štopericaciljna zastavica 1. 30.-31.03.12. - Kumrovec (sprint)
2. 28.-29.04.12. - Zagreb
3. 24.-26.05.12. - Rijeka
4. 15.-16.06.12. - Novi Vinodolski
5. 05.-06.10.12. - Opatija (sprint)
6. 26.-27.10.12. - Dugo Selo
7. 10.-11.11.12. - Poreč 
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja 7,5 25 36 25 12,5 18 - 124
2. Botond Csanyi AK Delta Sport 12,5 18 [od] 18 7,5 25 12 93
3. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport [od] 15 24 6 9 12 10 76
4. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 4 1 20 10 - 0 8 43
5. Goran Glad AK INA Millennium 0 10 16 - od - 0 26
6. Lorena Nosić AK Stubaki od 12 od 0 0 8 od 20
7. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 12 ns 3 2 0 17
8. Marko Stiperski AKK Fridge Racing 3 4 4 2 0 4 [0] 17
9. Rene Pintar AK Delta Sport - 2 - 4 - 10 0 16
10. Damir Kuzmić AK Opatija Motorsport od 6 od 1 0,5 6 0 13,5
11. Goran Šams AK Stubaki 0 8 - 0 0 0 - 8
12. Zoran Harapin AK Zagorje Oroslavje 0 od 8 od 0 [od] 0 8
13. Andi Afrić AK AD-Astra 0 - 0 - 5 - od 5
14. Vedran Bužić AK Buzet Autosport 1 - - od od 0 2 3
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja 7,5 25 36 25 12,5 18 - 124
2. Botond Csanyi AK Delta Sport 12,5 18 od 18 9 25 - 82,5
3. Andi Afrić AK AD-Astra 4 - 24 - 7,5 - od 35,5
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Marko Stiperski AKK Fridge Racing 12,5 25 30 12 [7,5] 18 10 107,5
2. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 50 ns 9 15 8 82
3. Rene Pintar AK Delta Sport - 18 - 15 - 25 12 70
4. Zoran Harapin AK Zagorje Oroslavje 6 od 36 od 6 [od] 6 54
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport [od] 25 50 15 12,5 25 18 145,5
2. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 12,5 10 36 18 - 10 15 101,5
3. Goran Glad AK INA Millennium 7,5 18 30 - od 15 8 78,5
4. Damir Kuzmić AK Opatija Motorsport od 12 [od] 12 6 18 6 54
5. Goran Šams AK Stubaki 5 15 - 8 5 8 - 41
6. Sandra Srdoč AK AD-Astra 4 - 20 10 4 od - 38
7. Vedran Bužić AK Buzet Autosport 9 - - od od 12 10 31
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Lorena Nosić AK Stubaki od 25 od 10 9 25 [od] 69
2. Elvis Puž AK Opatija - - 50 12 6 - od 68
3. Denis Rubinić AK Matulji Racing 9 - od 18 7,5 18 12 64,5
4. Marko Šivak AK Delta Sport od 18 - - - 8 od 26
5. Jasna Durak AK Rally-Baba 7,5 od od od - 10 8 25,5
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja 12,5 25 - 25 7,5 25 - 95
2. Marko Matijašić AK Buzet Autosport - - 36 12 6 - 15 69
3. Alen Barišić AK Opatija od - 50 od 12,5 - - 62,5
4. Tomislav Županić AK Delta od 12 - 18 9 18 - 57
5. Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 5 15 - - - 12 od 32
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na najmanje 50% natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Blaž Selan (SVN) Autosport Jazon - - 30 - - - 25 55
- Maurzio Barone (ITA) Luca Betti - - 50 - - - - 50
- Jaka Cevc (SVN) AMK FS 13 - - - - - - 18 18
- Tamas Rimar (HUN) Krupa SE - - - 12 6 - - 18
- Jelena Stanić AK MRC Sport - - - 15 - - - 15
- Igor Kacin (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - - 15 - 15
- Roland Savanyu (HUN) BA-RO Motorsport - - - - - - 15 15
- Elvino Svetić AK MRC Sport - - od 8 4 - - 12
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 9 od - - - - - 9
- Andreja Verbič (SVN) Dirkalno Društvo R 6 - - - - - - 6
- Uroš Ocvirk (SVN) AK Lamko - - - - - - 6 6
- Izidor Šavelj (SVN) AMD Slovenija Avto 5 - - - - - - 5
- Tomi Vošinek (SVN) ŠD V.R.T. - - - - - - 4 4
- Alberto Grassi (ITA) Nicola Frandoli - - 2 - - 1 - 3
- Dražen Kappler-Stare AK AD-Astra 2 0 - - - - - 2
- Tihomir Pašić AK Opatija - - od - 2 - - 2
- Marko Grossi (SVN) ŠD V.R.T. - - - - 1 - - 1
- Jozsef Kerekes (HUN) Krupa SE - - - - - - 1 1
- Almir Begović (BIH) AMK Pro Sport 0,5 - - - - - - 0,5
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Blaž Selan (SVN) Autosport Jazon - - 30 - - - 25 55
- Maurzio Barone (ITA) Luca Betti - - 50 - - - - 50
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija - - - - - od 18 18
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - - - 15 - - - 15
- Igor Kacin (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - - 15 - 15
- Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - - - - - - 15 15
- Marin Frčko AK Cro Dakar Team - - isk 12 od - - 12
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 9 od - - - - - 9
- Andreja Verbič (SVN) Dirkalno Društvo R 6 - - - - - - 6
- Almir Begović (BIH) AMK Pro Sport 5 - - - - - - 5
- Aleksandar Jeremić (SRB) ASK Duck Racing od - - - - - - 0
- Enej Ložnar Kranjc (SVN) AMK Recaro Slovenija - - od - - - - 0
- Jan Škaloud (CZE) Czech National Team - - od - - - - 0
- Miha Piškur (SVN) AK Elektrodekleva - - - - - - od 0
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Tamas Rimar (HUN) Krupa SE - - - 25 12,5 - - 37,5
- Roland Savanyu (HUN) BA-RO Motorsport - - - - - - 25 25
- Dražen Kappler-Stare AK Ad-Astra 9 15 - - - - - 24
- Elvino Svetić AK MRC Sport - - od 18 - - - 18
- Botond Csanyi AK Delta Sport - - - - - - 18 18
- Jozsef Kerekes (HUN) Krupa SE - - - - - - 15 15
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - od 10 5 - - 15
- Damir Boc AK Delta - - - - - 12 - 12
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje 7,5 - - - - - - 7,5
- Marko Šivak AK Delta Sport - - od - - - - 0
- Igor Šugar AK Zagorje Oroslavje - - - - od - - 0
- Karlo Vučić AK Dubrava - - - - - od - 0
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Jelena Stanić AK MRC Sport - - - 25 - - - 25
- Jaka Cevc (SVN) AMK FS 13 - - - - - - 25 25
- Alberto Grassi (ITA) Nicola Frandoli - - 24 - - - - 24
- Uroš Ocvirk (SVN) AK Lamko - - - - - - 12 12
- Elvino Svetić AK MRC Sport - - - - 9 - - 9
- Tihomir Pašić AK Opatija - - - - 7,5 - - 7,5
- Jasna Felič (SVN) ŠD Acapulco 6 od - - - - - 6
- Jure Dvoršek (SVN) AK Lamko - - - - - - 4 4
- Goran Crnković AK RI Autosport - - - - 3 - - 3
- Goran Peruč AK Zrinski - - od - - - od 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - od - - - - - 0
- Blanka Kacin (SVN) ŠD Acapulco - - - - - - od 0
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja - 12 36 - - - - 48
- Tadej Simčič (SVN) Dirkalno Društvo R - - - 15 - - 15 30
- Gorana Hunić AK Delta - - - 25 - - - 25
- Tomi Vošinek (SVN) ŠD V.R.T. - - - - - - 25 25
- Danijel Babić AKK Zanatlija 6 15 - - - 4 - 25
- Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - od - - 4 15 - 19
- Jure Kovač (SVN) AK Lamko - - - - - - 18 18
- Izidor Šavelj (SVN) AMD Slovenija Avto 12,5 - - - - - - 12,5
- Marko Grossi (SVN) ŠD V.R.T. - - - - 12,5 - - 12,5
- Branimir Kučko AK Rally-Baba - - - - - 12 - 12
- Renato Šala AKK Sveta Nedelja 5 - - 6 - od - 11
- Daniel Šarić AK Pula-Rovinj - - od - - - 10 10
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija - - od 8 - - - 8
- Boris Seccareccia AK Matulji Racing - - - - - 6 - 6
- Dorjan Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 5 - - 5
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - 4 - - - 4
- Slavko Petrc (SVN) Autosport Jazon od - - - - - - 0
- Branimir Tomurad AK Rally-Baba - od - - - - - 0
- Tihomir Pašić AK Opatija - - od - - - - 0
- Mario Bahorić AK Delta Sport - - - - - od - 0
- Andrej Prelc (SVN) ŠK Mega - - - - - - od 0
- Klemen Seražin (SVN) Carst 04 - - - - - - od 0
- Miran Šmid (SVN) Avtosport Jazon - - - - - - od 0
- David Vončina (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - - od 0
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Dalibor Franolić AK Buzet Autosport - - 30 - - - - 30
- Alan Troha AKK Zanatlija 7,5 18 - - - - - 25,5
- Jure Podpečan (SVN) AK Lamko - - - - - - 25 25
- Zdravko Škalić AKK Sveta Nedelja 9 - - od - 15 - 24
- Tadej Štupar (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - - 18 18
- Maria Rumpler (AUT) Karl Rumpler 6 od - - - - 12 18
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - 15 - - - 15
- Nikola Miketić AK Zagorje Oroslavje 4 - - 6 4 - - 14
- Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - 10 - - - - - 10
- Spomeko Garguljak AK Sesvete - - - 10 - - - 10
- Tomislav Labaš AK Zagorje Oroslavje - - - - - 10 - 10
- Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - - - 10 10
- Goran Glad AK INA Millennium - - - 8 - - - 8
- Gorana Hunić AK Delta - - - - 5 od - 5
- Goran Krišto AK RI Autosport - - od od - - - 0
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija od - - - - - - 0
- Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje - - od - - - - 0
- Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - - - od - - - 0
- Krešimir Bohnička AK Opatija - - - - od - - 0
- Katarina Husnjak AK Zagorje Oroslavje - - - - - od - 0
- Boštjan Celcer (SVN) AMTK Velenje - - - - - - od 0
- Toni Klinc AKK Sveta Nedelja - - - - - - od 0
- Domagoj Šiprag AK Delta - - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI