BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
15. NAGRADA MALAČKE SV.DUJAM '12
Malačka, 09.-10.06.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 4:48,317 0:00,000 10
2. 100 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 4:49,599 0:01,282 8
3. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:53,481 0:05,164 6
4. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 4:55,760 0:07,443 5
5. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:07,348 0:19,031 4
6. 167 SP12 Tripo Ivović AK Klek Alfa Romeo 147 2.0 TS 5:10,604 0:22,287 3
7. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 VTS 5:12,643 0:24,326 2
8. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 5:24,952 0:36,635 1
9. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 5:26,545 0:38,228 -
10. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:27,780 0:39,463 -
11. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:28,629 0:40,312 -
12. 44 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart 44 5:28,926 0:40,609 -
13. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 5:29,950 0:41,633 -
14. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:30,703 0:42,386 -
15. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 5:31,462 0:43,145 -
16. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:31,868 0:43,551 -
17. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 5:33,332 0:45,015 -
18. 281 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 1.4 Turbo 5:33,939 0:45,622 -
19. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 5:36,418 0:48,101 -
20. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:40,786 0:52,469 -
21. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:42,353 0:54,036 -
22. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 5:42,665 0:54,348 -
23. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 5:42,814 0:54,497 -
24. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:50,798 1:02,481 -
25. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 5:53,368 1:05,051 -
26. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:58,499 1:10,182 -
27. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:02,622 1:14,305 -
28. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:03,139 1:14,822 -
29. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 6:06,470 1:18,153 -
30. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:08,973 1:20,656 -
31. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 6:09,690 1:21,373 -
32. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:09,887 1:21,570 -
33. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,194 1:27,877 -
34. 70 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:17,728 1:29,411 -
35. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 6:23,134 1:34,817 -
36. 77 21 Ivan Ojdanić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 6:36,098 1:47,781 -
- 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 19 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro odustao -
- 206 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno odustao -
- 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Dallara WL3 4:44,110 0:00,000 10
2. 29 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:56,925 1:12,815 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 5:26,545 0:00,000 24
2. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 5:42,665 0:16,120 18
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:31,868 0:00,000 23,5
2. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 5:53,368 0:21,500 17,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:53,481 0:00,000 25
2. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:07,348 0:13,867 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:50,798 0:00,000 22,5
2. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 6:09,690 0:18,892 17
3. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:09,887 0:19,089 13,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 VTS 5:12,643 0:00,000 24,5
2. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:30,703 0:18,060 18
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 6:23,134 0:00,000 20
- 206 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno odustao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 167 SP12 Tripo Ivović AK Klek Alfa Romeo 147 2.0 TS 5:10,604 0:00,000 25
2. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 5:24,952 0:14,348 19
3. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:28,629 0:18,025 15,5
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:58,499 0:00,000 20
2. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 6:06,470 0:07,971 15
3. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:08,973 0:10,474 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:27,780 0:00,000 23,5
2. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 5:33,332 0:05,552 16,5
3. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 5:36,418 0:08,638 12,5
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 5:31,462 0:00,000 22
2. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:40,786 0:09,324 15
- 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 281 H17 Ivan Stričević SAK Split Fiat Punto GT 1.4 Turbo 5:33,939 0:00,000 21
2. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 5:42,814 0:08,875 15
3. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:02,622 0:28,683 12
4. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:03,139 0:29,200 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:56,925 0:00,000 14,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Dallara WL3 4:44,110 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,194 0:00,000 20
2. 70 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:17,728 0:01,534 15
3. 77 21 Ivan Ojdanić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 6:36,098 0:19,904 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 4:48,317 0:00,000 25
2. 100 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 4:49,599 0:01,282 19,5
3. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 4:55,760 0:07,443 16
4. 44 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart 44 5:28,926 0:40,609 13
- 19 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro odustao

-
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 5:29,950 0:00,000 22,5
2. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:42,353 0:12,403 15
- 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Ivan Pulić A7 24 Đivo Franić N2 22,5 Maro Franić H24 71
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 23,5 Kristian Marinić N3 17 Miloš Juzbašić K6 65,5
3. AK KLEK 25 Tripo Ivović SP12 15 Bojan Tomić H16 15 Robert Pleše H14 55
4. AK TROGIR 15 Nikola Rožić H24 15 Jure Gašperov H17 15 Toni Goleš 21 45
5. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E23 19,5 Ante Alduk E23 - 44,5
6. AK RI AUTOSPORT 23,5 Mario Jurišić H15 10 Zoran Grabović H17 - 33,5
7. AK PULA-ROVINJ 12,5 Alex Vencl H15 12 Miroslav Herceg H17 - 24,5
8. AKK ZANATLIJA 22 Željko Pavičić H16 - - 22
9. SAK SPLIT 21 Ivan Stričević H17 - - 21
10. AK ISTRA RACING TEAM 20 Dean Jurasić H14 - - 20
11. AK RAGUSA RACING 20 Marko Sušić 21 - - 20
12. AK RIJEKA 18 Igor Vičević N2 - - 18
13. AK SPLIT MOTORSPORT 17,5 Vedran Vujević N3 - - 17,5
14. AK SOLIN 16 Robert Bradarić E1-23 - - 16
15. AK PELJEŠAC RACING 14,5 Božo Prnić D19 - - 14,5
16. AK ONEUM 13,5 Ivan Batalić A6 - - 13,5
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE