BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
6. NAGRADA GRADA SKRADINA '12
Skradin, 05.-06.05.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:25,907 0:00,000 10
2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 3:31,221 0:05,314 8
3. 100 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:33,463 0:07,556 6
4. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:34,796 0:08,889 5
5. 44 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Fortwo 3:35,983 0:10,076 4
6. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf 2.0 3:45,226 0:19,319 3
7. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:46,953 0:21,046 2
8. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:47,456 0:21,549 1
9. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 3:50,362 0:24,455 -
10. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:52,216 0:26,309 -
11. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 3:52,475 0:26,568 -
12. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 3:59,890 0:33,983 -
13. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:00,013 0:34,106 -
14. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.1 4:00,296 0:34,389 -
15. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:00,661 0:34,754 -
16. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:00,770 0:34,863 -
17. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:01,307 0:35,400 -
18. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:01,660 0:35,753 -
19. 41 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio 2.0 RS 4:01,748 0:35,841 -
20. 140 A7 Goran Sikirica AK RI Autosport Honda Civici 1.6 4:03,402 0:37,495 -
21. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:05,277 0:39,370 -
22. 15 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 4:07,094 0:41,187 -
23. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 4:09,146 0:43,239 -
24. 269 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 4:09,904 0:43,997 -
25. 201 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 4:13,095 0:47,188 -
26. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:15,097 0:49,190 -
27. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 4:16,412 0:50,505 -
28. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 4:17,887 0:51,980 -
29. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:19,773 0:53,866 -
30. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 4:23,078 0:57,171 -
31. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:23,383 0:57,476 -
32. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:23,824 0:57,917 -
33. 262 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 4:29,566 1:03,659 -
34. 85 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:50,993 1:25,086 -
- 101 A6 Goran Gojanović SAK Split VW Polo 1.4 16V isključen -
- 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V isključen -
- 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 odustao -
- 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 odustao -
- 70 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 nije startao -
- 206 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno nije startao -
- 263 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf 2.0 nije startao -
- 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:00,770 0:00,000 23,5
2. 15 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 4:07,094 0:06,324 17,5
3. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 4:09,146 0:08,376 14
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 3:59,890 0:00,000 24
2. 41 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio 2.0 RS 4:01,748 0:01,858 18
- 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:34,796 0:00,000 25
2. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:47,456 0:12,660 19,5
3. 85 N4 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 1.4 Turbo i.e. 4:50,993 1:16,197 13,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:23,383 0:00,000 23,5
- 101 A6 Goran Gojanović SAK Split VW Polo 1.4 16V isključen -
- 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V isključen -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 3:52,475 0:00,000 25
2. 140 A7 Goran Sikirica AK RI Autosport Honda Civici 1.6 4:03,402 0:10,927 19
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.1 4:00,296 0:00,000 20,5
2. 201 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 4:13,095 0:12,799 15
- 206 E1-11 Josip Gašperov AMK Buzet Fiat Uno nije startao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:00,661 0:00,000 24,5
- 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:15,097 0:00,000 20
2. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:19,773 0:04,676 15
3. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 4:23,078 0:07,981 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:52,216 0:00,000 21,5
2. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:00,013 0:07,797 16
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf 2.0 3:45,226 0:00,000 23
2. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:46,953 0:01,727 17,5
3. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 3:50,362 0:05,136 14
4. 269 H16 Josip Todorović AK Mihovil Renault Clio 2.0 4:09,904 0:24,678 10
5. 262 H16 Eđidijo Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 4:29,566 0:44,340 8
- 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 odustao -
- 263 H16 Marijan Rubelj AK Klek VW Golf 2.0 nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:01,307 0:00,000 20
2. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:01,660 0:00,353 15
3. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 4:16,412 0:15,105 12
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 70 21 Toni Goleš AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:25,907 0:00,000 25
2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 3:31,221 0:05,314 19,5
3. 100 E1-23 Ante Alduk AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:33,463 0:07,556 16
4. 44 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Smart Fortwo 3:35,983 0:10,076 13,5
- 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:05,277 0:00,000 20
2. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 4:17,887 0:12,610 15
3. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:23,824 0:18,547 12
- 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24,5 Saša Černeka SP12 24 Kristian Marinić N3 73,5
2. AK DUBROVNIK RACING 25 Ivan Pulić A7 23,5 Đivo Franić N2 23,5 Hrvoje Čikor A6 72
3. AK RI AUTOSPORT 21,5 Mario Jurišić H15 19 Goran Sikirica A7 12 Zoran Grabović H17 52,5
4. AK KLEK 20 Zlatko Lacmanović H14 17,5 Bojan Tomić H16 12 Robert Pleše H14 49,5
5. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E23 16 Ante Alduk E23 - 41
6. AK TROGIR 20 Jure Gašperov H17 20 Nikola Rožić H24 - 40
7. AKK VELIKA GORICA 23 Jurica Majić H16 15 Ivan Stipetić H24 - 38
8. AK DUBRAVA 15 Danijel Dominko E1-11 13,5 Željko Kelečić N4 - 28,5
9. AK PULA-ROVINJ 15 Miroslav Herceg H17 12 Igor Vareško H24 - 27
10. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić E1-23 - - 19,5
11. AK RIJEKA 17,5 Igor Vičević N2 - - 17,5
12. AK ISTRA RACING TEAM 15 Dean Jurasić H14 - - 15
13. AKK ZANATLIJA 14 Željko Pavičić H16 - - 14
14. AK MIHOVIL 10 Josip Todorović H16 - - 10
15. AMK BUZET 8 Eđidijo Benčić H16 - - 8
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE