PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
8. NAGRADA VIROVITICE '12
Virovitica, 01.-02.09.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Marko Turk AK FM Team HR 5 4:26,212 4:26,212 -
2. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 5 4:27,181 4:27,181 -
3. 103 Lovro Carin AK FM Team HR 5 4:38,775 4:38,775 -
4. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 5 4:40,190 4:40,190 -
5. 108 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:57,113 4:57,113 -
6. 111 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 5 5:03,463 5:03,463 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 8:49,808 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 8:51,433 0:01,625 20
3. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:53,204 0:03,396 16
4. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:57,768 0:07,960 13
5. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:02,081 0:12,273 11
6. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:07,267 0:17,459 10
7. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:12,673 0:22,865 9
8. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:12,681 0:22,873 8
9. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 12 9:25,074 0:35,266 7
10. 219 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 11 8:54,908 1 krug 6
11. 215 Ernest Marijašević AMKK Cobra Virovitica HR 10 8:53,901 2 kruga 5
- 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 3 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 8:51,285 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 8:52,832 0:01,547 20
3. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:52,929 0:01,644 16
4. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:58,566 0:07,281 13
5. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:03,321 0:12,036 11
6. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:07,995 0:16,710 10
7. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:08,400 0:17,115 9
8. 219 Fran Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:11,944 0:20,659 8
9. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 9:12,080 0:20,795 7
10. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:12,419 0:21,134 6
11. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 12 9:25,258 0:33,973 5
12. 215 Ernest Marijašević AMKK Cobra Virovitica HR 11 9:27,634 1 krug 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
* - vozač je odlukom sportske komisije kažnjen oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 10:01,171 0:00,000 20*
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 10:01,175 0:00,004 20
3. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:04,269 0:03,098 16
4. 305 Dario Ćućić KK Rijeka HR 14 10:11,545 1 krug 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 9:53,460 0:00,000 25
2. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:03,395 0:09,935 20
3. 305 Dario Ćućić KK Rijeka HR 15 10:04,973 0:11,513 16
- 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR - isključen -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:28,392 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:38,018 0:09,626 20
3. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 12:40,360 0:11,968 16
4. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:40,471 0:12,079 13
5. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 19 13:01,700 0:33,308 11
6. 416 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 18 12:54,130 1 krug 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:04,535 7 krugova 9
 
KLASA IV - 2. UTRKA
* - vozač je odlukom sportske komisije kažnjen oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:30,757 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:38,607 0:07,850 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:44,981 0:14,224 11*
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 12:55,584 0:24,827 13
5. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 18 12:34,233 1 krug 11
6. 416 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 17 13:00,074 2 kruga 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 17 13:07,759 2 kruga 9
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX KUP