štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.12. - Skradin - I
2. 19.-20.05.12. - Slatina (BIH) - II
3. 09.-10.06.12. - Malačka - I,II
4. 30.-01.07.12. - Cazin (BIH) - II
5. 07.-08.07.12. - Učka - I
6. 21.-22.07.12. - Čabar - I
7. 01.-02.09.12. - Stubičke Toplice - I
8. 14.-16.09.12. - Buzet - I,II
9. 13.-14.10.12. - Dubrovnik - I
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 25 - 25 - 25 25 25 25 [25] 150
2. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 23,5 - 24 - 24 17,5 [17,5] 23,5 18,5 131
3. Kristian Marinić AKK Petar Klepac 24 - 23,5 - 14,5 [14] 23 17 22,5 124,5
4. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 19,5 - 19,5 - 19,5 19,5 16 [8] 19,5 113,5
5. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 14 - 18 - 17 23,5 [ns] 13 24 109,5
6. Vedran Vujević AK Split Motorsport ns - 17,5 - - - 13 10 17 57,5
7. Saša Radola AKK Petar Klepac - - - - - - 23,5 17,5 - 41
8. Filip Magdić AKK Šibenik - - - - - - 17 23 - 40
9. Damir Mašić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 19,5 19,5 od 39
10. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - 23,5 - - 13,5 - 37
11. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23 23
12. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - - - - - 20 - 20
13. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 18 - - - - - - - - 18
14. Marinko Stanić AK MRC Sport - - - - 18 - - - - 18
15. Igor Vičević AK Rijeka 17,5 - - - - - - - - 17,5
16. Juraj Puškar AK Delta - - - - - - - 16 - 16
17. Zoran Grabović AK RI Autosport - - - - - 15 - - - 15
18. Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - - - 15 - 15
19. Željko Kelečić AK Dubrava 13,5 - - - - - - - - 13,5
20. Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport - - - - - - - 12 - 12
21. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - - - - 11,5 - - 11,5
22. Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 10,5 - - 10,5
23. Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - - - 10,5 - 10,5
- Nikola Lubura AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/Kit Car/S-2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 23,5 - 22,5 - 20,5 24,5 17 21,5 - 129,5
2. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 25 - 24,5 - 26,5 - - 21 24 121
3. Saša Černeka AKK Petar Klepac 24,5 - 15,5 - [17] 24 18,5 isk 17,5 100
4. Mario Barović AK Dubrovnik Racing od - 19 - 23,5 od 24,5 [od] 25 92
5. Igor Vičević AK Rijeka - - 18 - od 15 18 12,5 18,5 82
6. Ivan Batalić AK Oneum isk - 13,5 - 10 18,5 11 10 - 63
7. Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - 25 25 - 50
8. Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac - - 17 - 15 - 13,5 od - 45,5
9. Goran Sikirica AK RI Autosport 19 - - - 17 - - - od 36
10. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - 26,5 - 26,5
11. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 15,5 10 - 25,5
12. Tripo Ivović AK Klek - - 25 - - - - - - 25
13. Sebastijan Čepar AK MRC Sport - - - - 25 - - - - 25
14. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 24,5 24,5
15. Alen Peruč AK Zrinski - - - - 14,5 - - 10 - 24,5
16. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 24 - - 24
17. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - 9 - - 15 - 24
18. Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - 12 - - 12 - 24
19. Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23 23
20. Marko Đurković AK Stubaki - - - - - - 22,5 - - 22,5
21. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 21 - - - - 21
22. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - - 17,5 - 17,5
23. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - - 16 - 16
24. Lucio Stolli AKK Petar Klepac - - - - - - - 15,5 - 15,5
25. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - 15 - - - - 15
26. Zdravko Draženović AK Delta Timing - - - - 12 - - od - 12
27. Igor Cossetto AKK Zanatlija - - - - 12 - - - - 12
28. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport - - - - 11,5 - - - - 11,5
29. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - - - - 6 - 6
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - - - od - - - - 0
- Filip Tolić AK Rally Baba - - - - - - od - - 0
- Franjo Kunčer AKK Šibenik - - - - - - od - - 0
- Joško Makelja AKK Šibenik - - - - - - - od - 0
- Alen Hasanović AK Ragusa Racing - - - - - - - - od 0
- Goran Gojanović SAK Split isk - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
(rezultati su revidirani odlukom revizije)
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Siniša Krainc AKK Šibenik 25 - 25 - 25 25 25 25 - 150
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing [ns] - 22,5 - 20 20 21,5 22 21 127
3. Mario Jurišić AK RI Autosport 21,5 - 23,5 - 19,5 22,5 - 8 24,5 119,5
4. Bojan Tomić AK Klek 17,5 - 15 - 18,5 23,5 24 18,5 - 117
5. Dean Jurasić AK Istra Racing Team 15 - 20 - 20 20 17 20 - 112
6. Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj 15 - 12 - 20 20 22 [od] 23 112
7. Nikola Rožić AK Trogir 20 - 15 - 15 [15] 16 17 23,5 106,5
8. Željko Pavičić AKK Zanatlija 14 - 22 - 14 [10,5] 14,5 11 21,5 97
9. Zlatko Lacmanović AK Klek 20 - 12 - [12] 15 14 15 15,5 91,5
10. Zoran Vidmar AKK Petar Klepac 16 - 16,5 - 10 10 12 24,5 - 89
11. Jurica Majić AKK Velika Gorica 23 - od - od 13 18,5 24 - 78,5
12. Jure Gašperov AK Trogir 20 - 15 - 15 15 - 12 - 77
13. Robert Bradarić AK Solin 19,5 - 16 - 19,5 19,5 - ns od 74,5
14. Damir Mašić AK Dubrovnik Racing 20,5 - 20 - 15 10 - - - 65,5
15. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - 25 17 23 isk od 65
16. Marino Matijašić AK Opatija od - - - 24 18 - 15 - 57
17. Ante Alduk AKK Šibenik 16 - 19,5 - - - - 19,5 - 55
18. Robert Pleše AK Klek 12 - 15 - 15 12 od - - 54
19. Alex Vencl AK Pula-Rovinj - - 12,5 - 12,5 13,5 ns 14 - 52,5
20. Zoran Grabović AK RI Autosport 12 - 10 - - - 15 15 - 52
21. Ivan Stipetić AKK Velika Gorica 15 - od - 12 od 10 14 - 51
22. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - - - - - - 10 20 17,5 47,5
23. Danijel Dominko AK Dubrava 15 - - - - - 20,5 10 - 45,5
24. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 13,5 - 13 - - - - - 19 45,5
25. Petar Dajak AK Ragusa Racing - - od - - - - 12 25 37
26. Dejan Dimitrijević AK Dubrava od - - - - 16 19,5 od od 35,5
27. Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - 15 - - 19 - 34
28. Rajko Vlah AKK Šibenik - - - - 10 - 10 12 - 32
29. Igor Vareško AK Pula-Rovinj 12 - - - 8 - 8 od - 28
30. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - - 13,5 - 12 - - 25,5
31. Nikola Belohradski AKK Zanatlija - - - - - - 22 od - 22
32. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - 12 - - 10 - 22
33. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - - 21,5 - 21,5
34. Ivan Stričević SAK Split - - 21 - - - - - - 21
35. Nino Andrejević AK Opatija - - - - 20 - - - - 20
36. Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 20 20
37. Eđidio Benčić AMK Buzet 8 - - - 10 ns - od - 18
38. Marko Sušić AK Ragusa Racing - - - - - - - - 17 17
39. Andrea Vencl AK Pula-Rovinj od - ns - 8 8 od - - 16
40. Milan Brozinić AK Klek - - - - - - - 15,5 - 15,5
41. Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - - 15 - - 15
42. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - 15 - - 15
43. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - - - 12 - - 12
44. Silvio Stefanović AK Klek - - - - - - 12 - - 12
45. Dalibor Radišković AK Rally Baba - - - - - - 12 - - 12
46. Enver Prodan AK Zrinski - - - - - - - 12 - 12
47. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj - - - - - - ns 12 - 12
48. Davor Čosić AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
49. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 12 12
50. Josip Todorović AK Mihovil 10 - - - - - - - - 10
51. Ozren Granda AK Matulji Racing - - - - 10 - - - - 10
52. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - 10 - - - - 10
53. David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - 10 - 10
54. Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - - - 10 - 10
55. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 8 - - od - 8
56. Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 8 - - 8
57. Tomislav Mikulić AKK Fridge Racing - - - - - - - 8 - 8
58. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - 8 - 8
59. Josip Gašperov AMK Buzet ns - od - - - - 8 - 8
- Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - od - - - - 0
- Marijan Rubelj AK Klek ns - - - - - - - - 0
- Igor Gauš AK AD-Astra - - - - ns - - - - 0
- Đani Varljen AKK Šibenik - - - - - - ns - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE