BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
20. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '13
Stubičke Toplice, 30.08.-01.09.2013.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:04,990 0:00,000 10
2. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 6:07,137 0:02,147 8
3. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:11,973 0:06,983 6
4. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon R32T 2.0 6:13,641 0:08,651 5
5. 24 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 6:24,858 0:19,868 4
6. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:27,063 0:22,073 3
7. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:27,646 0:22,656 2
8. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:30,967 0:25,977 1
9. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:31,500 0:26,510 -
10. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:32,204 0:27,214 -
11. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 6:33,192 0:28,202 -
12. 72 N4 Damir Habazin AK Delta Subaru Impreza 6:33,881 0:28,891 -
13. 143 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:35,677 0:30,687 -
14. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:35,913 0:30,923 -
15. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:36,151 0:31,161 -
16. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 6:36,962 0:31,972 -
17. 204 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:37,479 0:32,489 -
18. 312 E1-23 Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja Mitsubishi Lancer Evo III 6:41,951 0:36,961 -
19. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.2 6:42,099 0:37,109 -
20. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:42,857 0:37,867 -
21. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:43,368 0:38,378 -
22. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 6:44,356 0:39,366 -
23. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 6:44,375 0:39,385 -
24. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:47,005 0:42,015 -
25. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 6:49,245 0:44,255 -
26. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 6:50,150 0:45,160 -
27. 64 A8 Sandi Garguljak AK Sesvete Renault Clio Sport 2.0 6:55,646 0:50,656 -
28. 285 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:57,742 0:52,752 -
29. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:58,173 0:53,183 -
30. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:03,631 0:58,641 -
31. 303 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:05,494 1:00,504 -
32. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 7:06,074 1:01,084 -
33. 240 H14 Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 7:06,495 1:01,505 -
34. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:15,610 1:10,620 -
35. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:17,835 1:12,845 -
36. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:21,343 1:16,353 -
37. 234 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 7:21,504 1:16,514 -
38. 110 H14 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:22,091 1:17,101 -
39. 142 A8 Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 7:26,205 1:21,215 -
40. 108 A7 Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 7:26,741 1:21,751 -
41. 228 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 7:33,389 1:28,399 -
42. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 7:34,098 1:29,108 -
43. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 7:50,901 1:45,911 -
44. 32 N1 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:44,954 2:39,964 -
- 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R isključen -
- 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N1 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:44,954 0:00,000 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:17,835 0:00,000 13
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N3 Filip Magdić AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:30,967 0:00,000 25
2. 57 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:36,151 0:05,184 19
3. 56 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:43,368 0:12,401 15,5
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 N4 Damir Habazin AK Delta Subaru Impreza 6:33,881 0:00,000 24,5
2. 71 N4 Juraj Puškar AK Delta Subaru Impreza 7:50,901 1:17,020 17,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 A6 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.3 7:03,631 0:00,000 22
2. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:15,610 0:11,979 16,5
3. 101 A6 Ivan Batalić AK Oneum VW Polo 1.4 16V 7:21,343 0:17,712 13
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS 6:27,646 0:00,000 25
2. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:58,173 0:30,527 17,5
3. 108 A7 Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje Peugeot 106 Rallye 1.6 7:26,741 0:59,095 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 181 A8 Željko Pavičić AKK Šibenik Opel Astra OPC 6:33,192 0:00,000 24,5
2. 143 A8 Duško Banjeglav AK Delta Timing Renault Clio Sport 6:35,677 0:02,485 19
3. 141 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane Coupe 6:44,375 0:11,183 15,5
4. 64 A8 Sandi Garguljak AK Sesvete Renault Clio Sport 2.0 6:55,646 0:22,454 13
5. 142 A8 Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja Opel Astra GSi 16V 7:26,205 0:53,013 8,5
 
KLASA 11 - E1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 Suzuki 6:36,962 0:00,000 20,5
2. 204 E1-11 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 1.0 6:37,479 0:00,517 15
 
KLASA SP12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 182 SP12 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R isključen -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 H14 Neven Križanac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 6:44,356 0:00,000 22
2. 227 H14 Andrea Vencl AK Pula-Rovinj Yugo 1.4 7:06,074 0:21,718 17
3. 240 H14 Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 7:06,495 0:22,139 14
4. 234 H14 Goran Šams AK Stubaki Škoda Felicia 1.3 7:21,504 0:37,148 12
5. 110 H14 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 1.4 16V 7:22,091 0:37,735 10
6. 228 H14 Robert Pleše AK Klek Yugo 1.3 7:33,389 0:49,033 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 H15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:27,063 0:00,000 22,5
2. 14 H15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:47,005 0:19,942 15
3. 260 H15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 6:50,150 0:23,087 12
- 243 H15 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 H16 Bojan Tomić AK Klek Škoda Octavia 2.0 6:11,973 0:00,000 24
2. 12 H16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf GTi 2.0 16V 6:32,204 0:20,231 16,5
3. 270 H16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:35,913 0:23,940 13
 
KLASA H17
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:42,857 0:00,000 20
2. 303 H17 Silvio Stefanović AK Klek Renault Clio 7:05,494 0:22,637 12
 
KLASA 21 - FELICIA/FABIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 21 Stipe Bekavac AK Oneum Škoda Felicia 1.3 LXi 7:34,098 0:00,000 10
 
KLASA 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 320 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:04,990 0:00,000 27
2. 3 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 6:07,137 0:02,147 21,5
3. 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team Seat Leon R32T 2.0 6:13,641 0:08,651 17,5
4. 24 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 1.8 6:24,858 0:19,868 15
5. 312 E1-23 Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja Mitsubishi Lancer Evo III 6:41,951 0:36,961 10
6. 311 E1-23 Tonči Nazor AK Oneum BMW M3 3.2 6:42,099 0:37,109 8
 
KLASA H24
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H24 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:31,500 0:00,000 22
2. 283 H24 Marko Sušić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 1.8 6:49,245 0:17,745 15
3. 285 H24 Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja Lada VFTS 6:57,742 0:26,242 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 27 Istvan Kavecz E1-23 22 Hrvoje Čikor A6 19 Žarko Knego N3 68
2. AK DELTA 24,5 Damir Habazin N4 20,5 Davor Fabijančić E1-11 17,5 Juraj Puškar N4 62,5
3. AKK ŠIBENIK 25 Filip Magdić N3 24,5 Željko Pavičić A8 - 49,5
4. AK KLEK 24 Bojan Tomić H16 15 Silvio Stefanović H17 8 Robert Pleše H14 47
5. AK ONEUM 22 Neven Križanac H14 13 Ivan Batalić A6 10 Stipe Bekavac 21 45
6. AK ZAGORJE OROSLAVJE 17,5 Dario Šamec A7 12 Tomislav Mikulić A7 12 Saša Horvat N1 41,5
7. AK RIJEKA 22,5 Dejan Kopajtić H15 13 Igor Vičević N2 - 35,5
8. AKK VELIKA GORICA 16,5 Jurica Majić H16 15,5 Denis Nišević A8 - 32
9. AKK SVETA NEDELJA 12 Tomislav Škalić H24 10 Daniel Vojvodić E1-23 8,5 Igor Vukmirović A8 30,5
10. AK DUBRAVA 15 Mladen Šekoranja E1-23 15 Danijel Dominko E1-11 - 30
11. AK GROBNIK 25 Marko Ćoza A7 - - 25
12. AK TROGIR 22 Nikola Rožić H24 - - 22
13. AK STUBAKI 12 Goran Šams H14 10 Vedran Delimar H14 - 22
14. AK SOLIN 21,5 Robert Bradarić E1-23 - - 21,5
15. AKK PETAR KLEPAC 20 Miroslav Herceg H17 - - 20
16. AK DELTA TIMING 19 Duško Banjeglav A8 - - 19
17. AK ZAGREB RACING TEAM 17,5 Dejan Dimitrijević E1-23 - - 17,5
18. AK PULA-ROVINJ 17 Andrea Vencl H14 - - 17
19. AKK ZANATLIJA 16,5 Sven Gorup A6 - - 16,5
20. AK RI AUTOSPORT 15 Mario Jurišić H15 - - 15
21. AK SESVETE 13 Sandi Garguljak A8 - - 13
 
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE