BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
UČKA '12
Matulji/Veprinac, 07.-08.07.2012.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:43,636 0:00,000 10
2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 3:46,358 0:02,722 8
3. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:56,702 0:13,066 6
4. 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 4:00,600 0:16,964 5
5. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:05,356 0:21,720 4
6. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 4:06,773 0:23,137 3
7. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 4:08,387 0:24,751 2
8. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:10,670 0:27,034 1
9. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:10,903 0:27,267 -
10. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 4:11,441 0:27,805 -
11. 20 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 4:11,691 0:28,055 -
12. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:12,064 0:28,428 -
13. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 4:13,208 0:29,572 -
14. 14 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:16,314 0:32,678 -
15. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 S16 4:17,050 0:33,414 -
16. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:18,423 0:34,787 -
17. 140 A7 Goran Sikirica AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:18,600 0:34,964 -
18. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:18,604 0:34,968 -
19. 123 A7 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 4:19,925 0:36,289 -
20. 144 N3 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 4:20,231 0:36,595 -
21. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:20,506 0:36,870 -
22. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 4:20,860 0:37,224 -
23. 13 E1-23 Ozren Granda AK Matulji Racing Opel Vectra ST 4:21,712 0:38,076 -
24. 128 A7 Davor Mihelić AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 4:21,916 0:38,280 -
25. 204 E1-11 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 4:23,191 0:39,555 -
26. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:25,497 0:41,861 -
27. 121 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:25,859 0:42,223 -
28. 59 N3 Marinko Stanić AK MRC Sport Honda Civic Type-R 4:25,980 0:42,344 -
29. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 4:26,521 0:42,885 -
30. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,666 0:44,030 -
31. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:28,170 0:44,534 -
32. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:28,320 0:44,684 -
33. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:29,592 0:45,956 -
34. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 4:30,132 0:46,496 -
35. 290 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 4:32,049 0:48,413 -
36. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:32,277 0:48,641 -
37. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 4:32,975 0:49,339 -
38. 280 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 4:38,183 0:54,547 -
39. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,328 0:54,692 -
40. 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:39,052 0:55,416 -
41. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,080 0:55,444 -
42. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 4:42,147 0:58,511 -
43. 148 A8 Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 4:42,760 0:59,124 -
44. 270 H16 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2.0 4:42,948 0:59,312 -
45. 108 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:44,366 1:00,730 -
46. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:45,100 1:01,464 -
47. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 4:47,614 1:03,978 -
48. 262 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 4:50,918 1:07,282 -
49. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:52,571 1:08,935 -
50. 147 A8 Zdravko Draženović AK Delta Timing Ford Fosus 2.0 16V 4:53,098 1:09,462 -
51. 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:56,426 1:12,790 -
52. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,330 1:15,694 -
53. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:00,780 1:17,144 -
54. 77 21 Ivan Ojdanić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:05,211 1:21,575 -
55. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 5:10,743 1:27,107 -
56. 165 SP12 Igor Cossetto AKK Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 5:46,315 2:02,679 -
- 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
- 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 146 A8 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2.0 odustao -
- 234 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo odustao -
- 294 E1-23 Igor Gauš AK AD-Astra Lancia Delta nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 43 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:18,604 0:00,000 24
2. 42 N2 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.6 16S 4:30,132 0:11,528 17
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 N3 Tomas Hrvatin AK MRC Sport Renault Clio 4:20,231 0:00,000 23,5
2. 59 N3 Marinko Stanić AK MRC Sport Honda Civic Type-R 4:25,980 0:05,749 18
3. 202 N3 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:29,592 0:09,361 14,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:56,702 0:00,000 25
2. 3 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 4:06,773 0:10,071 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:27,666 0:00,000 20,5
2. 35 A6 Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac Peugeot 106 Rallye 1.3 4:39,080 0:11,414 15
3. 108 A6 Paulo Petretić AK Matulji Racing VW Polo 1.4 16V 4:44,366 0:16,700 12
4. 111 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:00,780 0:33,114 10
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A7 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Citroën C2 R2 1.6 4:11,441 0:00,000 26,5
2. 20 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 S16 4:11,691 0:00,250 21
3. 140 A7 Goran Sikirica AK RI Autosport Honda Civic 1.6 4:18,600 0:07,159 17
4. 123 A7 Alen Peruč AK Zrinski Peugeot 106 4:19,925 0:08,484 14,5
5. 128 A7 Davor Mihelić AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 4:21,916 0:10,475 11,5
6. 121 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 4:25,859 0:14,418 9
- 15 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 A8 Sebastian Čepar AK MRC Sport Honda Civic Type-R 4:08,387 0:00,000 25
2. 148 A8 Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 4:42,760 0:34,373 15
3. 147 A8 Zdravko Draženović AK Delta Timing Ford Fosus 2.0 16V 4:53,098 0:44,711 12
- 146 A8 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2.0 odustao -
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 204 E1-11 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 4:23,191 0:00,000 20
2. 200 E1-11 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 1.2 4:26,521 0:03,330 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 SP12 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Peugeot 306 2.0 S16 4:17,050 0:00,000 23,5
2. 160 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:20,506 0:03,456 17
3. 165 SP12 Igor Cossetto AKK Zanatlija Ford Focus 2.0 16V 5:46,315 1:29,265 12
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,328 0:00,000 20
2. 216 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.4 4:42,147 0:03,819 15
3. 210 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:45,100 0:06,772 12
4. 224 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift 4:47,614 0:09,286 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 246 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:10,670 0:00,000 25
2. 17 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:10,903 0:00,233 19,5
3. 14 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V 4:16,314 0:05,644 15
4. 232 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:18,423 0:07,753 12
5. 233 H15 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 1.6 4:28,320 0:17,650 10
6. 243 H15 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 4:39,052 0:28,382 8
- 234 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf 2.0 4:00,600 0:00,000 24
2. 5 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:05,356 0:04,756 18,5
3. 260 H16 Željko Pavičić AKK Zanatlija Opel Kadett GSi 16V 4:12,064 0:11,464 14
4. 270 H16 Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2.0 4:42,948 0:42,348 10
- 9 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 275 H17 Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:25,497 0:00,000 20
2. 283 H17 Jure Gašperov AK Trogir Renault 5 GT Turbo 4:32,277 0:06,780 15
3. 280 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 4:38,183 0:12,686 12
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 21 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 LXi 4:56,426 0:00,000 20
2. 76 21 Marko Sušić AK Ragusa Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:59,330 0:02,904 15
3. 77 21 Ivan Ojdanić AK Trogir Škoda Fabia 1.4 16V 5:05,211 0:08,785 12
4. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 5:10,743 0:14,317 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 3:43,636 0:00,000 25
.2. 6 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Vauxhall Vectra ST 2.0 3:46,358 0:02,722 19,5
3. 22 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 4:13,208 0:29,572 13,5
4. 13 E1-23 Ozren Granda AK Matulji Racing Opel Vectra ST 4:21,712 0:38,076 10
5. 290 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 4:32,049 0:48,413 8
- 294 E1-23 Igor Gauš AK AD-Astra Lancia Delta nije startao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 H24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 1.8 16V 4:20,860 0:00,000 20
2. 72 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:28,170 0:07,310 15
3. 257 H24 Ivan Stipetić AKK Velika Gorica Škoda Octavia 1.8 4:32,975 0:12,115 12
4. 262 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 4:50,918 0:30,058 10
5. 256 H24 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 1.8 4:52,571 0:31,711 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 26,5 Ivan Pulić A7 24 Đivo Franić N2 23,5 Mario Barović SP12 74
2. AK MRC SPORT 25 Sebastijan Čepar A8 23,5 Tomas Hrvatin N3 18 Marinko Stanić N3 66,5
3. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 17 Saša Černeka SP12 15 Miloš Juzbašić K6 57
4. AK OPATIJA 24 Marino Matijašić H16 20 Nino Andrejević E1-11 10 Dejan Krajcar 21 54
5. AK RI AUTOSPORT 19,5 Mario Jurišić H15 17 Goran Sikirica A7 15 Ivan Jaranović H15 51,5
6. AK KLEK 18,5 Bojan Tomić H16 15 Robert Pleše H14 12 Zlatko Lacmanović H14 45,5
7. AK TROGIR 15 Jure Gašperov H17 15 Nikola Rožić H24 12 Ivan Ojdanić 21 42
8. AK PULA-ROVINJ 20 Miroslav Herceg H17 12,5 Alex Vencl H15 8 Igor Vareško H24 40,5
9. AKK ŠIBENIK 25 Siniša Krainc E1-23 10 Rajko Vlah H14 - 35
10. AK BUZET AUTOSPORT 21 Manuel Kodelja A7 12 Marino Ivančić H17 - 33
11. AK ISTRA RACING TEAM 20 Dean Jurasić H14 9 Sandro Miskić A7 - 29
12. AKK ZANATLIJA 14 Željko Pavičić H16 12 Igor Cossetto SP12 - 26
13. AK RIJEKA 25 Dejan Kopajtić H15 - - 25
14. AK MATULJI RACING 12 Paulo Petretić A6 10 Ozren Granda E1-23 - 22
15. AK STUBAKI 20 Goran Šams 21 - - 20
16. AK SOLIN 19,5 Robert Bradarić E1-23 - - 19,5
17. AKK SVETA NEDELJA 15 Tomislav Postružin A8 - - 15
18. AK RAGUSA RACING 15 Marko Sušić 21 - - 15
19. AK ZRINSKI 14,5 Alen Peruč A7 - - 14,5
20. AK DUBRAVA 13,5 Mladen Šekoranja E1-23 - - 13,5
21. AKK VELIKA GORICA 12 Ivan Stipetić H24 - - 12
22. AK DELTA TIMING 12 Zdravko Draženović A8 - - 12
23. AK OPATIJA MOTORSPORT 11,5 Davor Mihelić A7 - - 11,5
24. AK ZAGORJE OROSLAVJE 10 Anđelko Košec H16 - - 10
25. AMK BUZET 10 Eđidijo Benčić H24 - - 10
26. AK ONEUM 10 Ivan Batalić A6 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE