BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA GRADA ČABRA '13
Čabar, 20.-21.07.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 6:10,730 0:00,000 10
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:21,631 0:10,901 8
3. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:35,493 0:24,763 6
4. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:35,957 0:25,227 5
5. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon 6:36,846 0:26,116 4
6. 24 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 6:41,253 0:30,523 3
7. 10 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I 6:41,340 0:30,610 2
8. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:45,056 0:34,326 1
9. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:45,548 0:34,818 -
10. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:45,736 0:35,006 -
11. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:47,772 0:37,042 -
12. 203 E1-11 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift GTi 6:47,774 0:37,044 -
13. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:51,360 0:40,630 -
14. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 6:51,533 0:40,803 -
15. 63 N3 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 6:53,717 0:42,987 -
16. 62 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:54,415 0:43,685 -
17. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 6:56,367 0:45,637 -
18. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 6:57,034 0:46,304 -
19. 284 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:57,776 0:47,046 -
20. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:59,311 0:48,581 -
21. 246 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 7:00,647 0:49,917 -
22. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 7:00,697 0:49,967 -
23. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 7:01,425 0:50,695 -
24. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:02,322 0:51,592 -
25. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 7:04,101 0:53,371 -
26. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:05,087 0:54,357 -
27. 106 A6 Marsel Katić AK Zrinski VW Polo 1.4 16V 7:06,957 0:56,227 -
28. 302 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:07,813 0:57,083 -
29. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:12,179 1:01,449 -
30. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 7:12,956 1:02,226 -
31. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:15,784 1:05,054 -
32. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 7:24,153 1:13,423 -
33. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,165 1:17,435 -
34. 234 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 7:33,467 1:22,737 -
35. 107 A6 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:34,238 1:23,508 -
36. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:35,397 1:24,667 -
37. 282 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:41,673 1:30,943 -
38. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,701 1:34,971 -
39. 89 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 8:08,962 1:58,232 -
40. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 8:20,972 2:10,242 -
- 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX isključen -
- 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro odustao -
- 125 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 odustao -
- 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe odustao -
- 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 odustao -
- 247 H15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 odustao -
- 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V odustao -
- 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:05,087 0:00,000 12,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:47,772 0:00,000 25
2. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:51,360 0:03,588 19,5
3. 63 N3 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 6:53,717 0:05,945 16
4. 62 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:54,415 0:06,643 13,5
5 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:15,784 0:28,012 10
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 6:56,367 0:00,000 23
- 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX isključen -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 A6 Marsel Katić AK Zrinski VW Polo 1.4 16V 7:06,957 0:00,000 26
2. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:12,179 0:05,222 20,5
3. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:28,165 0:21,208 17
4. 107 A6 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:34,238 0:27,281 14,5
5. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:35,397 0:28,440 12
6. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 8:20,972 1:14,015 9,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:45,736 0:00,000 25
- 125 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe odustao -
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Denis Močibob AK Zrinski Suzuki Swift GTi 6:47,774 0:00,000 20
2. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 6:51,533 0:03,759 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:59,311 0:00,000 24,5
- 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 7:00,697 0:00,000 20
2. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 7:24,153 0:23,456 15
3. 234 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 7:33,467 0:32,770 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:35,957 0:00,000 23,5
2. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:45,056 0:09,099 16,5
3. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 6:57,034 0:21,077 12
4. 246 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 7:00,647 0:24,690 10
- 247 H15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:35,493 0:00,000 24
2. 10 H16 Marino Matijašić AK Opatija VW Golf I 6:41,340 0:05,847 17
3. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:45,548 0:10,055 13
- 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:02,322 0:00,000 20
2. 302 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:07,813 0:05,491 15
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,701 0:00,000 20
2. 89 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 8:08,962 0:23,261 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 6:10,730 0:00,000 25
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:21,631 0:10,901 19,5
3. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon 6:36,846 0:26,116 15
4. 24 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 6:41,253 0:30,523 12,5
5. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 7:01,425 0:50,695 8
- 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro odustao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 284 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 6:57,776 0:00,000 20
2. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 7:04,101 0:06,325 15
3. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 7:12,956 0:15,180 12
4. 282 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 7:41,673 0:43,897 10
- 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZRINSKI 26 Marsel Katić A6 20,5 Denis Močibob E1-11 20 Enver Prodan H24 66,5
2. AK DUBROVNIK RACING 20,5 Hrvoje Čikor A6 19,5 Istvan Kavecz E1-23 19,5 Žarko Knego N3 59,5
3. AK RI AUTOSPORT 23,5 Mario Jurišić H15 16 Marin Čohar N3 15 Zoran Grabović H17 54,5
4. AK ONEUM 20 Neven Križanac H14 20 Stipe Bekavac 21 12 Ivan Batalić A6 52
5. AKK PETAR KLEPAC 24,5 Saša Černeka SP12 20 Miroslav Herceg H17 - 44,5
6. AK DELTA 23 Juraj Puškar N4 15 Davor Fabijančić E1-11 - 38
7. AK OPATIJA 17 Marino Matijašić H16 15 Dejan Krajcar 21 - 0
8. AK RIJEKA 16,5 Dejan Kopajtić H15 12,5 Igor Vičević N2 - 29
9. AK PULA-ROVINJ 15 Andrea Vencl H14 12 David Damianich H24 - 27
10. AK SOLIN 25 Robert Bradarić E1-23 - - 25
11. AKK ŠIBENIK 25 Filip Magdić N3 - - 25
12. AK GROBNIK 25 Marko Ćoza A7 - - 25
13. AK OPATIJA MOTORSPORT 14,5 Paulo Petretić A6 10 Edi Kuharić H15 - 24,5
14. AK KLEK 24 Bojan Tomić H16 - - 24
15. AKK ZANATLIJA 17 Sven Gorup A6 - - 17
16. AK ZAGREB RACING TEAM 15 Dejan Dimitrijević E1-23 - - 15
17. AK BUZET AUTOSPORT 13,5 Valter Nežić N3 - - 13,5
18. AKK VELIKA GORICA 13 Jurica Majić H16 - - 13
19. AK DUBRAVA 12,5 Mladen Šekoranja E1-23 - - 12,5
20. AK STUBAKI 12 Goran Šams H14 - - 12
21. AMK BUZET 10 Eđidijo Benčić H24 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE