BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA DUBROVNIK '13-MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ
Dubrovnik, 05.-06.10.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 3:36,680 0:00,000 10
2. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:41,413 0:04,733 8
3. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:43,506 0:06,826 6
4. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:46,574 0:09,894 5
5. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 3:48,056 0:11,376 4
6. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 3:49,097 0:12,417 3
7. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:52,475 0:15,795 2
8. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:52,588 0:15,908 1
9. 16 A7 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Citroën C2 3:57,333 0:20,653 -
10. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 3:58,195 0:21,515 -
11. 18 H17 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 1.6 T 3:58,609 0:21,929 -
12. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 3:58,713 0:22,033 -
13. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:59,475 0:22,795 -
14. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:59,681 0:23,001 -
15. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 4:00,609 0:23,929 -
16. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:02,499 0:25,819 -
17. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:03,076 0:26,396 -
18. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 4:03,275 0:26,595 -
19. 60 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 4:04,138 0:27,458 -
20. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:07,422 0:30,742 -
21. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:10,989 0:34,309 -
22. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:12,347 0:35,667 -
23. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:13,134 0:36,454 -
24. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 4:13,676 0:36,996 -
25. 311 H17 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 4:17,175 0:40,495 -
26. 229 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki 4:22,498 0:45,818 -
27. 182 A7 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic 4:27,099 0:50,419 -
28. 48 N2 Ivan Sentić AK Ragusa Racing Citroën Saxo 4:28,877 0:52,197 -
29. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:36,146 0:59,466 -
30. 727 E1-11 Mladen Đajić AK Oneum Zastava 750 4:43,996 1:07,316 -
31. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:54,651 1:17,971 -
32. 89 21 Ivan Bilić AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:55,880 1:19,200 -
33. 108 A6 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Peugeot 106 5:06,887 1:30,207 -
- 66 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 odustao -
- 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 109 A6 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V odustao -
- 259 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
- 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V odustao -
- 302 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:13,134 0:00,000 23
2. 48 N2 Ivan Sentić AK Ragusa Racing Citroën Saxo 4:28,877 0:15,743 17,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:59,475 0:00,000 24,5
2. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:03,076 0:03,601 19
3. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:07,422 0:07,947 15,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:41,413 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:10,989 0:00,000 23
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:36,146 0:25,157 17
3. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:54,651 0:43,662 13,5
4. 108 A6 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Peugeot 106 5:06,887 0:55,898 11
- 109 A6 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Citroën C2 3:57,333 0:00,000 25
2. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 3:58,713 0:01,380 19
3. 182 A7 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic 4:27,099 0:29,766 14,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 3:58,195 0:00,000 24,5
2. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 4:00,609 0:02,414 18,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 229 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki 4:22,498 0:00,000 20
2. 727 E1-11 Mladen Đajić AK Oneum Zastava 750 4:43,996 0:21,498 15
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 4:03,275 0:00,000 10
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 3:49,097 0:00,000 23
2. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:52,475 0:03,378 17,5
3. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:02,499 0:13,402 12,5
4. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 4:13,676 0:24,579 10
- 259 H15 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Peugeot 206 GTi 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:52,588 0:00,000 22
2. 60 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 4:04,138 0:11,550 15
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 H17 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 1.6 T 3:58,609 0:00,000 21,5
2. 311 H17 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 4:17,175 0:18,566 15
- 66 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 odustao -
- 302 H17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E odustao -
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 21 Ivan Bilić AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:55,880 0:00,000 20
- 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 3:36,680 0:00,000 25
2. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:43,506 0:06,826 19,5
3. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:46,574 0:09,894 16
4. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 3:48,056 0:11,376 13,5
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:59,681 0:00,000 21
2. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:12,347 0:12,666 15
- 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 25 Mario Barović A7 23 Hrvoje Čikor A6 73
2. AKK ŠIBENIK 24,5 Filip Magdić N3 20 Mirko Mikulandra E1-11 18,5 Željko Pavičić A8 63
3. AK ONEUM 20 Ivan Bilić 21 17 Ivan Batalić A6 15 Tonči Nazor H17 52
4. AK RAGUSA RACING 17,5 Ivan Sentić N2 13,5 Petar Dajak E1-23 - 31
5. AKK VELIKA GORICA 24,5 Denis Nišević A8 - - 24,5
6. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić H15 - - 23
7. AK KLEK 22 Bojan Tomić H16 - - 22
8. AK TROGIR 21 Nikola Rožić H24 - - 21
9. AK GROBNIK 19 Marko Ćoza A7 - - 19
10. AK RI AUTOSPORT 17,5 Mario Jurišić H15 - - 17,5
11. AK SOLIN 16 Robert Bradarić E1-23 - - 16
12. AK ZAGREB RACING TEAM 15 Damir Mašić N4 - - 15
13. AKK PETAR KLEPAC 14,5 Saša Černeka A7 - - 14,5
14. AK PELJEŠAC RACING 11 Josip Prizmić A6 - - 11
15. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović H15 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE