BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
32. BUZETSKI DANI '13
Buzet, 13.-15.09.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 5:21,649 0:00,000 10
2. 167 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:27,993 0:06,344 8
3. 169 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,005 0:11,356 6
4. 93 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 5:36,960 0:15,311 5
5. 92 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 5:41,232 0:19,583 4
6. 100 E1-23 Franjo Kunčer AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:42,137 0:20,488 3
7. 58 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:46,595 0:24,946 2
8. 44 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:48,150 0:26,501 1
9. 195 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Citroën C2 5:49,852 0:28,203 -
10. 76 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 5:51,763 0:30,114 -
11. 43 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:52,422 0:30,773 -
12. 204 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 5:54,028 0:32,379 -
13. 154 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:55,358 0:33,709 -
14. 199 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 5:57,170 0:35,521 -
15. 205 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 5:58,831 0:37,182 -
16. 153 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:58,967 0:37,318 -
17. 60 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 5:59,149 0:37,500 -
18. 77 E1-11 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.2 5:59,198 0:37,549 -
19. 157 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:00,290 0:38,641 -
20. 196 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:02,111 0:40,462 -
21. 33 H14 Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 6:03,311 0:41,662 -
22. 36 H14 Lucio Stolli AKK Petar Klepac Suzuki Cultus GTi 6:04,260 0:42,611 -
23. 194 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:04,803 0:43,154 -
24. 206 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:06,106 0:44,457 -
25. 52 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:06,205 0:44,556 -
26. 158 N3 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Renault Clio 6:06,612 0:44,963 -
27. 198 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:07,112 0:45,463 -
28. 31 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 6:07,579 0:45,930 -
29. 79 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:08,798 0:47,149 -
30. 150 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:09,049 0:47,400 -
31. 55 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:11,156 0:49,507 -
32. 84 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 6:11,481 0:49,832 -
33. 161 N3 Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 6:12,735 0:51,086 -
34. 187 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:13,896 0:52,247 -
35. 78 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo Kawasaki 6:17,412 0:55,763 -
36. 197 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:17,971 0:56,322 -
37. 69 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:21,011 0:59,362 -
38. 50 H15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:23,276 1:01,627 -
39. 70 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 6:24,332 1:02,683 -
40. 66 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 6:26,279 1:04,630 -
41. 34 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:30,647 1:08,998 -
42. 200 A7 Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:33,365 1:11,716 -
43. 54 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 6:39,464 1:17,815 -
44. 39 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 6:40,085 1:18,436 -
45. 71 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:40,721 1:19,072 -
46. 40 H14 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 6:41,547 1:19,898 -
47. 193 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:42,663 1:21,014 -
48. 147 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:43,315 1:21,666 -
49. 188 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:47,588 1:25,939 -
50. 27 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 6:49,069 1:27,420 -
51. 208 A8 Neven Ukota AMK Buzet Renault Megane 6:57,155 1:35,506 -
52. 185 SP12 Damjan Krušvar AK Buzet Autosport Ford Focus 2.0 16V 7:03,702 1:42,053 -
53. 56 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:09,021 1:47,372 -
54. 63 H16 Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj Ford Fiesta 7:15,055 1:53,406 -
55. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 7:21,755 2:00,106 -
56. 94 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.2 7:35,389 2:13,740 -
57. 47 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 7:52,757 2:31,108 -
- 189 A6 Marsel Katić AK Zrinski VW Polo 1.4 16V isključen -
- 41 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 1.3 odustao -
- 42 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 odustao -
- 48 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 odustao -
- 49 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V odustao -
- 53 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 odustao -
- 65 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo odustao -
- 80 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Kawasaki 1.0 odustao -
- 81 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki odustao -
- 82 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Max Racing Fiat Cinquecento Suzuki odustao -
- 151 N2 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S odustao -
- 155 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 159 N3 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio Sport odustao -
- 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R odustao -
- 35 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 nije startao -
- 61 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I nije startao -
- 68 H17 Danijel Šimunović AK Zagreb Racing Team VW Golf IV V6 2.0 nije startao -
- 163 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zitec 4:42,539 0:00,000 10
2. 8 CN20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Radical SR8 5:03,962 0:21,423 8
3. 18 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2000 5:30,590 0:48,051 6
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 147 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3 6:43,315 0:00,000 11
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 6:09,049 0:00,000 22
2. 151 N2 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S odustao

 

-
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 154 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:55,358 0:00,000 24
2. 153 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:58,967 0:03,609 18,5
3. 157 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:00,290 0:04,932 15
4. 158 N3 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Renault Clio 6:06,612 0:11,254 12,5
5. 161 N3 Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 6:12,735 0:17,377 9,5
- 155 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 159 N3 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio Sport odustao -
- 163 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 167 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:27,993 0:00,000 25
2. 169 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,005 0:05,012 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 187 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 6:13,896 0:00,000 21
2. 193 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:42,663 0:28,767 15
3. 188 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:47,588 0:33,692 12
- 189 A6 Marsel Katić AK Zrinski VW Polo 1.4 16V isključen -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 195 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Citroën C2 5:49,852 0:00,000 27
2. 199 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 5:57,170 0:07,318 21
3. 196 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:02,111 0:12,259 17
4. 194 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:04,803 0:14,951 14,5
5. 198 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 6:07,112 0:17,260 11,5
6. 197 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:17,971 0:28,119 8,5
7. 200 A7 Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 6:33,365 0:43,513 6
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 204 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 5:54,028 0:00,000 24,5
2. 205 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 5:58,831 0:04,803 18,5
3. 206 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:06,106 0:12,078 14
4. 208 A8 Neven Ukota AMK Buzet Renault Megane 6:57,155 1:03,127 10
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 5:51,763 0:00,000 22
2. 77 E1-11 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift 1.2 5:59,198 0:07,435 15,5
3. 79 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:08,798 0:17,035 12
4. 78 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo Kawasaki 6:17,412 0:25,649 10
- 80 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Kawasaki 1.0 odustao -
- 81 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki odustao -
- 82 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Max Racing Fiat Cinquecento Suzuki odustao -
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 185 SP12 Damjan Krušvar AK Buzet Autosport Ford Focus 2.0 16V 7:03,702 0:00,000 20
- 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 H14 Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 6:03,311 0:00,000 22
2. 36 H14 Lucio Stolli AKK Petar Klepac Suzuki Cultus GTi 6:04,260 0:00,949 17
3. 31 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 6:07,579 0:04,268 14
4. 34 H14 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 6:30,647 0:27,336 12
5. 39 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 6:40,085 0:36,774 10
6. 40 H14 Siniša Filčić AK Grobnik Yugo 6:41,547 0:38,236 8
- 41 H14 Rajko Vlah AKK Šibenik Suzuki Swift GTi 1.3 odustao -
- 35 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:48,150 0:00,000 22,5
2. 43 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:52,422 0:04,272 16,5
3. 50 H15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:23,276 0:35,126 12
4. 47 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 7:52,757 2:04,607 10
- 42 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 odustao -
- 48 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 odustao -
- 49 H15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 1.6 16V odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:46,595 0:00,000 23
2. 60 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 5:59,149 0:12,554 16
3. 63 H16 Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj Ford Fiesta 7:15,055 1:28,460 12
- 61 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 69 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:21,011 0:00,000 20
2. 70 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 6:24,332 0:03,321 15
3. 66 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 6:26,279 0:05,268 12
4. 71 H17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:40,721 0:19,710 10
- 65 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo odustao -
- 68 H17 Danijel Šimunović AK Zagreb Racing Team VW Golf IV V6 2.0 nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2000 5:30,590 0:00,000 14
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zitec 4:42,539 0:00,000 25
2. 8 CN20 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Radical SR8 5:03,962 0:21,423 19,5
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 6:49,069 0:00,000 20
2. 28 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 7:21,755 0:32,686 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 85 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 5:21,649 0:00,000 27
2. 93 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 5:36,960 0:15,311 21,5
3. 92 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 5:41,232 0:19,583 18
4. 100 E1-23 Franjo Kunčer AKK Šibenik Ford Escort RS Cosworth 5:42,137 0:20,488 15,5
5. 84 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 6:11,481 0:49,832 10
6. 94 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.2 7:35,389 2:13,740 8
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:06,205 0:00,000 20
2. 55 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:11,156 0:04,951 154
3. 54 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 6:39,464 0:33,259 12
4. 56 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:09,021 1:02,816 10
- 53 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz E20 22 Đivo Franić N2 22 Nikola Belohradski H14 69
2. AKK ŠIBENIK 24 Filip Magdić N3 18,5 Željko Pavičić SP12 15,5 Franoi Kunčer E1-23 58
3. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 17 Lucio Stolli H14 12 Bojan Juranić H15 54
4. AK BUZET AUTOSPORT 20 Damjan Krušvar SP12 17 Bojan Krota A7 15 Valter Nežić N3 52
5. AK ONEUM 20 Stipe Bekavac 21 14 Neven Križanac H14 12 Ivan Batalić A6 46
6. AK OPATIJA MOTORSPORT 27 Viliam Prodan A7 9,5 Tomislav Hrvatin N3 8,5 Mateo Butorac A7 45
7. AK RI AUTOSPORT 22,5 Mario Jurišić H15 20 Zoran Grabović H17 - 42,5
8. AK KLEK 23 Bojan Tomić H16 15 Silvio Stefanović H17 - 38
9. AK RIJEKA 21 Marin Petrić A7 16,5 Dejan Kopajtić H15 - 37,5
10. AK ISTRA RACING TEAM 12 Dean Jurasić H14 11,5 Sandro Miskić A7 11 Darko Ladavac N1 34,5
11. AK RAGUSA RACING 21,5 Petar Dajak E1-23 12 Ivan Stičević H17 - 33,5
12. AK ZRINSKI 15,5 Denis Močibob E1-11 15 Enver Prodan H24 - 30,5
13. AK DUBRAVA 18 Mladen Šekoranja E1-23 10 Danijel Dominko E1-11 - 28
14. AK SOLIN 27 Robert Bradarić E1-23 - - 27
15. AKK VELIKA GORICA 24,5 Denis Nišević A8 - - 24,5
16. AK PULA-ROVINJ 12 David Damianich H24 12 Vedran Brmbolić H16 - 24
17. AK GROBNIK 14,5 Marko Ćoza A7 8 Siniša Filčić H14 - 22,5
18. AK DELTA 22 Davor Fabijančić E1-11 - - 22
19. AK TROGIR 20 Nikola Rožić H24 - - 20
20. AMK BUZET 10 Neven Ukota A8 10 Eđidijo Benčić H24 - 20
21. AK ZAGREB RACING TEAM 19,5 Damir Mašić N4 - - 19,5
22. AKK ZANATLIJA 15 Sven Gorup A6 - - 15
23. AK OPATIJA 15 Dejan Krajcar 21 - - 15
24. AK DELTA TIMING 14 Duško Banjeglav A8 - - 14
25. AK SKOK RACING 12 Donald Milokanović E1-11 - - 12
26. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović H15 - - 10
27. AK STUBAKI 10 Goran Šams H14 - - 10
28. AK ZAGORJE OROSLAVJE 6 Tomislav Mikulić A7 - - 6
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE