BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
OMIŠ '13
Omiš, 19.-20.10.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 300 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo 3:50,480 0:00,000 10
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 3:50,546 0:00,066 8
3. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:52,371 0:01,891 6
4. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 3:54,714 0:04,234 5
5. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:57,101 0:06,621 4
6. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:59,851 0:09,371 3
7. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:04,903 0:14,423 2
8. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 4:08,318 0:17,838 1
9. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:08,498 0:18,018 -
10. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:09,147 0:18,667 -
11. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 4:10,443 0:19,963 -
12. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:11,462 0:20,982 -
13. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra 2.0 OPC 4:11,764 0:21,284 -
14. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 4:15,823 0:25,343 -
15. 311 H17 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.0 4:16,306 0:25,826 -
16. 265 H16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 16V 4:16,922 0:26,442 -
17. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon R32T 2.0 4:18,076 0:27,596 -
18. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 4:19,143 0:28,663 -
19. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:19,887 0:29,407 -
20. 16 A7 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 VTS 4:22,845 0:32,365 -
21. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:23,619 0:33,139 -
22. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:26,143 0:35,663 -
23. 230 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:29,336 0:38,856 -
24. 229 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki 4:29,668 0:39,188 -
25. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 4:30,267 0:39,787 -
26. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:39,482 0:49,002 -
27. 182 A7 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic 1.6 VTi 4:42,766 0:52,286 -
28. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,465 0:57,985 -
29. 109 A6 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:49,510 0:59,030 -
30. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:50,198 0:59,718 -
31. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 4:53,190 1:02,710 -
32. 205 E1-11 Martin Mustapić AK Oneum Suzuki Swift GTi 1.2 4:55,678 1:05,198 -
33. 269 H16 Joško Nejašmić AK Imota Racing VW Golf I 2.0 16V 4:57,320 1:06,840 -
34. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,244 1:07,764 -
35. 89 21 Ivan Bilić AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,329 1:07,849 -
36. 107 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:01,626 1:11,146 -
37. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:03,856 1:13,376 -
38. 301 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 5:05,505 1:15,025 -
39. 108 A6 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:11,827 1:21,347 -
40. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:12,197 1:21,717 -
- 42 A6 Igor Vičević AK Rijeka Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
- 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R nije startao -
- 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 4:26,143 0:00,000 23,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 4:23,619 0:00,000 24
- 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:57,101 0:00,000 25
2. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 4:19,143 0:22,042 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 A6 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:49,510 0:00,000 25
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:50,198 0:00,688 19,5
3. 107 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:01,626 0:12,116 16
4. 102 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 5:03,856 0:14,346 13,5
5. 108 A6 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:11,827 0:22,317 11
6. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 5:12,197 0:22,687 8,5
- 42 A6 Igor Vičević AK Rijeka Peugeot 106 Rallye 1.3 nije startao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A7 Mario Barović AK Dubrovnik Racing Citroën C2 1.6 VTS 4:22,845 0:00,000 24
2. 182 A7 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic 1.6 VTi 4:42,766 0:19,921 18,5
- 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS nije startao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 4:08,318 0:00,000 25
2. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra 2.0 OPC 4:11,764 0:03,446 19,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 229 E1-11 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Polo 1.2 Suzuki 4:29,668 0:00,000 20
2. 205 E1-11 Martin Mustapić AK Oneum Suzuki Swift GTi 1.2 4:55,678 0:26,010 15
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.4 4:15,823 0:00,000 20
2. 230 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:29,336 0:13,513 15
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 4:08,498 0:00,000 22
2. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:09,147 0:00,649 16,5
3. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 4:30,267 0:21,769 12
4. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:39,482 0:30,984 10
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 4:04,903 0:00,000 22,5
2. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 4:10,443 0:05,540 16
3. 265 H16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 16V 4:16,922 0:12,019 12
4. 269 H16 Joško Nejašmić AK Imota Racing VW Golf I 2.0 16V 4:57,320 0:52,417 10
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 311 H17 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.0 4:16,306 0:00,000 20
2. 301 H17 Ivan Stričević AK Ragusa Racing Fiat Punto GT 1.4 5:05,505 0:49,199 15
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,465 0:00,000 20
2. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,244 0:09,779 15
3. 89 21 Ivan Bilić AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,329 0:09,864 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 300 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo 3:50,480 0:00,000 27
2. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E91 V8 4.0 3:50,546 0:00,066 21,5
3. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:52,371 0:01,891 18
4. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 3:54,714 0:04,234 15,5
5. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:59,851 0:09,371 13
6. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon R32T 2.0 4:18,076 0:27,596 8
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:11,462 0:00,000 20,5
2. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 4:19,887 0:08,425 15
3. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 1.8 16V 4:53,190 0:41,728 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Antonio Gavranović A6 24 Mario Barović A7 24 Žarko Knego N3 73
2. AK ONEUM 20 Neven Križanac H14 20 Tonči Nazor H17 20 Stipe Bekavac 21 60
3. AKK ŠIBENIK 20 Mirko Mikulandra E1-11 19,5 Željko Pavičić A8 15 Toni Goleš 21 54,5
4. AK KLEK 22,5 Bojan Tomić H16 15 Zlatko Lacmanović H14 - 37,5
5. AK ZAGREB RACING TEAM 250 Damir Mašić N4 8 Dejan Dimitrijević E1-23 - 33
6. AKK PETAR KLEPAC 18,5 Saša Černeka A7 12 Kristian Marinić H16 - 30,5
7. AK RAGUSA RACING 15,5 Petar Dajak E1-23 15 Ivan Stričević H17 - 30,5
8. AKK ZANATLIJA 27 Domagoj Pereković E1-23 - - 27
9. AKK VELIKA GORICA 25 Denis Nišević A8 - - 25
10. AK RI AUTOSPORT 22 Mario Jurišić H15 - - 22
11. AK TROGIR 20,5 Nikola Rožić H24 - - 20,5
12. AK DELTA 19,5 Juraj Puškar N4 - - 19,5
13. AK SOLIN 18 Robert Bradarić E1-23 - - 18
14. AK RIJEKA 16,5 Dejan Kopajtić H15 - - 16,5
15. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Deni Kmetović H15 - - 12
16. AK PULA-ROVINJ 12 David Damianich H24 - - 12
17. AK PELJEŠAC RACING 11 Josip Prizmić A6 - - 11
18. AK IMOTA RACING 10 Joško Nejašmić H16 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE