PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
2. NAGRADA OKŠ-a '12
Novi Marof, 04.-05.05.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Marko Turk AK FM Team HR 4 5:17,055 0:00,000 -
2. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 4 5:25,508 0:08,453 -
3. 109 Riccardo Mattia Eletti KK Rijeka HR 4 5:56,283 0:39,228 -
4. 110 Franko Škugor AKK Šibenik HR 4 6:43,286 1:26,231 -
5. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 4 7:03,639 1:46,584 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 8 7:56,170 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 8 7:58,530 0:02,360 20
3. 209 Matea Turk AK FM Team HR 8 7:58,910 0:02,740 16
4. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:59,430 0:03,260 13
5. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 8 8:04,642 0:08,472 11
6. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 8 8:06,684 0:10,514 10
7. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 8:17,047 0:20,877 9
8. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 8 8:20,347 0:24,177 8
9. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 8 8:22,514 0:26,344 7
10. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 8 8:24,975 0:28,805 6
11. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 8 8:40,055 0:43,885 5
12. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 7 8:00,568 1 krug 4
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 8 7:56,207 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 8 7:58,720 0:02,513 20
3. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:59,021 0:02,814 16
4. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 8:00,511 0:04,304 13
5. 209 Matea Turk AK FM Team HR 8 8:00,988 0:04,781 11
6. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 8 8:06,776 0:10,569 10
7. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 8 8:08,621 0:12,414 9
8. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 8 8:09,346 0:13,139 8
9. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 8 8:20,386 0:24,179 7
10. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 8 8:20,494 0:24,287 6
11. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 8 8:44,921 0:48,714 5
12. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 8 8:58,490 1:02,283 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
* - vozač je kažnjen oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 10 8:47,723 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 8:48,425 0:00,702 *15*
3. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:57,707 0:09,984 16
- 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 4 odustao -
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 8:42,884 0:00,000 25
2. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 10 8:48,344 0:05,460 20
3. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:49,408 0:06,524 16
- 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 11:18,229 0:00,000 25
2. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 13 11:21,412 0:03,183 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 13 11:24,485 0:06,256 16
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 13 11:24,539 0:06,310 13
5. 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 11:55,450 0:37,221 11
6. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 12 11:22,703 1 krug 10
- 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 11:21,203 0:00,000 25
2. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 13 11:21,695 0:00,492 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 13 11:24,641 0:03,438 16
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 13 11:29,189 0:07,986 13
5. 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 11:30,286 0:09,083 11
6. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 13 11:40,310 0:19,107 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 12 11:26,031 1 krug 9
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX KUP