 Jure Gašperov H17 - 30
8. AK OPATIJA 18 Marino Matijašić H16 12 Dejan Krajcar 21 - 30
9. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E1-23 - - 25
10. AK ISTRA RACING TEAM 20 Dean Jurasić H14 - - 20
11. AK RAGUSA RACING 20 Marko Sušić 21 - - 20
12. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić E1-23 - - 19,5
13. AK ONEUM 18,5 Ivan Batalić A6 - - 18,5
14. AK DUBRAVA 16 Dejan Dimitrijević E1-23 - - 16
15. AK STUBAKI 15 Goran Šams 21 - - 15
16. AKK VELIKA GORICA 13 Jurica Majić H16 - - 13
17. AKK ZANATLIJA 10,5 Željko Pavičić H16 - - 10,5
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE