PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
7. NAGRADA VIROVITICE '12
Virovitica, 16.-17.06.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Marko Turk AK FM Team HR 5 4:35,088 0:00,000 -
2. 103 Lovro Carin AK FM Team HR 5 4:36,969 0:01,881 -
3. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 5 4:37,213 0:02,125 -
4. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 5 4:51,788 0:16,700 -
5. 111 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 5 5:03,594 0:28,506 -
6. 108 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:29,481 1 krug -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 8:59,016 0:00,000 25
2. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:06,848 0:07,832 20
3. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 9:13,739 0:14,723 16
4. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 9:17,787 0:18,771 13
5. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:19,911 0:20,895 11
6. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:41,155 0:42,139 10
7. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 9:11,761 3 kruga 9
8. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 7 7:33,060 5 krugova 8
- 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 0 odustao -
- 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 0 odustao -
- 212 Mihael Meretaj AMKK Cobra Virovitica HR 0 odustao -
- 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 0 odustao -
- 217 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 8:56,038 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 8:57,078 0:01,040 20
3. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 9:00,382 0:04,344 16
4. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:06,495 0:10,457 13
5. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 9:06,973 0:10,935 11
6. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 12 9:13,667 0:17,629 10
7. 217 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:15,391 0:19,353 9
8. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:24,530 0:28,492 8
9. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:34,214 0:38,176 7
10. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:34,214 0:38,176 6
11. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 11 9:11,831 1 krug 5
12. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 8 6:17,545 4 kruga 4
- 212 Mihael Meretaj AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 15 10:11,276 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 10:11,820 0:00,544 20
3. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 10:12,026 0:00,750 16
4. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:23,395 0:12,119 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 10:03,218 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 10:08,803 0:05,585 20
3. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 15 10:08,880 0:05,662 16
4. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:24,711 0:21,493 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:40,657 0:00,000 25
2. 404 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica HR 19 12:41,290 0:00,633 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:48,813 0:08,156 16
4. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 13:01,368 0:20,711 13
5. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 13:03,018 0:22,361 11
6. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 19 13:05,310 0:24,653 10
7. 416 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 19 13:27,372 0:46,715 9
8. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 18 13:27,372 1 krug 8
- 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 7 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:40,163 0:00,000 25
2. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:45,472 0:05,309 20
3. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:48,259 0:08,096 16
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 13:03,898 0:23,735 13
5. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 19 13:22,134 0:41,971 11
6. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 18 13:24,351 1 krug 10
7. 404 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica HR 17 13:11,328 2 kruga 9
8. 416 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 11 9:43,886 8 krugova 8
- 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 0 nije startao -
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX KUP