štopericaciljna zastavica 1. 30.-31.03.12. - Kumrovec (sprint)
2. 28.-29.04.12. - Zagreb
3. 24.-26.05.12. - Rijeka
4. 15.-16.06.12. - Novi Vinodolski
5. 05.-06.10.12. - Opatija (sprint)
6. 26.-27.10.12. - Dugo Selo
7. 10.-11.11.12. - Poreč
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 7,5 25 36 25 12,5 18 - 124
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 12,5 18 od 18 7,5 25 - 81
3. Viliam Prodan AK Buzet Autosport [od] 15 24 6 9 12 10 76
4. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport 4 1 20 10 - 0 8 43
5. Marinko Stanić AK MRC Sport 0 10 16 15 [od] 1 0 42
6. Marko Đurković AK Stubaki od 12 od 0 0 8 [od] 20
7. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 12 ns 3 2 0 17
8. Goran Sertić AKK Fridge Racing 3 4 4 2 0 4 [0] 17
9. Reno Turk AK Delta Sport - 2 - 4 - 10 0 16
10. Tomas Hrvatin AK MRC Sport od 6 [od] 1 0,5 6 0 13,5
11. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 0 8 - 0 0 0 - 8
12. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 0 od 8 od 0 [od] 0 8
13. Igor Gauš AK Ad-Astra 0 - 0 - 5 - od 5
14. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 1 od - od od 0 2 3
15. Branko Jemrić AK Ad-Astra 2 0 od - od - - 2
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 7,5 25 36 25 12,5 18 - 124
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 12,5 18 od 18 9 25 - 82,5
3. Igor Gauš AK AD-Astra 4 - 24 - 7,5 - od 35,5
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Goran Sertić AKK Fridge Racing 12,5 25 30 12 [7,5] 18 10 107,5
2. Tomislav Šepić AK Rijeka - - 50 ns 9 15 8 82
3. Reno Turk AK Delta Sport - 18 - 15 - 25 12 70
4. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 6 od 36 od 6 [od] 6 54
5. Branko Jemrić AK Ad-Astra 9 15 od - od - - 24
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Viliam Prodan AK Buzet Autosport [od] 25 50 15 12,5 25 18 145,5
2. Marinko Stanić AK MRC Sport 7,5 18 30 25 [od] 15 8 103,5
3. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport 12,5 10 36 18 - 10 15 101,5
4. Tomas Hrvatin AK MRC Sport od 12 [od] 12 6 18 6 54
5. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 5 15 - 8 5 8 - 41
6. Robert Grbac AK AD-Astra 4 - 20 10 4 od - 38
7. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport 9 od - od od 12 10 31
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Paulo Petretić AK Matulji Racing - - 50 12 6 6 od 74
2. Marko Đurković AK Stubaki od 25 od 10 9 25 [od] 69
3. Marsel Katić AK Matulji Racing 9 - od 18 7,5 18 12 64,5
4. Dražen Somek AKK Zanatlija 6 15 od 8 - 4 - 33
5. Ivica Siladić AK Rally-Baba 7,5 od od od - 10 8 25,5
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 12,5 25 - 25 7,5 25 - 95
2. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - 36 12 6 - 15 69
3. Sebastijan Ivšić AK Opatija od - 50 od 12,5 - - 62,5
4. Damir Habazin AK Delta od 12 - 18 9 18 - 57
5. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 5 15 - - - 12 od 32
6. Juraj Puškar AK Delta 7,5 18 od - 5 od - 30,5
7. Anđelko Košec AK Zagorje Oroslavje 4 10 - 15 - od - 29
8. Karl Rumpler (AUT) Karl Rumpler 6 od - 8 - - 12 26
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na najmanje 50% natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Rajko Žakelj (SVN) Autosport Jazon - - 30 - - - 25 55
- Luca Betti (ITA) Luca Betti - - 50 - - - - 50
- Szabolcs Varkonyi (HUN) Krupa SE - - - 12 6 - 12 30
- Darko Peljhan (SVN) Dirkalno Društvo R 6 - - - - 15 - 21
- Friderik Vajnhandl (SVN) AMK FS 13 - - - - - - 18 18
- Attila Varga (HUN) BA-RO Motorsport - - - - - - 15 15
- Sebastijan Čepar AK MRC Sport - - od 8 4 - - 12
- Niko Pulić AK MRC Sport 9 od - - - - - 9
- Blaž Komadina (SVN) AK Lamko - - - - - - 6 6
- Mitja Slejko (SVN) AMD Slovenija Avto 5 - - - - - - 5
- Daniele Trani (SVN) ŠD V.R.T. - - - - 1 - 4 5
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - od - 2 - - 2
- Nicola Frandoli (ITA) Nicola Frandoli - - 2 - - - - 2
- Zoltan Pryma (HUN) Krupa SE - - - - - - 1 1
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport 0,5 - - 0 - - 0 0,5
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Rajko Žakelj (SVN) Autosport Jazon - - 30 - - - 25 55
- Luca Betti (ITA) Luca Betti - - 50 - - - - 50
- Almir Vrpčić (BIH) AMK Pro Sport 5 - - 15 - - 15 35
- Darko Peljhan (SVN) Dirkalno Društvo R 6 - - - - 15 - 21
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac od - - - - od 18 18
- Goran Francetić AK Cro Dakar Team - - isk 12 od - - 12
- Niko Pulić AK MRC Sport 9 od - - - - - 9
- Antonin Tlustak (CZE) Czech National Team - - od - - - - 0
- Rok Turk (SVN) AMK Recaro Slovenija - - od - - - - 0
- Jan Blažič (SVN) AK Elektrodekleva - - - - - - od 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Szabolcs Varkonyi (HUN) Krupa SE - - - 25 12,5 - 18 55,5
- Attila Varga (HUN) BA-RO Motorsport - - - - - - 25 25
- Sebastijan Čepar AK MRC Sport - - od 18 - - - 18
- Zoltan Pryma (HUN) Krupa SE - - - - - - 15 15
- Dejan Kirinčić AK Matulji Racing - - od 10 5 - - 15
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje - - - - - 12 - 12
- Dejan Dimitrijević AK Zagorje Oroslavje 7,5 - - - - od - 7,5
- Nikola Dobrila AK MRC Sport - - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Friderik Vajnhandl (SVN) AMK FS 13 - - - - - - 25 25
- Nicola Frandoli (ITA) Nicola Frandoli - - 24 - - - - 24
- Blaž Komadina (SVN) AK Lamko - - - - - - 12 12
- Sebastijan Čepar AK MRC Sport - - - - 9 - - 9
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - 7,5 - - 7,5
- Luka Bekanovič (SVN) ŠD Acapulco 6 od - - - - - 6
- Primož Brazda (SVN) AK Lamko - - - - - - 4 4
- Marin Petrić AK Rijeka - - - - 3 - - 3
- Alen Peruč AK Zrinski - - od - - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - - - - od 0
- Klemen Seljak Dirkalno Društvo R - - - - - - od 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Filip Spevec AK Rally-Baba - 12 36 4 - - - 52
- Daniele Trani (SVN) ŠD V.R.T. - - - - 12,5 - 25 37,5
- Simon Trobec (SVN) Dirkalno Društvo R - - - 15 - - 15 30
- Vladimir Poredski AK Delta Sport od 18 - - - 8 - 26
- Denis Močibob AK Zrinski - - - 25 - - - 25
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje - od - - 4 15 - 19
- Denis Savič (SVN) AK Lamko - - - - - - 18 18
- Mitja Slejko (SVN) AMD Slovenija Avto 12,5 - - - - - - 12,5
- Branimir Tomurad AK Rally-Baba - - - - - 12 - 12
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja 5 - - 6 - od - 11
- David Pelicar AK Istra Racing Team - - od - - - 10 10
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 5 - - 5
- Gašper Verbič (SVN) Autosport Jazon od - - - - - - 0
- Branimir Kučko AK Rally-Baba - od - - - - - 0
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - od - - - - 0
- Ivan Bahorić AK Delta Sport - - - - - od - 0
- Martin Balant (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - - od 0
- Marko Grossi (SVN) ŠK Mega - - - - - - od 0
- Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team - - - - - - od 0
- Simon Rončal (SVN) Carst 04 - - - - - - od 0
- Klavdija Senica (SVN) Avtosport Jazon - - - - - - od 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - - 30 od - - od 30
- Domen Agnič (SVN) AK Lamko - - - - - - 25 25
- Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja 9 - - od - 15 - 24
- Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - 6 4 10 - 20
- Aleš Zrinski (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - - 18 18
- Sandi Garguljak AK Sesvete - - - 10 - - - 10
- Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - - 10 10
- Igor Krišto AK RI Autosport - - od od - - - 0
- Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja od - - - - - - 0
- Marin Jurčić AK Opatija - - - - od - - 0
- Simon Lenko AMTK Velenje - - - - - - od 0
- Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI