BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
19. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '12
Stubičke Toplice, 01.-02.09.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:50,745 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 6:00,150 0:09,405 8
3. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:11,005 0:20,260 6
4. 200 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 6:13,806 0:23,061 5
5. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:19,469 0:28,724 4
6. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:25,514 0:34,769 3
7. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:34,484 0:43,739 2
8. 10 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:35,350 0:44,605 1
9. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:36,363 0:45,618 -
10. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:40,108 0:49,363 -
11. 47 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:42,441 0:51,696 -
12. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:43,683 0:52,938 -
13. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:43,936 0:53,191 -
14. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 6:47,460 0:56,715 -
15. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:51,489 1:00,744 -
16. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:51,539 1:00,794 -
17. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:52,801 1:02,056 -
18. 125 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:53,658 1:02,913 -
19. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:54,925 1:04,180 -
20. 60 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:55,422 1:04,677 -
21. 201 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:56,883 1:06,138 -
22. 45 H15 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.6 6:57,419 1:06,674 -
23. 214 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia 6:58,402 1:07,657 -
24. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:58,750 1:08,005 -
25. 238 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:59,964 1:09,219 -
26. 222 A6 Marko Đurković AK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:01,087 1:10,342 -
27. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 7:01,528 1:10,783 -
28. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 7:03,966 1:13,221 -
29. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:06,713 1:15,968 -
30. 51 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:08,512 1:17,767 -
31. 276 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 7:10,774 1:20,029 -
32. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 7:12,218 1:21,473 -
33. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:13,891 1:23,146 -
34. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,540 1:24,795 -
35. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 7:16,329 1:25,584 -
36. 239 E1-11 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 7:17,615 1:26,870 -
37. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 7:20,636 1:29,891 -
38. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,481 1:32,736 -
39. 225 H14 Dalibor Radišković AK Rally Baba Škoda Favorit 7:24,338 1:33,593 -
40. 37 N1 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,307 1:37,562 -
41. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:35,212 1:44,467 -
42. 205 21 Mirko Mikulandra AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,042 1:48,297 -
43. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,476 1:48,731 -
44. 259 N3 Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio 7:44,797 1:54,052 -
45. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:45,727 1:54,982 -
46. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 7:52,032 2:01,287 -
47. 213 H14 Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje Suzuki Swift GTi 8:02,645 2:11,900 -
48. 270 A8 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra TDi 8:13,455 2:22,710 -
49. 78 21 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 16V 8:55,156 3:04,411 -
- 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 115 A6 Filip Tolić AK Rally Baba Škoda Felicia Kit Car odustao -
- 168 SP12 Franjo Kunčer AKK Šibenik Opel Astra odustao -
- 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S nije startao -
- 162 E1-23 Đani Varljen AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 209 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi nije startao -
- 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,307 0:00,000 11,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 N2 Saša Radola AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.6 6:42,441 0:00,000 23,5
2. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:51,539 0:09,098 17,5
- 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:51,489 0:00,000 23
2. 60 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:55,422 0:03,933 17
3. 287 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 7:35,212 0:43,723 13
4. 259 N3 Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio 7:44,797 0:53,308 10,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:11,005 0:00,000 25
2. 200 N4 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 6:13,806 0:02,801 19,5
3. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:25,514 0:14,509 16
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 222 A6 Marko Đurković AK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:01,087 0:00,000 22,5
2. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:13,891 0:12,804 17
3. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 7:23,481 0:22,394 13,5
4. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:45,727 0:44,640 11
- 115 A6 Filip Tolić AK Rally Baba Škoda Felicia Kit Car odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 125 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:53,658 0:00,000 24
2. 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:58,750 0:05,092 18
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 A8 Goran Sertić AKK Fridge Racing Renault Clio R3 6:35,350 0:00,000 25
2. 270 A8 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Seat Ibiza Cupra TDi 8:13,455 1:38,105 15,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:56,883 0:00,000 20,5
2. 239 E1-11 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 7:17,615 0:20,732 15
- 209 E1-11 Nenad Draganić AK Pula-Rovinj Suzuki Swift GTi nije startao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye S16 6:47,460 0:00,000 24,5
2. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:54,925 0:07,465 18,5
- 168 SP12 Franjo Kunčer AKK Šibenik Opel Astra odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 214 H14 Nikola Belohradski AKK Zanatlija Škoda Felicia 6:58,402 0:00,000 22
2. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,540 0:17,138 17
3. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 7:20,636 0:22,234 14
4. 225 H14 Dalibor Radišković AK Rally Baba Škoda Favorit 7:24,338 0:25,936 12
5. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 7:52,032 0:53,630 10
6. 213 H14 Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje Suzuki Swift GTi 8:02,645 1:04,243 8
- 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:36,363 0:00,000 23
2. 45 H15 Robin Malinarić AKK Šibenik Citroën AX 1.6 6:57,419 0:21,056 15
3. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 7:03,966 0:27,603 12
- 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:19,469 0:00,000 24
2. 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:34,484 0:15,015 18,5
3. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 6:40,108 0:20,639 14,5
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:43,683 0:00,000 22
2. 277 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:06,713 0:23,030 15
3. 51 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:08,512 0:24,829 12
4. 276 H17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 Turbo 7:10,774 0:27,091 10
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 21 Mirko Mikulandra AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,042 0:00,000 20
2. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:39,476 0:00,434 15
3. 78 21 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 16V 8:55,156 1:16,114 12
- 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:50,745 0:00,000 25
2. 2 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava VW Golf IV 6:00,150 0:09,405 19,5
3. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 1.8 7:12,218 1:21,473 12
- 162 E1-23 Đani Varljen AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 6:43,936 0:00,000 21,5
2. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:52,801 0:08,865 16
3. 238 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:59,964 0:16,028 12
4. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 7:01,528 0:17,592 10
5. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 7:16,329 0:32,393 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 23,5 Saša Radola N2 23 Kristian Marinić N3 71,5
2. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Mario Barović SP12 21,5 Maro Franić H24 19,5 Damir Mašić N4 65,5
3. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E1-23 20 Mirko Mikulandra 21 17 Filip Magdić N3 62
4. AK DUBRAVA 20,5 Danijel Dominko E1-11 19,5 Dejan Dimitrijević E1-23 12 Mladen Šekoranja E1-23 52
5. AKK ZANATLIJA 22 Nikola Belohradski H14 15 Marko Cavor E1-11 14,5 Željko Pavičić H16 51,5
6. AK ZAGORJE OROSLAVJE 24 Dario Šamec A7 15,5 Anđelko Košec A8 12 Saša Horvat 21 51,5
7. AK KLEK 24 Bojan Tomić H16 14 Zlatko Lacmanović H14 12 Silvio Stefanović H17 50
8. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H15 18 Igor Vičević N2 - 41
9. AK PULA-ROVINJ 22 Miroslav Herceg H17 8 Igor Vareško H24 - 30
10. AKK VELIKA GORICA 18,5 Jurica Majić H16 10 Ivan Stipetić H24 - 28,5
11. AKK FRIDGE RACING 25 Goran Sertić A8 - - 25
12. AK SPLIT MOTORSPORT 13 Vedran Vujević N3 10 Đani Alajbeg H17 - 23
13. AK STUBAKI 22,5 Marko Đurković A6 - - 22,5
14. AK ISTRA RACING TEAM 17 Dean Jurasić H14 - - 17
15. AK TROGIR 16 Nikola Rožić H24 - - 16
16. AK RI AUTOSPORT 15 Zoran Grabović H17 - - 15
17. AK RAGUSA RACING 15 Marko Sušić 21 - - 15
18. AK RALLY BABA 12 Dalibor Radišković H14 - - 12
19. AKK SVETA NEDELJA 12 Tomislav Škalić H24 - - 12
20. AK ONEUM 11 Ivan Batalić A6 - - 11
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE