štopericaciljna zastavica 1.-2. - 21.-22.04.12. - Novi Marof
3.-4. - 04.-05.05.12. - Novi Marof
5.-6. - 16.-17.06.12. - Virovitica
    7.-8. - 14.-15.07.12. - Zagreb
  9.-10. - 01.-02.09.12. - Virovitica
11.-12. - 29.-30.09.12. - Virovitica
PRVENSTVO HRVATSKE
BRIGGS KUP
ROTAX KUP
NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA I - LIMAČ 50
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 101 Marko Turk AK FM Team HR 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 106 Adrien Mesec KK Rijeka HR 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 107 Filip Lozić KK Rijeka HR 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 103 Lovro Carin AK FM Team HR 0 x - x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 108 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR - x - x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 111 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR - x - x 0 x 0 x 0 x 0 x 0
- 104 Ivan Markić AMKK Cobra Virovitica HR 0 x - x - x - x - x - x 0
- 109 Riccardo Mattia Eletti KK Rijeka HR - x 0 x - x - x - x - x 0
- 110 Franko Škugor AKK Šibenik HR - x 0 x - x - x - x - x 0
 
KLASA II - MINI KART
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 213 Damian Sekulić AMKK Cobra Virovitica HR [25] 25 25 25 25 25 [20] 25 25 25 25 isk 225
2. 201 Max Herendić KK 1 Zagreb HR [13] 20 20 20 [16] 20 25 20 20 20 20 25 210
3. 207 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR [6] 13 10 9 10 [4] 9 9 16 16 16 20 128
4. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 20 [7] 9 13 9 [5] 16 13 10 9 11 16 126
5. 209 Matea Turk AK FM Team HR [od] 8 16 11 13 16 [od] 16 13 7 13 13 126
6. 205 Matija Jurišić AK RI Autosport HR 16 [od] 13 16 [od] 11 11 8 od 13 10 10 108
7. 214 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 11 11 7 6 20 6 - - 11 11 9 11 103
8. 202 Tin Vorkapić KK Koprivnica HR 10 10 [6] [7] 11 7 10 7 9 10 8 9 91
9. 208 Leo Mladenić AKK Podravina Koprivnica HR 4 16 11 10 od 13 od 11 8 6 - - 79
10. 211 Dario Ćućić KK Rijeka HR 8 isk 8 8 od 10 13 10 - - - - 57
11. 203 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 5 od 5 5 8 8 8 6 - - - - 45
12. 210 Luka Raspor KK Rijeka HR 7 6 4 4 - - 6 od 7 5 - - 39
13. 212 Mihael Meretaj AMKK Cobra Virovitica HR 9 9 - - od ns - - - - - - 18
14. 219 Fran Tisaj KK Koprivnica HR - - - - - - - - 6 8 - - 14
15. 218 Domagoj Mezga KK 1 Zagreb HR - - - - - - 7 5 - - - - 12
16. 217 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR - - - - od 9 - - - - - - 9
17. 215 Ernest Marijašević AMKK Cobra Virovitica HR - - - - - - - - 5 4 - - 9
18. 225 Rade Karadžić Vitro SRB - - - - - - 5 4 - - - - 9
 
KLASA III - KF3
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb HR 25 25 [15] 25 [20] 25 25 25 20 isk 25 25 220
2. 303 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 20 20 [16] [16] 16 20 20 ns 20 25 20 20 181
3. 304 Marino Radetić KK Rijeka HR [ns] 13 od [ns] 13 13 13 16 16 20 15 13 132
4. 302 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 16 16 25 20 25 16 - - - - - - 118
5. 305 Dario Ćućić KK Rijeka HR - - - - - - - - 13 16 11 16 56
6. 309 Milo Karadžić Vitro SRB - - - - - - 16 20 - - - - 36
7. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR - - - - - - - - - - 13 11 24
 
KLASA IV - KZ2
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica HR 20 20 25 25 25 25 [16] [13] 20 20 25 25 230
2. 413 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 13 13 20 20 13 16 [11] [ns] 25 25 13 11 169
3. 402 Žarko Martinjak KK Koprivnica HR 16 [od] 16 16 16 20 [od] 16 13 11 16 16 156
4. 403 Renato Dujmović KK Koprivnica HR [11] 16 13 13 [11] 13 20 20 16 13 11 13 148
5. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR - - ns 9 8 10 10 ns 9 9 9 9 73
6. 414 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 25 25 11 11 od ns - - - - - - 72
7. 404 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica HR - - - - 20 9 - - - - 20 20 69
8. 415 Branimir Rojko KK Koprivnica HR - - 10 10 10 11 - - 11 11 - - 63
9. 416 Karlo Golub KK GB HR - - - - - - 25 25 - - - - 50
10. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR - - - - - - 13 11 - - 10 10 44
11. 416 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR - - - - 9 8 - - 10 10 - - 37