AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA HRVATSKE '12 - HOTEL HOLIDAY
Grobnik, 23.-24.06.2012.
----- UTRKA I -----

GRUPA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 21:40,836 0:00,000 30
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 12 22:28,032 0:47,196 23
3. 41 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 12 23:44,786 2:03,950 18
4. 541 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:18,247 1 krug 25
5. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 23:01,072 1 krug 19
- 3 Maro Slade AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Filip Magdić AK FM Team Honda Civic Type-R 12 21:58,791 0:00,000 15
2. 77 Dalibor Žurić AK Split Motorsport Škoda Octavia 12 23:44,772 1:45,981 11,5
3. 200 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 11 21:44,336 1 krug 13
4. 55 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 11 21:49,114 1 krug 12,5
 
KLASA 1 - FIA GRUPA N/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 541 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:18,247 0:00,000 25
2. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 23:01,072 0:42,825 19
- 3 Maro Slade AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8 odustao -
 
KLASA 3 - FIA GRUPA N/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 21:40,836 0:00,000 30
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 12 22:28,032 0:47,196 23
3. 41 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 12 23:44,786 2:03,950 18
 
KLASA 6 - GRUPA H-E1/1200
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 11 21:44,336 0:00,000 13
 
KLASA 7 - GRUPA H-E1/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 11 21:49,114 0:00,000 12,5
 
KLASA 8 - GRUPA H-E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Filip Magdić AK FM Team Honda Civic Type-R 12 21:58,791 0:00,000 15
2. 77 Dalibor Žurić AK Split Motorsport Škoda Octavia 12 23:44,772 1:45,981 11,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Hrvoje Čikor K1 18 Žarko Knego K3 13 Damir Mašić K6 56
2. AKK ZANATLIJA 30 Ivan Pokos K3 19 Sven Gorup K1 - 49
3. AK BUZET AUTOSPORT 23 Valter Nežić K3 12,5 Bojan Krota K7 - 35,5
4. AK FM TEAM 15 Filip Magdić K8 - - 15
5. AK SPLIT MOTORSPORT 11,5 Dalibor Žurić K8 - - 11,5
 
----- UTRKA II -----

GRUPA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 22:04,887 0:00,000 30
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 12 22:12,249 0:07,362 23
3. 41 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 12 22:55,666 0:50,779 18
4. 541 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:22,600 1 krug 25
5. 3 Maro Slade AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 11 22:26,494 1 krug 19
6. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 22:45,253 1 krug 15
 
GRUPA 3
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Filip Magdić AK FM Team Honda Civic Type-R 11 20:23,430 0:00,000 15
2. 200 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 11 21:32,933 1:09,503 14
3. 55 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:09,240 1:45,810 13
4. 77 Dalibor Žurić AK Split Motorsport Škoda Octavia 10 20:18,304 1 krug 10
 
KLASA 1 - FIA GRUPA N/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 541 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:22,600 0:00,000 25
2. 3 Maro Slade AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 11 22:26,494 0:03,894 19
3. 39 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 22:45,253 0:22,653 15
 
KLASA 3 - FIA GRUPA N/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 Ivan Pokos AKK Zanatlija Honda Civic Type-R 12 22:04,887 0:00,000 30
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 12 22:12,249 0:07,362 23
3. 41 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Renault Clio RS 12 22:55,666 0:50,779 18
 
KLASA 6 - GRUPA H-E1/1200
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 Damir Mašić AK Dubrovnik Racing Hyundai i20 11 21:32,933 0:00,000 14
 
KLASA 7 - GRUPA H-E1/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3 11 22:09,240 0:00,000 13
 
KLASA 8 - GRUPA H-E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 Filip Magdić AK FM Team Honda Civic Type-R 11 20:23,430 0:00,000 15
2. 77 Dalibor Žurić AK Split Motorsport Škoda Octavia 10 20:18,304 1 krug 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Hrvoje Čikor K1 19 Maro Slade K1 18 Žarko Knego K3 62
2. AKK ZANATLIJA 30 Ivan Pokos K3 15 Sven Gorup K1 - 45
3. AK BUZET AUTOSPORT 23 Valter Nežić K3 13 Bojan Krota K7 - 36
4. AK FM TEAM 15 Filip Magdić K8 - - 15
5. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Dalibor Žurić K8 - - 10