štopericaciljna zastavica 1. 05.-05.05.13. - Skradin - I
2. 08.-09.06.13. - Malačka - I,II
3. 29.-30.06.13. - Cazin (BIH) - II
4. 20.-21.07.13. - Čabar - I
5. 10.-11.08.13. - Lučine (SVN) - I,II
  6. 31.-01.09.13. - Stubičke Toplice - I
  7. 13.-15.09.13. - Buzet - I,II
  8. 21.-22.09.13. - Slatina (BIH) - II
  9. 05.-06.10.13. - Dubrovnik - I
10. 19.-20.10.13. - Omiš - I
PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 10 8 0 8 3,33 10 0 - 10 8 57,33
2. Robert Bradarić AK Solin - 10 - 10 - 8 10 - 5 6 49
3. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team 8 5 - - - - 4 - 8 4 29
4. Suad Hota (BIH) AMK ARC Racing - - 10 - - - - 6 3 2 21
5. Petar Dajak AK Ragusa Racing 6 4 - od 0 - 1 - 4 5 20
6. Bojan Tomić AK Klek 3 1 - 6 1,33 6 0 - 0 1 18,33
7. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 5 3 - isk - - - - 6 3 17
8. Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - 6 8 - - - isk - - - 14
9. Nikola Miljković (SRB) Real Motorsport - - 2 - 0 - 0 10 - - 12
10. Mario Jurišić AK RI Autosport ns - 5 5 0 0 0 - 1 0 11
11. Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team 2 ns - 4 - 5 - - - 0 11
12. Bakir Hadžić (BIH) AK ARC Racing 0 0 4 - - - 0 5 0 0 9
13. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - 3 - 4 0 - - - 7
14. Jurica Majić AKK Velika Gorica 4 2 - 0 od 0 - - - - 6
15. Dejan Kopajtić AK Rijeka - 0 - 1 0 3 0 - 2 0 6
16. Marko Ćoza AK Grobnik 0 0 - 0 0 2 0 - - ns 2
17. Denis Nišević AKK Velika Gorica 1 - - od - 0 0 - 0 0 1
18. Saša Černeka AKK Petar Klepac 0 0 1 0 0 isk od - 0 0 1
19. Filip Magdić AKK Šibenik 0 isk - 0 0 1 0 - 0 ns 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x 10 10 x 4 x 5 - x x 29
2. Jovan Aćimić (MNE) AMSK Blažo Smiljanić x 8 8 x 3,33 x 4 - x x 23,33
3. Branimir Radić AKK Šibenik x - 4 x 0 x 0 - x x 4
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team 10 8 - - - - 6 - 10 10 44
2. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 6 5 - 8 [3,33] 6 0 - 6 6 37
3. Filip Magdić AKK Šibenik 5 isk - 10 [4] 10 2 - 8 ns 35
4. Igor Stefanovski (MKD) AKK Prosport - 10 10 - - - isk - - - 20
5. Nikola Miljković (SRB) Real Motorsport - - 8 - 0,66 - 0 10 - - 18,66
6. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - 3 - 2 1,33 5 od - 5 - 16,33
7. Juraj Puškar AK Delta - - - 4 - 3 - - - 8 15
8. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 8 6 - isk - - - - - - 14
9. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 4 ns - - - - 0 - 3 5 12
10. Igor Vičević AK Rijeka 3 2 - 3 - 4 - - - - 12
11. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - 5 2,66 - 0 - - - 7,66
12. Vedran Vujević AK Split Motorsport 2 ns - - - - ns - - - 2
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Denis Nišević AKK Velika Gorica 10 - - od - 5 6 - 8 10 39
2. Saša Černeka AKK Petar Klepac [6] 10 10 8 [1,33] isk od - 4 5 37
3. Željko Pavičić AKK Šibenik od 8 - [od] 2,66 8 4 - 6 8 36,66
4. Marko Ćoza AK Grobnik 8 6 - 10 [3,33] 10 1 - - ns 35
5. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 3 5 - 5 [0] 2 0 - 5 0 20
6. Ivan Batalić AK Oneum 2 4 - 2 0 [0] 0 - 3 3 14
7. Bojan Krota AK Buzet Autosport 5 - - od 0,66 - 3 - - - 8,66
8. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - 3 - 1 od - - - 2 1 7
9. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - 4 od 1 0 - - - 5
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 10 8 [0] 8 [3,33] 10 0 - 10 8 54
2. Robert Bradarić AK Solin - 10 - 10 - 8 10 - 6 6 50
3. Petar Dajak AK Ragusa Racing 8 6 - od 0 - 8 - 5 5 32
4. Bojan Tomić AK Klek 5 4 - 6 [2] 6 2 - 1 2 26
5. Suad Hota (BIH) AMK ARC Racing - - 10 - - - - 8 4 3 25
6. Mario Jurišić AK RI Autosport [ns] - 6 5 0,66 0 1 - 2 1 15,66
7. Bakir Hadžić (BIH) AK ARC Racing 1 1 5 - - - 0 6 0 [0] 13
8. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - 3 - 4 6 - - - 13
9. Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team 4 ns - 4 - 5 - - - 0 13
10. Jurica Majić AKK Velika Gorica 6 5 - 0 [od] 1 - - - - 12
11. Dejan Kopajtić AK Rijeka - 0 - 1 0 3 0 - 3 0 7
12. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 3 2 - od - 0 0 - 0 0 5
13. Nikola Rožić AK Trogir 0 3 - [ns] od 2 0 - 0 0 5
14. Mirko Mikulandra AKK Šibenik 0 0 3 - 0 - od - 0 0 3
15. Davor Fabijančić AK Delta 2 - - 0 - 0 0 - - - 2
16. Zoran Grabović AK RI Autosport - - 2 0 - - 0 - od - 2
- Neven Križanac AK Oneum 0 0 - 0 0 [0] 0 - 0 0 0
- Mato Milković AK Dubrovnik Racing 0 0 - 0 0 [0] od - 0 0 0
- Tonči Nazor AK Oneum - 0 - 0 0 0 0 - 0 0 0
- Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 0 0 - 0 0 [0] od - - - 0
- David Damianich AK Pula-Rovinj 0 - - 0 0 - 0 - od 0 0
- Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka - 0 - - 0 od 0 - 0 0 0
- Marko Sušić AK Dubrovnik Racing - - - 0 0 0 od - 0 0 0
- Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - 0 - 0 - - od - - - 0
- Ivan Stričević AK Ragusa Racing - 0 - - - - 0 - od 0 0
- Andrea Vencl AK Pula-Rovinj - 0 - 0 - 0 ns - - - 0
- Eđidio Benčić AMK Buzet 0 - - 0 - - 0 - - - 0
- Enver Prodan AK Zrinski - - - 0 0 - 0 - - - 0
- Goran Šams AK Stubaki - - - 0 - 0 0 - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Jovan Aćimić (MNE) AMSK Blažo Smiljanić x 10 10 x 6,66 x 8 - x x 34,66
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x 10 10 x 4 x 6 - x x 30
2. Branimir Radić AKK Šibenik x - 6 x 1,33 x 4 - x x 11,33
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 5. Dopune Dodatka A02 Pravilniku o autošportovima-MRPH.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - - - - - - - - 10 10
- Vladimir Ilić (BIH) AKK Brkić Servis - - - - - - - 8 - - 8
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - - - - 8 - - - 8
- Aleš Prek (SVN) AMK Atom - - - - 6,66 - 0 - - - 6,66
- Krste Trajkovski (MKD) AK Performans - - 6 - - - 0 - - - 6
- Jaromir Maly (CZE) Czech National Team - - - - - - 6 - - - 6
- Michael Jelinek (AUT) Michael Jelinek - - - - 5,33 - 0 - - - 5,33
- Jiri Los (CZE) Czech National Team - - - - - - 5 - - - 5
- Rado Raspet (SVN) AK Cerkno Racing - - - - 4 - ns - - - 4
- Peter Ambruz (SVK) EMS Racing Slovakia - - 3 - - - - - - - 3
- Martin Jerman (CZE) Liqui Moly Racing Team - - - - - - 3 - - - 3
- Gabriella Pedroni (ITA) Paragon - - - - 2,66 - - - - - 2,66
- Marino Matijašić AK Opatija - - - 2 - - ns - - - 2
- Slavko Zorman (SVN) Š.D. Gas Kras - - - - 2 - - - - - 2
- Gabriela Sajlerova (CZE) Liqui Moly Racing Team - - - - - - 2 - - - 2
- Marko Vouk (SVN) ŠD Carst 04 - - - - 0,66 - - - - - 0,66
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Miloš Asanović (MNE) AMSK Blažo Smiljanić x 6 6 x - x - - x x 12
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team x - - x - x 10 - x x 10
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team x - - x - x 8 - x x 8
- Federico Liber (ITA) Realmotorsport x - - x 6,66 x - - x x 6,66
- Patrik Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje x - - x - x 6 - x x 6
- Vaclav Janik (CZE) Nutrend Czech National T. x - - x 5,33 x - - x x 5,33
- Ante Alduk AKK Šibenik x 5 - x - x - - x x 5
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver x ns 5 x - x - - x x 5
- Božo Prnić AK Pelješac Racing x 4 - x - x - - x x 4
- Riccardo Ala (ITA) ACI Torino x - - x - x 3 - x x 3
- Marietto Nalon (ITA) Marietto Nalon x - - x 2,66 x - - x x 2,66
- Tiziano Ferrais (ITA) Car Racing x - - x 2 x - - x x 2
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing x - - x - x 2 - x x 2
- Marjan Smrdelj (SVN) AK Lamko x - - x 1,33 x od - x x 1,33
- Alexander Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje x - - x - x 1 - x x 1
- Jiri Svoboda (CZE) Avtoklub JV Sport Racing x - - x 0,66 x - - x x 0,66
- Paolo Marcon (ITA) Team 33 x - - x 0 x 0 - x x 0
- Dan Michl (CZE) GPD Czech National Team x - - x 0 x - - x x 0
- Dušan Neveril (CZE) Speed Master x - - x - x od - x x 0
- Piergiorgio Ottuzzi (ITA) Realmotorsport x - - x 0 x - - x x 0
- Martin Šipek (CZE) SVC Nahod BP Autosport x - - x - x 0 - x x 0
- Paolo Venturi (ITA) A.S. Vimotorsport x - - x 0 x - - x x 0
- Vladimir Vitver (CZE) Czech National Team FAS x - - x - x 0 - x x 0
 
REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - - - - 10 - - - 10
- Damir Habazin AK Delta - - - - - 8 - - - - 8
- Jiri Los (CZE) Czech National Team - - - - - - 8 - - - 8
- Michele Buiatti (ITA) Michele Buiatti - - - - 6,66 - - - - - 6,66
- Peter Marc (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - 5,33 - 1 - - - 6,33
- Mirko Vujačić (MNE) AMSK Crmnica - - 6 - - - - - - - 6
- Marin Čohar AK RI Autosport - - - 6 - - - - - - 6
- Martin Jerman (CZE) Liqui Moly Racing Team - - - - - - 5 - - - 5
- Saša Radola AKK Petar Klepac - 4 - - - - - - - - 4
- Gabriela Sajlerova (CZE) Liqui Moly Racing Team - - - - - - 4 - - - 4
- Bojan Simić (BIH) AK Crankshaft - - - - - - - - 4 - 4
- Dan Blaho (CZE) Empreza Racing Klub - - - - - - 3 - - - 3
- Ivan Bulatović (MNE) AK Speed - 1 - - - - - - 2 - 3
- Matic Huber (SVN) Motoklub Buhc - - - - 2 - 0 - - - 2
- Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - -

2 - - - - 2
- Azer Kurtović (BIH) AK ARC Racing - - - - - - - - 1 - 1
- Damjan Lemež (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 0 - - - - - 0
- Denis Žbogar (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - 0 - - - - - 0
- Viktor Davidovski (MKD) Viktor Davidovski - - - - - - 0 - - - 0
- Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - - - - - 0 - - - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - - 0 - - - 0
- Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - - - - 0 - - - 0
- Gerhard Scheiber (AUT) Gerhard Scheiber - - - - - - 0 - - - 0
- Kerstin Taus (AUT) Kerstin Taus - - - - - - 0 - - - 0
- Oskar Beneš (CZE) Czech National Team - - - - - - od - - - 0
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - - - - - od - - - 0
- Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - - - - od - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/S-2000/Kit Car
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Mario Barović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 10 6 16
- Jaromir Maly (CZE) Czech National Team - - - - - - 10 - - - 10
- Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - - 8 - - - 8
- Gabriella Pedroni (ITA) Paragon - - - - 6,66 - - - - - 6,66
- Marsel Katić AK Zrinski - - - 6 - - isk - - - 6
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - 6 0 - - - 6
- Michele Mancin (ITA) Mach 3 Sport - - - - 5,33 - - - - - 5,33
- Marin Petrić AK Rijeka - - - - - - 5 - - - 5
- Igor Vareško AK Pula-Rovinj 4 - - - - - - - - - 4
- Elis Maha (ITA) Elis Maha - - - - 4 - - - - - 4
- Sandi Garguljak AK Sesvete - - - - - 4 - - - - 4
- Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od 4 4
- Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - 3 - - - - - - 3
- Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - 3 - - - - 3
- Klemen Seljak (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 2 - - - - - 2
- Alojz Udovč (SVN) Udovč Motorsport - - - - - - 2 - - - 2
- Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 2 2
- Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 1 0 1
- Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje - - - - - 0 0 - - - 0
- Janez Bogataj (SVN) AMD Buhc - - - - 0 - - - - - 0
- Luka Oblak (SVN) Motoklub Buhc - - - - 0 - - - - - 0
- Lucijan Petrovič (SVN) Avto Klub Modri Dirkač - - - - 0 - - - - - 0
- Tomaž Trček (SVN) Autosport Jazon - - - - 0 - - - - - 0
- Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - - - - 0 - - - - 0
- Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - - - - - 0 - - - 0
- Damjan Krušvar AK Buzet Autosport - - - - - - 0 - - - 0
- Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - - - 0 - - - 0
- Miha Prek (SVN) AMK Atom - - - - - - 0 - - - 0
- Boštjan Samsa (SVN) ŠD V.R.T. - - - - - - 0 - - - 0
- Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - 0 - - - 0
- Rok Turk (SVN) AMD Evora - - - - od - - - - - 0
- Lukaš Vojaček (CZE) Czech National Team - - - - - - ns - - - 0
- Igor Vičević AK Rijeka - - - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Maro Slade AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 8 4 12
- Aleš Prek (SVN) AMK Atom - - - - 6,66 - 5 - - - 11,66
- Vladimir Ilić (BIH) AKK Brkić Servis - - - - - - - 10 - - 10
- Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - - - - - - - - 10 10
- Michael Jelinek (AUT) Michael Jelinek - - - - 5,33 - 3 - - - 8,33
- Krste Trajkovski (MKD) AK Performans - - 8 - - - 0 - - - 8
- Peter Ambruz (SVK) EMS Racing Slovakia - - 4 - - - - - - - 4
- Rado Raspet (SVN) AK Cerkno Racing - - - - 4 - ns - - - 4
- Franjo Kunčer AKK Šibenik - - - - - - 4 - - - 4
- Slavko Zorman (SVN) Š.D. Gas Kras - - - - 2,66 - - - - - 2,66
- Marino Matijašić AK Opatija - - - 2 - - ns - - - 2
- Marko Vouk (SVN) ŠD Carst 04 - - - - 1,33 - - - - - 1,33
- Nikola Nikolić (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - 0 1 - - - - - - - 1
- Zlatko Lacmanović AK Klek 0 - - - - - - - - 0 0
- Robert Pleše AK Klek - 0 - - - 0 - - - - 0
- Denis Močibob AK Zrinski - - - 0 - - 0 - - - 0
- Marko Grossi (SVN) Š.D. V.R.T. - - - - 0 - 0 - - - 0
- Gregor Jurak (SVN) Š.D. V.R.T. - - - - 0 - 0 - - - 0
- Nevenka Merkač (SVN) Avto Klub Modri Dirkač - - - - 0 - 0 - - - 0
- Marko Mlakar (SVN) AMD Zvezda - - - - 0 - 0 - - - 0
- Andrej Prelc (SVN) Avto Klub Elektrodekleva - - - - 0 - 0 - - - 0
- Gerhard Schermann (AUT) Gerhard Schermann - - - - 0 - 0 - - - 0
- Sanja Smrdelj (SVN) AMD Abarth.si - - - - 0 - 0 - - - 0
- Janja Štrekelj (SVN) ŠD Gas Kras - - - - 0 - 0 - - - 0
- Primož Tavčar (SVN) AMD Buhc - - - - 0 - 0 - - - 0
- Alex Žakelj (SVN) AMD Zvezda - - - - 0 - 0 - - - 0
- Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing - - - - - 0 0 - - - 0
- Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - 0 0 - - - 0
- Silvio Stefanović AK Klek - - - - - 0 0 - - - 0
- Brane Pogačar (SVN) Autosport Jazon - - - - 0 - od - - - 0
- Bojan Juranić AKK Petar Klepac - - - od - - 0 - - - 0
- Matjaž Hribar (SVN) Avto Klub Elektrodekleva - - - - od - 0 - - - 0
- Kristian Marinić AKK Petar Klepac - ns - - - - - - - 0 0
- Daniele Trani (SVN) Š.D. V.R.T. - - - - 0 - isk - - - 0
- Peter Jurena (SVK) EMS Racing Slovakia - 0 - - - - - - - - 0
- Miodrag Božović (MNE) AMSK Kilkas - - 0 - - - - - - - 0
- Luka Brus (SVN) Autosport Jazon - - - - 0 - - - - - 0
- Domen Buh (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - 0 - - - - - 0
- Andrej Čuk (SVN) Avto Klub Žaba - - - - 0 - - - - - 0
- Jure Jan (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - 0 - - - - - 0
- Matej Konestabo (SVN) AK Ajdovščina Motorsport - - - - 0 - - - - - 0
- Janko Kožman (SVN) Avto Klub Žaba - - - - 0 - - - - - 0
- Alex Leardini (ITA) Realmotorsport - - - - 0 - - - - - 0
- Igor Pokorn (SVN) AMD Zvezda - - - - 0 - - - - - 0
- Damiano Schena (ITA) Realmotorsport - - - - 0 - - - - - 0
- Kristjan Štrancar (SVN) AK Ajdovščina Motorsport - - - - 0 - - - - - 0
- Vedran Delimar AK Stubaki - - - - - 0 - - - - 0
- Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - - - - 0 - - - - 0
- Danijel Vojvodić AKK Sveta Nedelja - - - - - 0 - - - - 0
- Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj - - - - - - 0 - - - 0
- Luciano Dal Ben (ITA) Luciano Del Ben - - - - - - 0 - - - 0
- Manuel Dessardo (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - 0 - - - 0
- Marco De Vecchi (ITA) Marco De Vecchi - - - - - - 0 - - - 0
- Siniša Filčić AK Grobnik - - - - - - 0 - - - 0
- Samo Golob (SVN) Autosport Jazon - - - - - - 0 - - - 0
- Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - - 0 - - - 0
- Davor Ivič (SVN) Autosport Jazon - - - - - - 0 - - - 0
- Dean Jurasić AK Istra Racing Team - - - - - - 0 - - - 0
- Jure Kovač (SVN) ŠKD Topmotors Racing - - - - - - 0 - - - 0
- Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - 0 - - - 0
- Miran Prelog (SVN) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - 0
- Denis Savič (SVN) ŠKD Topmotors Racing - - - - - - 0 - - - 0
- Lucio Stolli AK Petar Klepac - - - - - - 0 - - - 0
- Dane Trček (SVN) AMD Zvezda - - - - - - 0 - - - 0
- Zlatko Dubreta (MNE) AMSK Blažo Smiljanić - - - - - - - - 0 - 0
- Mladen Đajić AK Oneum - - - - - - - - 0 - 0
- Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 0 - 0
- Martin Mustapić AK Oneum - - - - - - - - - 0 0
- Joško Nejašmić AK Imota Racing - - - - - - - - - 0 0
- Alex Vencl AK Pula-Rovinj - od - - - - - - - - 0
- Vjekoslav Čičko AK Max Racing - - - - - - od - - - 0
- Ivan Jaranovič AK RI Autosport - - - - - - od - - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - od - - - 0
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - - - - - od - - - 0
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od - 0
- Fahrudin Dolić (BIH) AMK Extra Sport - - ns - - - - - - - 0
- Milan Bubnič (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - ns - - - 0
- Gianfranco Muzio (ITA) Gianfranco Muzio - - - - - - ns - - - 0
- Danijel Šimunović AK Zagreb Racing Team - - - - - - ns - - - 0
 
REDOSLIJED GRUPE C/CN/C3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Miloš Asanović (MNE) AMSK Blažo Smiljanić x 8 8 x - x - - x x 16
- Patrik Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje x - - x - x 10 - x x 10
- Riccardo Ala (ITA) ACI Torino x - - x - x 6 - x x 6
- Tiziano Ferrais (ITA) Car Racing x - - x 5,33 x - - x x 5,33
- Niko Pulić AK Dubrovnik Racing x - - x - x 5 - x x 5
- Jiri Svoboda (CZE) Avtoklub JV Sport Racing x - - x 4 x - - x x 4
- Alexander Zajelsnik (SVN) V-Racing Velenje x - - x - x 4 - x x 4
- Dan Michl (CZE) GPD Czech National Team x - - x 3,33 x - - x x 3,33
- Piergiorgio Ottuzzi (ITA) Realmotorsport x - - x 2,66 x - - x x 2,66
- Paolo Venturi (ITA) A.S. Vimotorsport x - - x 2 x - - x x 2
- Dušan Neveril (CZE) Speed Master x - - x - x od - x x 0
 
REDOSLIJED GRUPE D/E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
- Miloš Beneš (CZE) Czech National Team x - - x - x 10 - x x 10
- Ante Alduk AKK Šibenik x 8 - x - x - - x x 8
- Boris Miljević (BIH) SAK Prodriver x ns 8 x - x - - x x 8
- Otakar Kramsky (CZE) Czech National Team x - - x - x 8 - x x 8
- Federico Liber (ITA) Realmotorsport x - - x 6,66 x - - x x 6,66
- Božo Prnić AK Pelješac Racing x 6 - x - x - - x x 6
- Vaclav Janik (CZE) Nutrend Czech National T. x - - x 5,33 x - - x x 5,33
- Vladimir Vitver (CZE) Czech National Team FAS x - - x - x 5 - x x 5
- Paolo Marcon (ITA) Team 33 x - - x 2 x 3 - x x 5
- Marietto Nalon (ITA) Marietto Nalon x - - x 3,33 x - - x x 3,33
- Marjan Smrdelj (SVN) AK Lamko x - - x 2,66 x od - x x 2,66
- Martin Šipek (CZE) SVC Nahod BP Autosport x - - x - x 2 - x x 2