PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
20. GODINA KARTING CENTRA ZAGREB '12
Zagreb-Špansko, 14.-15.07.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Marko Turk AK FM Team HR 5 5:42,822 0:00,000 -
2. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 5 5:46,088 0:03,266 -
3. 103 Lovro Carin AK FM Team HR 5 5:57,943 0:15,121 -
4. 111 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 5 6:09,388 0:26,566 -
5. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 5 6:09,697 0:26,875 -
6. 108 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 3 - 2 kruga -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 10 8:46,594 0:00,000 25
2. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 10 8:46,790 0:00,196 20
3. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:59,695 0:13,101 16
4. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 10 9:04,485 0:17,891 13
5. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 10 9:04,663 0:18,069 11
6. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 10 9:10,934 0:24,340 10
7. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:14,051 0:27,457 9
8. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 10 9:21,391 0:34,797 8
9. 218 Domagoj Mezga KK 1 Zagreb HR 10 9:44,397 0:57,803 7
10. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 9 - 1 krug 6
- 209 Matea Turk AK FM Team HR 1 odustala -
- 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 10 9:40,949 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 10 9:41,365 0:00,416 20
3. 209 Matea Turk AK FM Team HR 10 9:48,343 0:07,394 16
4. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 9:50,600 0:09,651 13
5. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:50,851 0:09,902 11
6. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 10 9:52,076 0:11,127 10
7. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:52,616 0:11,667 9
8. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 10 9:56,501 0:15,552 8
9. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 10 10:10,548 0:29,599 7
10. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 10 10:17,421 0:36,472 6
11. 218 Domagoj Mezga KK 1 Zagreb HR 9 - 1 krug 5
- 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 1 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 8:57,983 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 9:08,042 0:10,059 20
3. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 10 9:08,916 0:10,933 16
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 10 9:09,345 0:00,000 25
2. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 10 9:19,484 0:10,139 20
- 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 416 Karlo Golub KK GB HR 22 17:48,503 0:00,000 25
2. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 22 17:54,420 0:05,917 20
3. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 22 17:59,471 0:10,968 16
4. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 21 - 1 krug 13
5. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 18 - 4 kruga 11
6. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 18 - 4 kruga 10
- 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 5 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 416 Karlo Golub KK GB HR 22 17:40,746 0:00,000 25
2. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 22 17:44,807 0:04,061 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 22 17:45,651 0:04,905 16
4. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 22 17:46,484 0:05,738 13
5. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 22 18:26,875 0:46,129 11
- 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
- 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX KUP