BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
LUČINE '13
Lučine (SVN), 10.-11.08.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:53,940 0:00,000 10
2. 46 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:03,380 0:09,440 8
3. 54 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:03,510 0:09,570 6
4. 104 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:09,740 0:15,800 5
5. 87 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 5:11,220 0:17,280 4
6. 52 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:11,910 0:17,970 3
7. 35 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 5:14,220 0:20,280 2
8. 103 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:17,270 0:23,330 1
9. 88 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 5:17,270 0:23,330 -
10. 101 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 5:18,090 0:24,150 -
11. 90 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:20,890 0:26,950 -
12. 102 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:21,240 0:27,300 -
13. 63 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 5:21,720 0:27,780 -
14. 53 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:22,160 0:28,220 -
15. 51 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:22,420 0:28,480 -
16. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:23,130 0:29,190 -
17. 38 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 5:23,430 0:29,490 -
18. 25 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 5:24,100 0:30,160 -
19. 47 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:27,020 0:33,080 -
20. 50 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 5:27,220 0:33,280 -
21. 42 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 1.8 16V 5:31,540 0:37,600 -
22. 45 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 5:33,090 0:39,150 -
23. 60 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:33,770 0:39,830 -
24. 39 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 16V 5:36,230 0:42,290 -
25. 43 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:48,360 0:54,420 -
26. 98 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:50,490 0:56,550 -
27. 64 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 5:56,820 1:02,880 -
28. 61 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 6:16,540 1:22,600 -
- 62 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 65 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zitec 4:18,770 0:00,000 10
2. 5 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2000 4:53,820 0:35,050 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 104 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:09,740 0:00,000 25
2. 103 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:17,270 0:07,530 19,4
3. 101 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 5:18,090 0:08,350 16
4. 102 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:21,240 0:11,500 13,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:33,770 0:00,000 23
2. 98 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 5:50,490 0:16,720 17,5
- 62 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 65 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 87 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 5:11,220 0:00,000 25
2. 53 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:22,160 0:10,940 18,5
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 5:17,270 0:00,000 24,5
2. 90 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:20,890 0:03,620 19
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 5:21,720 0:00,000 22,5
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:03,510 0:00,000 24
2. 52 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:11,910 0:08,400 18,5
3. 51 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:22,420 0:18,910 14
4. 50 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 5:27,220 0:23,710 10
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:03,380 0:00,000 24,5
2. 43 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:48,360 0:44,980 15
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:23,130 0:00,000 21,5
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 E19 Branimir Radić AKK Šibenik Formula VW 2000 4:53,820 0:00,000 24,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zitec 4:18,770 0:00,000 25
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 64 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 5:56,820 0:00,000 20
2. 61 21 Dejan Krajcar AK Opatija Škoda Fabia 1.4 16V 6:16,540 0:19,720 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:53,940 4:53,940 25
2. 35 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 5:14,220 5:14,220 18
3. 25 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 5:24,100 5:24,100 12,5
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 5:23,430 0:00,000 21
2. 47 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:27,020 0:03,590 15
3. 42 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 1.8 16V 5:31,540 0:08,110 12
4. 45 H24 Enver Prodan AK Zrinski Škoda Octavia 1.8 5:33,090 0:09,660 10
5. 39 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 16V 5:36,230 0:12,800 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK ŠIBENIK 25 Filip Magdić N3 24,5 Branimir Radić E19 24,5 Željko Pavičić SP12 74
2. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz E20 25 Istvan Kavecz E1-23 23 Hrvoje Čikor A6 73
3. AK ONEUM 22,5 Neven Križanac H14 20 Stipe Bekavac 21 17,5 Ivan Batalić A6 60
4. AKK PETAR KLEPAC 21,5 Miroslav Herceg H17 19 Saša Černeka SP12 - 40,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Bojan Krota A7 16 Valter Nežić N3 - 34,5
6. AK GROBNIK 25 Marko Ćoza A7 - - 25
7. AK KLEK 24,5 Bojan Tomić H16 - - 24,5
8. AK RI AUTOSPORT 24 Mario Jurišić H15 - - 24
9. AK RIJEKA 18,5 Dejan Kopajtić H15 - - 18,5
10. AK RAGUSA RACING 18 Petar Dajak E1-23 - - 18
11. AK TROGIR 15 Nikola Rožić H24 - - 15
12. AKK VELIKA GORICA 15 Jurica Majić H16 - - 15
13. AK OPATIJA 15 Dejan Krajcar 21 - - 15
14. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović H15 - - 10
15. AK ZRINSKI 10 Enver Prodan H24 - - 10
16. AK PULA-ROVINJ 8 David Damianich H24 - - 8
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA