štopericaciljna zastavica 1. 05.-05.05.13. - Skradin - I
2. 08.-09.06.13. - Malačka - I,II
3. 29.-30.06.13. - Cazin (BIH) - II
4. 20.-21.07.13. - Čabar - I
5. 10.-11.08.13. - Lučine (SVN) - I,II
  6. 31.-01.09.13. - Stubičke Toplice - I
  7. 13.-15.09.13. - Buzet - I,II
  8. 21.-22.09.13. - Slatina (BIH) - II
  9. 05.-06.10.13. - Dubrovnik - I
10. 19.-20.10.13. - Omiš - I
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 10 8 x [8] 10 10 0 x 10 8 56
2. Robert Bradarić AK Solin - 10 x 10 - 8 10 x 5 6 49
3. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team 8 6 x - - - 6 x 8 4 32
4. Bojan Tomić AK Klek 3 [2] x 6 8 6 2 x 1 2 28
5. Petar Dajak AK Ragusa Racing 6 5 x od 2 - 5 x 4 5 27
6. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 5 4 x isk - - - x 6 3 18
7. Mario Jurišić AK RI Autosport ns - x 5 6 0 1 x 2 0 14
8. Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team 2 ns x 4 - 5 - x - 0 11
9. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - x 3 - 4 4 x - - 11
10. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - x - - - - x - 10 10
11. Dejan Kopajtić AK Rijeka - 0 x 1 3 3 0 x 3 0 10
12. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - x - - - 8 x - - 8
13. Jurica Majić AKK Velika Gorica 4 3 x 0 0 [0] - x - - 7
14. Filip Magdić AKK Šibenik 0 isk x [0] 5 1 0 x 0 ns 6
15. Marko Ćoza AK Grobnik 0 0 x [0] 4 2 0 x 0 ns 6
16. Franjo Kunčer AKK Šibenik - - x - - - 3 x - - 3
17. Marino Matijašić AK Opatija - - x 2 - - ns x - - 2
18. Denis Nišević AKK Velika Gorica 1 - x od - 0 0 x 0 1 2
19. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 0 0 x 0 1 [0] 0 x 0 0 1
20. Nikola Rožić AK Trogir 0 1 x [ns] 0 0 0 x 0 0 1
 - državni prvak -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x 10 10 x 10 x 10 - x x 40
2. Branimir Radić AKK Šibenik x - 8 x 8 x 6 - x x 22
3. Ante Alduk AKK Šibenik x 8 - x - x - - x x 8
4. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing x - - x - x 8 - x x 8
5. Božo Prnić AK Pelješac Racing x 6 - x - x - - x x 6
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukupno
1. AK DUBROVNIK RACING 72 69 x 59,5 73 68 69 x 73 73 556,5
2. AKK ŠIBENIK 60 59,5 x 25 74 49,5 58 x 63 54,5 443,5
3. AK ONEUM 52 58 x 52 60 45 46 x 52 60 425
4. AKK PETAR KLEPAC 34,5 63,5 x 44,5 40,5 20 54 x 14,5 30,5 302
5. AK KLEK 33,5 30 x 24 24,5 47 38 x 22 37,5 256,5
6. AK RIJEKA 17,5 28,5 x 29 18,5 35,5 37,5 x 23 16,5 206
7. AKK VELIKA GORICA 39 23,5 x 13 15 32 24,5 x 24,5 25 196,5
8. AK RI AUTOSPORT 0 - x 54,5 24 15 42,5 x 17,5 22 175,5
9. AK ZAGREB RACING TEAM 40 25 x 15 - 17,5 19,5 x 15 33 165
10. AK RAGUSA RACING 19,5 31 x 0 18 - 33,5 x 31 30,5 163,5
11. AK GROBNIK 24,5 14 x 25 25 25 22,5 x 19 - 155
12. AK DELTA 12 - x 38 - 62,5 22 x - 19,5 154
13. AK TROGIR 16 22,5 x 0 15 22 20 x 21 20,5 137
14. AK SOLIN - 25 x 25 - 21,5 27 x 16 18 132,5
15. AK PULA-ROVINJ 27 15 x 27 8 17 24 x 0 12 130
16. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 - x 13,5 34,5 - 52 x - - 118,5
17. AK ZRINSKI - - x 66,5 10 - 30,5 x - - 107
18. AK OPATIJA MOTORSPORT - 12 x 24,5 - - 45 x - - 81,5
19. AKK ZANATLIJA - - x 17 0 16,5 15 x - 27 75,5
20. AK DUBRAVA - - x 12,5 - 30 28 x - - 70,5
21. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 10 x - 10 0 10 x 10 12 67
22. AK OPATIJA - - x 32 15 - 15 x - - 62
23. AK ZAGORJE OROSLAVJE - - x - - 41,5 6 x - - 47,5
24. AK PELJEŠAC RACING - 19 x - - - - x 11 11 41
25. AMK BUZET 10 - x 10 - - 20 x - - 40
26. AK ISTRA RACING TEAM - - x - - - 34,5 x - - 34,5
27. AK DELTA TIMING - - x - - 19 14 x - - 33
28. AK STUBAKI - - x - - 22 10 x - - 32
29. AKK SVETA NEDELJA - - x - - 30,5 - x - - 30,5
30. AK SPLIT MOTORSPORT 14 0 x - - - 0 x - - 14
31. AK SESVETE - - x - - 13 - x - - 13
32. AKK ROGOZNICA 12 - x - - - - x - - 12
33. AK SKOK RACING - - x - - - 12 x - - 12
34. AK IMOTA RACING - - x - - - - x - 10 10
- AK MAX RACING - - x - - - 0 x - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE