AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOSLALOM 6. NAGRADA POREČA '12
Poreč, 14.04.2012.

GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 242 Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:31,012 0:00,000 20
2. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:31,834 0:00,822 15
3. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:32,143 0:01,131 12
4. 3 304 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:33,496 0:02,484 10
5. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:33,628 0:02,616 8
6. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:33,917 0:02,905 6
7. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:34,478 0:03,466 4
8. 3 315 Davor Sotlar AK Pula-Rovinj Renault Clio 1.8 16V 2:34,570 0:03,558 3
9. 3 308 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:34,845 0:03,833 2
10. 2 202 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:35,248 0:04,236 1
11. 2 204 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:36,530 0:05,518 -
12. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:36,884 0:05,872 -
13. 1 119 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:37,181 0:06,169 -
14. 1 195 Leo Ilinić AK Matulji Racing Fiat Uno 60S 2:38,784 0:07,772 -
15. 2 259 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 2:38,844 0:07,832 -
16. 1 101 Jurica Ružić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 Ab. 2:41,089 0:10,077 -
17. 3 331 Igor Vrga AK Dubrava Peugeot 206 2:44,497 0:13,485 -
18. 2 214 Denis Bašić AK Pula-Rovinj Renault Twingo 2:45,249 0:14,237 -
19. 1 103 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:46,820 0:15,808 -
20. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:46,843 0:15,831 -
21. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:48,650 0:17,638 -
22. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:50,587 0:19,575 -
23. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:55,317 0:24,305 -
24. 1 136 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:05,317 0:34,305 -
- 2 264 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 isključen -
- 2 219 Marko Domitrek AK Dubrava VW Polo GTi odustao -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:25,449 0:00,000 20
2. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:27,907 0:02,458 15
3. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 2:28,153 0:02,704 12
4. 6 604 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo 2:28,507 0:03,058 10
5. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:28,615 0:03,166 8
6. 5 514 Marijan Vidmar AK Delta Timing Yugo 2:30,370 0:04,921 6
7. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing Autobianchi A112 2:31,474 0:06,025 4
8. 4 409 Branimir Turković AKK Zanatlija Autobianchi A112 2:31,855 0:06,406 3
9. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:32,857 0:07,408 2
10. 4 403 Iva Popović-Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:33,011 0:07,562 1
11. 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo 2:33,648 0:08,199 -
12. 5 551 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 2:34,608 0:09,159 -
13. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:34,824 0:09,375 -
14. 4 411 Daniel Srijemsi AK Opatija Zastava 850 2:37,144 0:11,695 -
 
GRUPA III
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 2:20,636 0:00,000 20
2. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,442 0:00,806 15
3. 7 701 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 2:25,293 0:04,657 12
4. 8 808 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:25,381 0:04,745 10
5. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:26,096 0:05,460 8
6. 9 999 Mato Milković AK Dubrava Yugo 2:27,631 0:06,995 6
7. 8 805 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 2:28,496 0:07,860 4
8. 8 850 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX 2:29,282 0:08,646 3
9. 8 831 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 2:30,403 0:09,767 2
10. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:31,873 0:11,237 1
11. 8 888 Ivan Rostohar AKK Zanatlija Yugo 2:32,157 0:11,521 -
12. 8 807 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 2:33,814 0:13,178 -
13. 9 906 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2.0 16V 2:34,038 0:13,402 -
14. 9 920 Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport Opel Astra GSi 16V 2:34,649 0:14,013 -
15. 8 889 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 2:37,465 0:16,829 -
16. 9 914 Elvis Puž AK Opatija Fiat Uno Turbo 2:40,467 0:19,831 -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 403 Iva Popović-Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:33,011 0:00,000 20
2. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:48,650 0:15,639 15
3. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:55,317 0:22,306 12
4. 1 136 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:05,317 0:32,306 10
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,442 0:00,000 20
2. 8 808 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:25,381 0:03,939 15
3. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:28,615 0:07,173 12
4. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:31,834 0:10,392 10
5. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:31,873 0:10,431 8
6. 8 888 Ivan Rostohar AKK Zanatlija Yugo 2:32,157 0:10,715 6
7. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:33,628 0:12,186 4
8. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:34,824 0:13,382 3
9. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:46,843 0:25,401 2
10. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:48,650 0:27,208 1
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 119 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:37,181 0:00,000 20
2. 1 195 Leo Ilinić AK Matulji Racing Fiat Uno 60S 2:38,784 0:01,603 15
3. 1 101 Jurica Ružić AK SB Auto Sport Autobianchi A112 Ab. 2:41,089 0:03,908 12
4. 1 103 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:46,820 0:09,639 10
5. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:46,843 0:09,662 8
6. 1 136 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:05,317 0:28,136 6
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 242 Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:31,012 0:00,000 20
2. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:31,834 0:00,822 15
3. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:32,143 0:01,131 12
4. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:33,628 0:02,616 10
5. 2 202 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:35,248 0:04,236 8
6. 2 204 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:36,530 0:05,518 6
7. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:36,884 0:05,872 4
8. 2 259 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 2:38,844 0:07,832 3
9. 2 214 Denis Bašić AK Pula-Rovinj Renault Twingo 2:45,249 0:14,237 2
10. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:48,650 0:17,638 1
11. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:50,587 0:19,575 -
12. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:55,317 0:24,305 -
- 2 264 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 isključen -
- 2 219 Marko Domitrek AK Dubrava VW Polo GTi odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 304 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:33,496 0:00,000 20
2. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:33,917 0:00,421 15
3. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:34,478 0:00,982 12
4. 3 315 Davor Sotlar AK Pula-Rovinj Renault Clio 1.8 16V 2:34,570 0:01,074 10
5. 3 308 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:34,845 0:01,349 8
6. 3 331 Igor Vrga AK Dubrava Peugeot 206 2:44,497 0:11,001 6
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing Autobianchi A112 2:31,474 0:00,000 20
2. 4 409 Branimir Turković AKK Zanatlija Autobianchi A112 2:31,855 0:00,381 15
3. 4 403 Iva Popović-Peruško AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:33,011 0:01,537 12
4. 4 411 Daniel Srijemsi AK Opatija Zastava 850 2:37,144 0:05,670 10
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:27,907 0:00,000 20
2. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 2:28,153 0:00,246 15
3. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:28,615 0:00,708 12
4. 5 514 Marijan Vidmar AK Delta Timing Yugo 2:30,370 0:02,463 10
5. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:32,857 0:04,950 8
6. 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo 2:33,648 0:05,741 6
7. 5 551 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 2:34,608 0:06,701 4
8. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:34,824 0:06,917 3
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:25,449 0:00,000 20
2. 6 604 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo 2:28,507 0:03,058 15
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,442 0:00,000 20
2. 7 701 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 2:25,293 0:03,851 15
3. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:26,096 0:04,654 12
4. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:31,873 0:10,431 10
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 2:20,636 0:00,000 20
2. 8 808 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:25,381 0:04,745 15
3. 8 805 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 2:28,496 0:07,860 12
4. 8 850 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX 2:29,282 0:08,646 10
5. 8 831 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 2:30,403 0:09,767 8
6. 8 888 Ivan Rostohar AKK Zanatlija Yugo 2:32,157 0:11,521 6
7. 8 807 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 2:33,814 0:13,178 4
8. 8 889 Marko Cavor AKK Zanatlija Yugo 2:37,465 0:16,829 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 999 Mato Milković AK Dubrava Yugo 2:27,631 0:00,000 20
2. 9 906 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2.0 16V 2:34,038 0:06,407 15
3. 9 920 Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport Opel Astra GSi 16V 2:34,649 0:07,018 12
4. 9 914 Elvis Puž AK Opatija Fiat Uno Turbo 2:40,467 0:12,836 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OPATIJA 20 Nino Andrejević K7 20 Aljoša Kinkela K1 15 Dario Ružić K6 55
2. AK SKOK RACING 20 Marino Milokanović K6 20 Ivica Popović K4 15 Donald Milokanović K7 55
3. AK DUBRAVA 20 Mato Milković K9 20 Davor Čosić K5 12 Danijel Dominko K7 52
4. AK ISTRA RACING TEAM 20 Muhamedali Maksuti K2 15 Danijel Grubiša K2 15 Dorijano Milanović K3 50
5. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 12 Tomislav Šepić K8 6 Ljiljana Kamenar K1 38
6. SAK SAMOBOR 12 Antun Laušin K2 12 Goran Laušin K3 8 Dario Mučnjak K2 32
7. AK PULA-ROVINJ 12 Iva Popović-Peruško K4 10 Davor Sotlar K3 8 Igor Ilić K3 30
8. AKK ZANATLIJA 15 Branimir Turković K4 8 Saša Čaklović K5 6 Ivan Rostohar K8 29
9. AK OPATIJA MOTORSPORT 15 Edi Kuharić K8 12 Zdravko Draženović K9 - 27
10. AK DELTA TIMING 15 Marko Čerljenko K5 10 Marijan Vidmar K5 - 25
11. AK STUBAKI 20 Goran Sruk K3 - - 20
12. AK MATULJI RACING 15 Leo Ilinić K1 - - 15
13. AK SB AUTO SPORT 12 Jurica Ružić K1 - - 12
14. AK BUZET AUTOSPORT 10 Marin Nežić K8 - - 10
15. AK HBT RACING 4 Marko Popović K5 - - 4
16. AK SESVETE 3 Ivan Srebačić K5 1 Amera Agić K2 - 4