AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
1. ŠIBENSKI AUTOSLALOM '12-MEMORIJAL SREĆKO BURA
Šibenik, 09.09.2012.

GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 202 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:07,087 0:00,000 20
2. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:07,202 0:00,115 15
3. 3 304 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:07,504 0:00,417 12
4. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:09,625 0:02,538 10
5. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:10,186 0:03,099 8
6. 2 208 Krešo Merlić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:11,457 0:04,370 6
7. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:11,703 0:04,616 4
8. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:15,227 0:08,140 3
9. 1 103 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:17,796 0:10,709 2
10. 1 101 Jurica Ružić AK SB Auto Sport Lancia A112 2:17,945 0:10,858 1
11. 2 275 Dario Urošević AK Župa Dubrovačka Opel Corsa GSi 2:18,670 0:11,583 -
12. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:21,629 0:14,542 -
13. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:22,458 0:15,371 -
14. 1 108 Filip Bilota AK Trogir Yugo 2:23,261 0:16,174 -
15. 1 144 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:24,558 0:17,471 -
16. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:25,044 0:17,957 -
17. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Lancia Delta 2:30,940 0:23,853 -
18. 2 291 Damir Bilić SAK Split Renault Clio RN 2:33,106 0:26,019 -
19. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:36,767 0:29,680 -
20. 3 361 Igor Jurković AK RTZ Renault Clio 16S 3:26,919 1:19,832 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Ford Fiesta ST 2:03,137 0:00,000 20
2. 6 601 Darko Jelača AK Mihovil Fiat Punto GT 2:03,828 0:00,691 15
3. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:05,479 0:02,342 12
4. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:07,594 0:04,457 10
5. 5 577 Dragan Velašević AK Ragusa Racing Citroën Saxo 2:09,495 0:06,358 8
6. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 1.6 2:09,748 0:06,611 6
7. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:10,949 0:07,812 4
8. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 2:12,474 0:09,337 3
9. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Autobianchi A112 2:12,759 0:09,622 2
10. 5 523 Denis Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:18,118 0:14,981 1
11. 5 594 Goran Ban AK RTZ Zastava 101 2:22,204 0:19,067 -
12. 4 406 Ivica Magdić AK Stubaki Fiat Cinquecento 2:23,313 0:20,176 -
13. 5 538 Andro Šimunić AK Oneum Fiat Uno 2:23,764 0:20,627 -
14. 5 531 Mladen Pervan AK Oneum Yugo 2:32,707 0:29,570 -
15. 4 410 Ivica Graberski AK Oneum Yugo 55 2:33,100 0:29,963 -
16. 4 484 Ivan Špika AK Trogir Yugo 2:47,251 0:44,114 -
17. 4 483 Šime Rožić AK Trogir Ford Fiesta 2:48,881 0:45,744 -
- 5 529 Tomislav Tomaš AK Oneum Autobianchi A112 isključen -
- 5 587 Edi Mikulandra AK Mihovil Zastava 750 isključen -
- 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo odustao -
- 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo nije startao -
 
GRUPA III
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Donald Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Zastava 750 1:56,562 0:00,000 20
2. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1:59,151 0:02,589 15
3. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 2:01,147 0:04,585 12
4. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:03,422 0:06,860 10
5. 8 807 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 2:05,331 0:08,769 8
6. 9 999 Mato Milković AK Dubrava Yugo 2:05,672 0:09,110 6
7. 9 903 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2.0 2:06,550 0:09,988 4
8. 9 969 Filip Škugor AK Mihovil Fiat Uno 2:09,132 0:12,570 3
9. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:11,658 0:15,096 2
10. 8 833 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 2:17,303 0:20,741 1
11. 8 883 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 2:20,785 0:24,223 -
- 9 923 Goran Miličević AK Omiš Motorsport Honda Civic nije startao -
- 9 925 Tomislav Grubiša AK Omiš Motorsport Honda Civic nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:25,044 0:00,000 20
2. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:36,767 0:11,723 15
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1:59,151 0:00,000 20
2. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:07,594 0:08,443 15
3. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:09,625 0:10,474 12
4. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:10,186 0:11,035 10
5. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:10,949 0:11,798 8
6. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:11,658 0:12,507 6
7. 8 833 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 2:17,303 0:18,152 4
8. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:22,458 0:23,307 3
9. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:25,044 0:25,893 2
10. 5 531 Mladen Pervan AK Oneum Yugo 2:32,707 0:33,556 1
11. 4 483 Šime Rožić AK Trogir Ford Fiesta 2:48,881 0:49,730 -
- 5 587 Edi Mikulandra AK Mihovil Zastava 750 isključen -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 103 Zlatko Kik AK Opatija Fiat Cinquecento 2:17,796 0:00,000 20
2. 1 101 Jurica Ružić AK SB Auto Sport Lancia A112 2:17,945 0:00,149 15
3. 1 105 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:22,458 0:04,662 12
4. 1 108 Filip Bilota AK Trogir Yugo 2:23,261 0:05,465 10
5. 1 144 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:24,558 0:06,762 8
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 202 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:07,087 0:00,000 20
2. 2 203 Albert Ivančić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:09,625 0:02,538 15
3. 2 210 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:10,186 0:03,099 12
4. 2 208 Krešo Merlić AKK Zanatlija Peugeot 106 Rallye 2:11,457 0:04,370 10
5. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:15,227 0:08,140 8
6. 2 275 Dario Urošević AK Župa Dubrovačka Opel Corsa GSi 2:18,670 0:11,583 6
7. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:21,629 0:14,542 4
8. 2 225 Amera Agić AK Sesvete Peugeot 106 2:25,044 0:17,957 3
9. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Lancia Delta 2:30,940 0:23,853 2
10. 2 291 Damir Bilić SAK Split Renault Clio RN 2:33,106 0:26,019 1
11. 2 260 Martina Bradić AK Sesvete Peugeot 106 2:36,767 0:29,680 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 303 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:07,202 0:00,000 20
2. 3 304 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:07,504 0:00,302 15
3. 3 302 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Seat Ibiza 2.0 16V 2:11,703 0:04,501 12
4. 3 361 Igor Jurković AK RTZ Renault Clio 16S 3:26,919 1:19,717 10
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 405 Ivica Popović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Autobianchi A112 2:12,759 0:00,000 20
2. 4 406 Ivica Magdić AK Stubaki Fiat Cinquecento 2:23,313 0:10,554 15
3. 4 410 Ivica Graberski AK Oneum Yugo 55 2:33,100 0:20,341 12
4. 4 484 Ivan Špika AK Trogir Yugo 2:47,251 0:34,492 10
5. 4 483 Šime Rožić AK Trogir Ford Fiesta 2:48,881 0:36,122 8
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:05,479 0:00,000 20
2. 5 502 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 2:07,594 0:02,115 15
3. 5 577 Dragan Velašević AK Ragusa Racing Citroën Saxo 2:09,495 0:04,016 12
4. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 1.6 2:09,748 0:04,269 10
5. 5 503 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:10,949 0:05,470 8
6. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 2:12,474 0:06,995 6
7. 5 523 Denis Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:18,118 0:12,639 4
8. 5 594 Goran Ban AK RTZ Zastava 101 2:22,204 0:16,725 3
9. 5 538 Andro Šimunić AK Oneum Fiat Uno 2:23,764 0:18,285 2
10. 5 531 Mladen Pervan AK Oneum Yugo 2:32,707 0:27,228 1
- 5 529 Tomislav Tomaš AK Oneum Autobianchi A112 isključen -
- 5 587 Edi Mikulandra AK Mihovil Zastava 750 isključen -
- 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo odustao -
- 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Ford Fiesta ST 2:03,137 0:00,000 20
2. 6 601 Darko Jelača AK Mihovil Fiat Punto GT 2:03,828 0:00,691 15
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Donald Milokanović AK Skok Racing
Motodrom Poreč R.T.
Zastava 750 1:56,562 0:00,000 20
2. 7 720 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1:59,151 0:02,589 15
3. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:03,422 0:06,860 12
4. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:11,658 0:15,096 10
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 801 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 2:01,147 0:00,000 20
2. 8 807 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 2:05,331 0:04,184 15
3. 8 833 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 2:17,303 0:16,156 12
4. 8 883 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 2:20,785 0:19,638 10
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 999 Mato Milković AK Dubrava Yugo 2:05,672 0:00,000 20
2. 9 903 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio 2.0 2:06,550 0:00,878 15
3. 9 969 Filip Škugor AK Mihovil Fiat Uno 2:09,132 0:03,460 12
- 9 923 Goran Miličević AK Omiš Motorsport Honda Civic nije startao -
- 9 925 Tomislav Grubiša AK Omiš Motorsport Honda Civic nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 20 Marino Milokanović K6 20 Ivica Popović K4 60
2. AK DUBRAVA 20 Davor Čosić K5 20 Mato Milković K9 12 Danijel Dominko K7 52
3. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 15 Tomislav Šepić K8 15 Ivan Pavlović K9 50
4. SAK SAMOBOR 20 Dario Mučnjak K2 20 Goran Laušin K3 8 Antun Laušin K2 48
5. AK OPATIJA 20 Zlatko Kik K1 15 Nino Andrejević K7 12 Leo Rudan K1 47
6. AK ISTRA RACING TEAM 15 Albert Ivančić K2 12 Danijel Grubiša K2 12 Dorijano Milanović K3 39
7. AK TROGIR 12 Nikola Rožić K8 10 Filip Bilota K1 10 Ivan Špika K4 32
8. AK STUBAKI 15 Goran Sruk K3 15 Ivica Magdić K4 - 30
9. AK MIHOVIL 15 Darko Jelača K6 12 Filip Škugor K9 - 27
10. AK RTZ 10 Igor Jurković K3 6 Natanel Petrov K5 3 Goran Ban K5 19
11. AK SESVETE 15 Ivan Srebačić K5 3 Amera Agić K2 - 18
12. AK SB AUTO SPORT 15 Jurica Ružić K1 - - 15
13. AK ONEUM 12 Ivica Graberski K4 2 Andro Šimunić K5 1 Mladen Pervan K5 15
14. AK DELTA TIMING 10 Marko Čerljenko K5 4 Damir Petrović K2 - 14
15. AKK ZANATLIJA 10 Krešo Merlić K2 4 Denis Hernaut K5 - 14
16. AK RAGUSA RACING 12 Dragan Velašević K5 - - 12
17. AK KLEK 10 Zlatko Lacmanović K8 - - 10
18. AAMK SVEUČILIŠTE 8 Tomislav Višević K1 - - 8
19. AK ŽUPA DUBROVAČKA 6 Dario Urošević K2 - - 6
20. SAK SPLIT 1 Damir Bilić K2 - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. MOTODROM POREČ RACING TEAM 20 Donald Milokanović K7 20 Marino Milokanović K6 20 Ivica Popović K4 60