PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. Nagrada OKŠ-a '12
Novi Marof, 21.-22.04.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Marko Turk AK FM Team HR 4 5:20,171 0:00,000 -
2. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 4 5:20,944 0:00,773 -
3. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 4 5:40,505 0:20,334 -
4. 103 Lovro Carin AK FM Team HR 4 5:47,669 0:27,498 -
5. 104 Ivan Markić AMKK Cobra Virovitica HR 3 4:34,217 1 krug -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 8 9:05,295 0:00,000 25
2. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 9:13,062 0:07,767 20
3. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 9:24,451 0:19,156 16
4. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 8 9:42,619 0:37,324 13
5. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 8 9:51,559 0:46,264 11
6. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 8 10:09,924 1:04,629 10
7. 212 Mihael Meretaj AMKK Cobra Virovitica HR 8 10:17,226 1:11,931 9
8. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 7 8:38,987 1 krug 8
9. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 7 9:10,482 1 krug 7
10. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 7 9:14,625 1 krug 6
11. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 6 9:11,964 2 kruga 5
12. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 5 6:47,410 3 kruga 4
- 209 Matea Turk AK FM Team HR 4 odustala -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 8 8:56,717 0:00,000 25
2. 209 Matea Turk AK FM Team HR 8 9:05,903 1 krug 20
3. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 8 9:41,992 0:45,275 16
4. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 8 10:05,526 1:08,809 13
5. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 8 10:06,824 1:10,107 11
6. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 8 10:07,707 1:10,990 10
7. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 7 9:00,289 1 krug 9
8. 212 Mihael Meretaj AMKK Cobra Virovitica HR 7 9:04,348 1 krug 8
9. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 7 9:22,475 1 krug 7
10. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 7 9:32,622 1 krug 6
- 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 1 odustao -
- 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 0 odustao -
- 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR - isključen -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 11 11:26,070 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 11 11:28,848 0:02,778 20
3. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 11 11:35,445 0:09,375 16
- 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 0 nije startao 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 11 11:18,780 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 11 11:25,222 0:06,442 20
3. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 11 11:29,583 0:10,803 16
4. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 11 11:29,987 0:11,207 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 13:25,854 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 13:33,341 0:07,487 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 13 13:41,583 0:15,729 16
4. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 13 13:43,498 0:17,644 13
5. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 13 14:04,538 0:38,684 11
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 13:24,329 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 13:28,640 0:04,311 20
3. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 13 13:50,816 0:26,487 16
4. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 11 11:24,917 2 kruga 13
- 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 1 odustao -
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE