PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
9. NAGRADA VIROVITICE '12
Virovitica, 29.-30.09.2012.

KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Adrien Mesec KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 5 4:36,611 0:00,000 -
2. 103 Lovro Carin AK FM Team HR 5 4:40,567 0:03,956 -
3. 101 Marko Turk AK FM Team HR 5 4:42,893 0:06,282 -
4. 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 5 4:44,525 0:07,914 -
5. 111 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 5 4:45,641 0:09,030 -
6. 108 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 5:03,871 0:27,260 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 8:48,420 0:00,000 25
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 8:51,737 0:03,317 20
3. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:53,446 0:05,026 16
4. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:54,040 0:05,620 13
5. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:58,553 0:10,133 11
6. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 9:03,263 0:14,843 10
7. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:04,514 0:16,094 9
8. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:09,225 0:20,805 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 8:52,900 0:00,000 25
2. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:54,342 0:01,442 20
3. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:55,576 0:02,676 16
4. 209 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:55,766 0:02,866 13
5. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:02,968 0:10,068 11
6. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 9:03,255 0:10,355 10
7. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 12 9:08,517 0:15,617 9
- 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica
Kreator Racing Team
HR 12 isključen -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 9:55,609 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 9:57,315 0:01,706 20
3. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:13,612 0:18,003 16
4. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 15 10:25,286 0:29,677 13
5. 305 Dario Ćućić KK Rijeka HR 15 10:28,416 0:32,807 11
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 15 9:52,572 0:00,000 25
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 15 9:52,785 0:00,213 20
3. 305 Dario Ćućić KK Rijeka HR 15 10:11,492 0:18,920 16
4. 304 Marino Radetić KK Rijeka
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 10:14,254 0:21,682 13
5. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 15 10:20,419 0:27,847 11
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:26,568 0:00,000 25
2. 404 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:27,230 0:00,662 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:32,906 0:06,338 16
4. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:36,535 0:09,967 13
5. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 12:40,971 0:14,403 11
6. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 19 13:07,975 0:41,407 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 17 12:48,675 2 kruga 9
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:25,915 0:00,000 25
2. 404 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:32,546 0:06,631 20
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 19 12:34,050 0:08,135 16
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR 19 12:36,901 0:10,986 13
5. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:42,147 0:16,232 11
6. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 18 12:30,947 1 krug 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 17 12:42,691 2 kruga 9
 
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
ROTAX KUP