BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
7. NAGRADA GRADA SKRADINA '13
Skradin, 04.-05.05.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 3:33,228 0:00,000 10
2. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:33,869 0:00,641 8
3. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi 2.0 3:35,925 0:02,697 6
4. 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:39,812 0:06,584 5
5. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf 3:40,151 0:06,923 4
6. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:41,362 0:08,134 3
7. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team VW Golf IV 3:45,853 0:12,625 2
8. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 3:46,108 0:12,880 1
9. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:47,564 0:14,336 -
10. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf 3:47,823 0:14,595 -
11. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 3:47,927 0:14,699 -
12. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:48,197 0:14,969 -
13. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 3:48,922 0:15,694 -
14. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 3:52,565 0:19,337 -
15. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 3:54,092 0:20,864 -
16. 125 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:55,412 0:22,184 -
17. 229 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 3:56,156 0:22,928 -
18. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:56,515 0:23,287 -
19. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 3:57,354 0:24,126 -
20. 121 A7 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Citroën C2 3:59,638 0:26,410 -
21. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 4:00,321 0:27,093 -
22. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 4:02,969 0:29,741 -
23. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,867 0:34,639 -
24. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 4:10,905 0:37,677 -
25. 230 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:11,079 0:37,851 -
26. 69 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 4:19,823 0:46,595 -
27. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:19,961 0:46,733 -
28. 282 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 4:26,794 0:53,566 -
29. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,383 0:57,155 -
30. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,443 1:05,215 -
31. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:38,958 1:05,730 -
32. 88 21 Ante Gracin AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,809 1:14,581 -
33. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 6:29,198 2:55,970 -
- 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra 2.0 odustao -
- 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 nije startao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 3:52,565 0:00,000 23
2. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 3:57,354 0:04,789 17,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:47,564 0:00,000 24
2. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:48,197 0:00,633 18,5
3. 69 N3 Vedran Vujević AK Split Motorsport Opel Astra GSi 16V 4:19,823 0:32,259 14
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 3:33,869 0:00,000 25
2. 5 N4 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:39,812 0:05,943 19,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 4:07,867 0:00,000 22,5
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 4:19,961 0:12,094 17
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 3:48,922 0:00,000 24,5
2. 125 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:55,412 0:06,490 18,5
3. 121 A7 Igor Vareško AK Pula-Rovinj Citroën C2 3:59,638 0:10,716 15
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 3:46,108 0:00,000 15
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 3:47,927 0:00,000 12
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 3:54,092 0:00,000 24
- 181 SP12 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra 2.0 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 4:02,969 0:00,000 20
2. 230 H14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:11,079 0:08,110 15
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 4:38,958 0:00,000 20
2. 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 6:29,198 1:50,240 15
- 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 nije startao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf 3:40,151 0:00,000 24
2. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 3:41,362 0:01,211 18,5
3. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf 3:47,823 0:07,672 14,5
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 4:00,321 0:00,000 10,5
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 21 Toni Goleš AKK Šibenik Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,383 0:00,000 20
2. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,443 0:08,060 15
3. 88 21 Ante Gracin AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi 4:47,809 0:17,426 12
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 3:33,228 0:00,000 25
2. 9 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi 2.0 3:35,925 0:02,697 19,5
3. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team VW Golf IV 3:45,853 0:12,625 15
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 229 H24 Mirko Mikulandra AKK Šibenik VW Golf IV 3:56,156 0:00,000 21,5
2. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:56,515 0:00,359 16
3. 281 H24 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 4:10,905 0:14,749 12
4. 282 H24 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 4:26,794 0:30,638 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 24 Žarko Knego N3 23 Đivo Franić N2 72
2. AKK ŠIBENIK 21,5 Mirko Mikulandra H24 20 Toni Goleš 21 18,5 Filip Magdić N3 60
3. AK ONEUM 20 Neven Križanac H14 17 Ivan Batalić A6 15 Stipe Bekavac 21 52
4. AK ZAGREB RACING TEAM 25 Damir Mašić N4 15 Dejan Dimitrijević E1-23 - 40
5. AKK VELIKA GORICA 24 Jurica Majić H16 15 Denis Nišević A8 - 39
6. AKK PETAR KLEPAC 24 Saša Černeka SP12 10,5 Miroslav Herceg H17 - 34,5
7. AK KLEK 18,5 Bojan Tomić H16 15 Zlatko Lacmanović H14 - 33,5
8. AK PULA-ROVINJ 15 Igor Vareško A7 12 David Damianich H24 - 27
9. AK GROBNIK 24,5 Marko Ćoza A7 - - 24,5
10. AK RAGUSA RACING 19,5 Petar Dajak E1-23 - - 19,5
11. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Bojan Krota A7 - - 18,5
12. AK RIJEKA 17,5 Igor Vičević N2 - - 17,5
13. AK TROGIR 16 Nikola Rožić H24 - - 16
14. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Deni Kmetović H15 - - 15
15. AK SPLIT MOTORSPORT 14 Vedran Vujević N3 - - 14
16. AK DELTA 12 Davor Fabijančić E1-11 - - 12
17. AKK ROGOZNICA 12 Ante Gracin 21 - - 12
18. AMK BUZET 10 Eđidijo Benčić H24 - - 10
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE