BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
16. NAGRADA MALAČKE SV.DUJAM '13
Malačka, 08.-09.06.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 4:42,782 0:00,000 10
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:52,925 0:10,143 8
3. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 4:58,876 0:16,094 6
4. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 4:59,391 0:16,609 5
5. 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:02,778 0:19,996 4
6. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:13,144 0:30,362 3
7. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:13,655 0:30,873 2
8. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:16,213 0:33,431 1
9. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 2.0 16V 5:16,868 0:34,086 -
10. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:20,532 0:37,750 -
11. 61 N3 Saša Radola AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:22,025 0:39,243 -
12. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:23,455 0:40,673 -
13. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:25,173 0:42,391 -
14. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:25,852 0:43,070 -
15. 229 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 1.8 16V 5:27,200 0:44,418 -
16. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:27,450 0:44,668 -
17. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:27,530 0:44,748 -
18. 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 5:30,038 0:47,256 -
19. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 5:30,960 0:48,178 -
20. 301 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 5:32,716 0:49,934 -
21. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 5:35,606 0:52,824 -
22. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 5:36,059 0:53,277 -
23. 246 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 5:36,073 0:53,291 -
24. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 5:40,697 0:57,915 -
25. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:42,771 0:59,989 -
26. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:44,688 1:01,906 -
27. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:09,029 1:26,247 -
28. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 6:11,128 1:28,346 -
29. 228 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 6:11,710 1:28,928 -
30. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,588 1:33,806 -
31. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:17,339 1:34,557 -
32. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 6:48,797 2:06,015 -
- 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R isključen -
- 242 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team VW Golf IV R32T nije startao -
- 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 nije startao -
- 69 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
- 265 H16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 16V nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zetec 4:16,653 0:00,000 10
2. 4 D19 Ante Alduk AKK Šibenik Opel Dallara 4:33,984 0:17,331 8
3. 27 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Toyota F3 5:38,084 1:21,431 6
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:44,688 0:00,000 12,5
- 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 nije startao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:20,532 0:00,000 24
2. 61 N3 Saša Radola AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:22,025 0:01,493 18,5
3. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:25,173 0:04,641 15
- 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R isključen -
- 69 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 4:58,876 0:00,000 25
2. 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:02,778 0:03,902 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:42,771 0:00,600 23,5
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 6:09,029 0:26,858 18
3. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia 1.4 16V 6:48,797 1:06,626 14,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 5:35,606 0:00,000 14
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:27,450 0:00,000 25
2. 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 2.0 5:30,038 0:02,588 19,5
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 5:36,059 0:00,000 20
2. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 6:11,128 0:35,069 15
3. 228 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 6:11,710 0:35,651 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:23,455 0:00,000 21,5
2. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:25,852 0:02,397 16
3. 246 H15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 5:36,073 0:12,618 12
4. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 5:40,697 0:17,242 10
- 242 H15 Alex Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 5:13,144 0:00,000 23,5
2. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 5:13,655 0:00,511 18
3. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 2.0 16V 5:16,868 0:03,724 14
- 265 H16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 16V nije startao -
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:27,530 0:00,000 20
2. 301 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 5:32,716 0:05,186 15
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D19 Ante Alduk AKK Šibenik Opel Dallara 4:33,984 0:00,000 24,5
2. 27 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Toyota F3 5:38,084 1:04,100 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zetec 4:16,653 0:00,000 15
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,588 0:00,000 20
2. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 6:17,339 0:00,751 15
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 4:42,782 0:00,000 25
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:52,925 0:10,143 19,5
3. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 4:59,391 0:16,609 16
4. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 5:30,960 0:48,178 10
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team VW Golf IV R32T nije startao -
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:16,213 0:00,000 22,5
2. 229 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 1.8 16V 5:27,200 0:10,987 15,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24 Žarko Knego N3 23,5 Hrvoje Čikor A6 21,5 Mato Milković H15 69
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Saša Černeka SP12 20 Miroslav Herceg H17 18,5 Saša Radola N3 63,5
3. AKK ŠIBENIK 24,5 Ante Alduk D19 19,5 Željko Pavičić SP12 15,5 Mirko Mikulandra H24 59,5
4. AK ONEUM 20 Neven Križanac H14 20 Stipe Bekavac 21 18 Ivan Batalić A6 58
5. AK RAGUSA RACING 16 Petar Dajak E1-23 15 Ivan Stičević H17 - 31
6. AK KLEK 18 Bojan Tomić H16 12 Robert Pleše H14 - 30
7. AK RIJEKA 16 Dejan Kopajtić H15 12,5 Igor Vičević N2 - 28,5
8. AK SOLIN 25 Robert Bradarić E1-23 - - 25
9. AK ZAGREB RACING TEAM 25 Damir Mašić N4 - - 25
10. AKK VELIKA GORICA 23,5 Jurica Majić H16 - - 23,5
11. AK TROGIR 22,5 Nikola Rožić H24 - - 22,5
12. AK PELJEŠAC RACING 19 Božo Prnić D19 - - 19
13. AK PULA-ROVINJ 15Andrea Vencl H14 - - 15
14. AK GROBNIK 14 Marko Ćoza A7 - - 14
15. AK OPATIJA MOTORSPORT 12 Edi Kuharić H15 - - 12
16. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović H15 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE