štopericaciljna zastavica 1. 05.-06.05.12. - Skradin - I
2. 19.-20.05.12. - Slatina (BIH) - II
3. 09.-10.06.12. - Malačka - I,II
4. 30.-01.07.12. - Cazin (BIH) - II
5. 07.-08.07.12. - Učka - I
6. 21.-22.07.12. - Čabar - I
7. 01.-02.09.12. - Stubičke Toplice - I
8. 14.-16.09.12. - Buzet - I,II
9. 13.-14.10.12. - Dubrovnik - I
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23 23
2. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - - - - - 20 - 20
3. Damjan Kruševar AK Buzet Autosport - - - - - - - 15 - 15
4. Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport - - - - - - - 12 - 12
5. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - - - - 11,5 - - 11,5
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 23,5 - 24 - 24 17,5 [17,5] 23,5 18,5 131
2. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 14 - 18 - 17 23,5 [ns] 13 24 109,5
3. Saša Radola AKK Petar Klepac - - - - - - 23,5 17,5 - 41
4. Igor Vičević AK Rijeka 17,5 - - - - - - - - 17,5
- Nikola Lubura AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Kristian Marinić AKK Petar Klepac 24 - 23,5 - 14,5 [14] 23 17 22,5 124,5
2. Vedran Vujević AK Split Motorsport ns - 17,5 - - - 13 10 17 57,5
3. Filip Magdić AKK Šibenik - - - - - - 17 23 - 40
4. Tomas Hrvatin AK MRC Sport - - - - 23,5 - - 13,5 - 37
5. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 18 - - - - - - - - 18
6. Marinko Stanić AK MRC Sport - - - - 18 - - - - 18
7. Zvonimir Mrzljak AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 10,5 - - 10,5
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 25 - 25 - 25 25 25 25 [25] 150
2. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 19,5 - 19,5 - 19,5 19,5 16 [8] 19,5 113,5
3. Damir Mašić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 19,5 19,5 od 39
4. Juraj Puškar AK Delta - - - - - - - 16 - 16
5. Zoran Grabović AK RI Autosport - - - - - 15 - - - 15
6. Željko Kelečić AK Dubrava 13,5 - - - - - - - - 13,5
7. Pietro Da Rin Spaletta AK Skok Racing - - - - - - - 10,5 - 10,5
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 23,5 - 22,5 - 20,5 24,5 17 21,5 - 129,5
2. Ivan Batalić AK Oneum isk - 13,5 - 10 18,5 11 10 - 63
3. Miloš Juzbašić AKK Petar Klepac - - 17 - 15 - 13,5 od - 45,5
4. Paulo Petretić AK Matulji Racing - - - - 12 - - 12 - 24
5. Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23 23
6. Marko Đurković AK Stubaki - - - - - - 22,5 - - 22,5
7. Lucio Stolli AKK Petar Klepac - - - - - - - 15,5 - 15,5
- Filip Tolić AK Rally Baba - - - - - - od - - 0
- Goran Gojanović SAK Split isk - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing 25 - 24,5 - 26,5 - - 21 24 121
2. Igor Vičević AK Rijeka - - 18 - od 15 18 12,5 18,5 82
3. Goran Sikirica AK RI Autosport 19 - - - 17 - - - od 36
4. Viliam Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - 26,5 - 26,5
5. Alen Peruč AK Zrinski - - - - 14,5 - - 10 - 24,5
6. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 24 - - 24
7. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - 9 - - 15 - 24
8. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 21 - - - - 21
9. Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - - 17,5 - 17,5
10. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport - - - - 11,5 - - - - 11,5
11. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - - - - 6 - 6
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Goran Sertić AKK Fridge Racing - - - - - - 25 25 - 50
2. Sebastijan Čepar AK MRC Sport - - - - 25 - - - - 25
3. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 24,5 24,5
4. Saša Černeka AK Petar Klepac - - - - - - - - 17,5 17,5
5. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - - 16 - 16
6. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 15,5 - - 15,5
7. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - - 15 - - - - 15
8. Zdravko Draženović AK Delta Timing - - - - 12 - - od - 12
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - - - od - - - - 0
- Joško Makelja AKK Šibenik - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE A9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Damir Mašić AK Dubrovnik Racing 20,5 - 20 - 15 10 - - - 65,5
2. Danijel Dominko AK Dubrava 15 - - - - - 20,5 10 - 45,5
3. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - - 21,5 - 21,5
4. Nino Andrejević AK Opatija - - - - 20 - - - - 20
5. Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 20 20
6. Milan Brozinić AK Klek - - - - - - - 15,5 - 15,5
7. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - 15 - - 15
8. Nenad Draganić AK Pula-Rovinj - - - - - - ns 12 - 12
9. Josip Gašperov AMK Buzet ns - od - - - - 8 - 8
 
REDOSLIJED KLASE SP12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Saša Černeka AKK Petar Klepac 24,5 - 15,5 - 17 24 18,5 isk - 99,5
2. Mario Barović AK Dubrovnik Racing od - 19 - 23,5 od 24,5 [od] 25 92
3. Tripo Ivović AK Klek - - 25 - - - - - - 25
4. Igor Cossetto AKK Zanatlija - - - - 12 - - - - 12
- Franjo Kunčer AKK Šibenik - - - - - - od - - 0
- Alen Hasanović AK Ragusa Racing - - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dean Jurasić AK Istra Racing Team 15 - 20 - 20 20 17 20 - 112
2. Zlatko Lacmanović AK Klek 20 - 12 - [12] 15 14 15 15,5 91,5
3. Robert Pleše AK Klek 12 - 15 - 15 12 od - - 54
4. Rajko Vlah AKK Šibenik - - - - 10 - 10 12 - 32
5. Nikola Belohradski AKK Zanatlija - - - - - - 22 od - 22
6. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 21 21
7. Dalibor Radišković AK Rally Baba - - - - - - 12 - - 12
8. Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 8 - - 8
 
REDOSLIJED KLASE H15
(rezultati su revidirani odlukom revizije)
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mario Jurišić AK RI Autosport 21,5 - 23,5 - 19,5 22,5 - 8 24,5 119,5
2. Zoran Vidmar AKK Petar Klepac 16 - 16,5 - 10 10 12 24,5 - 89
3. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - 25 17 23 isk od 65
4. Alex Vencl AK Pula-Rovinj - - 12,5 - 12,5 13,5 ns 14 - 52,5
5. Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - 15 - - 19 - 34
6. Marko Sušić AK Ragusa Racing - - - - - - - - 17 17
7. Andrea Vencl AK Pula-Rovinj od - ns - 8 8 od - - 16
8. Robin Malinarić AKK Šibenik - - - - - - 15 - - 15
9. Davor Čosić AK Dubrava - - - - - - - 12 - 12
10. Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - - - - - - 10 - 10
- Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Bojan Tomić AK Klek 17,5 - 15 - 18,5 23,5 24 18,5 - 117
2. Željko Pavičić AKK Zanatlija 14 - 22 - 14 [10,5] 14,5 11 21,5 97
3. Jurica Majić AKK Velika Gorica 23 - od - od 13 18,5 24 - 78,5
4. Marino Matijašić AK Opatija od - - - 24 18 - 15 - 57
5. Josip Todorović AK Mihovil 10 - - - - - - - - 10
6. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - - - 10 - - - - 10
7. Eđidijo Benčić AMK Buzet 8 - - - - - - - - 8
8. Tomislav Mikulić AKK Fridge Racing - - - - - - - 8 - 8
- Marijan Rubelj AK Klek ns - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Miroslav Herceg AK Pula-Rovinj 15 - 12 - 20 20 22 [od] 23 112
2. Jure Gašperov AK Trogir 20 - 15 - 15 15 - 12 - 77
3. Zoran Grabović AK RI Autosport 12 - 10 - - - 15 15 - 52
4. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - - - - - - 10 20 17,5 47,5
5. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - 12 - - 10 - 22
6. Ivan Stričević SAK Split - - 21 - - - - - - 21
7. Silvio Stefanović AK Klek - - - - - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - 14,5 - - - - - - 14,5
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing - 25 15 25 - - - 25 - 90
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 19,5 - 19,5
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA/FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Marko Sušić AK Ragusa Racing - - 20 - 15 20 15 20 - 90
2. Goran Šams AK Stubaki - - - - 20 15 od 15 - 50
3. Toni Goleš AK Trogir od - 15 - - - - 10 20 45
4. Mirko Mikulandra AKK Šibenik - - - - - - 20 12 - 32
5. Dejan Krajcar AK Opatija - - - - 10 12 - 8 - 30
6. Ivan Ojdanić AK Trogir - - 12 - 12 - - - - 24
7. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - - - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Siniša Krainc AKK Šibenik 25 - 25 - 25 25 25 25 - 150
2. Robert Bradarić AK Solin 19,5 - 16 - 19,5 19,5 - ns od 74,5
3. Ante Alduk AKK Šibenik 16 - 19,5 - - - - 19,5 - 55
4. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 13,5 - 13 - - - - - 19 45,5
5. Petar Dajak AK Ragusa Racing - - od - - - - 12 25 37
6. Dejan Dimitrijević AK Dubrava od - - - - 16 19,5 od od 35,5
7. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - - 13,5 - 12 - - 25,5
8. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 12 12
9. Ozren Granda AK Matulji Racing - - - - 10 - - - - 10
10. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 8 - - od - 8
- Igor Gauš AK AD-Astra - - - - ns - - - - 0
- Đani Varljen AKK Šibenik - - - - - - ns - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H24
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Nikola Rožić AK Trogir 20 - 15 - 15 [15] 16 17 23,5 106,5
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing ns - 22,5 - 20 20 21,5 22 - 106
3. Ivan Stipetić AKK Velika Gorica 15 - od - 12 od 10 14 - 51
4. Igor Vareško AK Pula-Rovinj 12 - - - 8 - 8 od - 28
5. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - - - 12 - - 12
6. Enver Prodan AK Zrinski - - - - - - - 12 - 12
7. Eđidio Benčić AMK Buzet - - - - 10 ns - od - 10
8. David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - - 10 - 10
9. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - - 8 - 8
 
UKUPNO GRUPE KLASE