štopericaciljna zastavica 1. 05.-05.05.13. - Skradin - I
2. 08.-09.06.13. - Malačka - I,II
3. 29.-30.06.13. - Cazin (BIH) - II
4. 20.-21.07.13. - Čabar - I
5. 10.-11.08.13. - Lučine (SVN) - I,II
  6. 31.-01.09.13. - Stubičke Toplice - I
  7. 13.-15.09.13. - Buzet - I,II
  8. 21.-22.09.13. - Slatina (BIH) - II
  9. 05.-06.10.13. - Dubrovnik - I
10. 19.-20.10.13. - Omiš - I
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 24 24 x 19,5 19,5 [19] 18,5 x 19 24 148,5
2. Filip Magdić AKK Šibenik [18,5] isk x 25 25 25 24 x 24,5 ns 123,5
3. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team 25 25 x - - - 19,5 x 15 25 109,5
4. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 23 ns x - - - 22 x 23 23,5 91,5
5. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - 15 x 10 13,5 15,5 od x 15,5 - 69,5
6. Juraj Puškar AK Delta - - x 23 - 17,5 - x - 19,5 60
7. Igor Vičević AK Rijeka 17,5 12,5 x 12,5 - 13 - x - - 55,5
8. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - x 13,5 16 - 15 x - - 44,5
9. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 19,5 19,5 x isk - - - x - - 39
10. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - x - - - 25 x - - 25
11. Damir Habazin AK Delta - - x - - 24,5 - x - - 24,5
12. Saša Radola AKK Petar Klepac - 18,5 x - - - - x - - 18,5
13. Ivan Sentić AK Ragusa Racing - - x - - - - x 17,5 - 17,5
14. Marin Čohar AK RI Autosport - - x 16 - - - x - - 16
15. Vedran Vujević AK Split Motorsport 14 ns x - - - ns x - - 14
16. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - x - - - 12,5 x - - 12,5
17. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - x - - 12 - x - - 12
18. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - x - - - 11 x - - 11
19. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - x - - - 9,5 x - - 9,5
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - x - - - od x - - 0
- Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - x - - - od x - - 0
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED GRUPE A/SP/S-1600/Kit Car/S-2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 22,5 23,5 x [20,5] 23 22 21 x 23 8,5 143,5
2. Marko Ćoza AK Grobnik 24,5 [14] x 25 25 25 14,5 x 19 ns 133
3. Željko Pavičić AKK Šibenik od 19,5 x [od] 24,5 24,5 18,5 x 18,5 19,5 125
4. Ivan Batalić AK Oneum 17 18 x [12] 17,5 13 12 x 17 19,5 114
5. Saša Černeka AKK Petar Klepac 24 25 x 24,5 [19] isk od x 14,5 18,5 106,5
6. Denis Nišević AKK Velika Gorica 15 - x od - 15,5 24,5 x 24,5 25 104,5
7. Bojan Krota AK Buzet Autosport 18,5 - x od 18,5 - 17 x - - 54
8. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - 14,5 x 9,5 od - - x 13,5 13,5 51
9. Mario Barović AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 25 24 49
10. Sven Gorup AKK Zanatlija - - x 17 od 16,5 15 x - - 48,5
11. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - x - - 19 14 x - - 33
12. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - x - - - 27 x - - 27
13. Marsel Katić AK Zrinski - - x 26 - - isk x - - 26
14. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x od 25 25
15. Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - x - - - - x 11 11 22
16. Marin Petrić AK Rijeka - - x - - - 21 x - - 21
17. Damjan Krušvar AK Buzet Autosport - - x - - - 20 x - - 20
18. Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje - - x - - 12 6 x - - 18
19. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - x - - 17,5 - x - - 17,5
20. Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x - 16 16
21. Igor Vareško AK Pula-Rovinj 15 - x - - - - x - - 15
22. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - x 14,5 - - - x - - 14,5
23. Sandi Garguljak AK Sesvete - - x - - 13 - x - - 13
24. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - x - - - 11,5 x - - 11,5
25. Neven Ukota AMK Buzet - - x - - - 10 x - - 10
26. Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - x - - 8,5 - x - - 8,5
27. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - x - - - 8,5 x - - 8,5
- Igor Vičević AK Rijeka - - x - - - - x - ns 0
 - državni prvak -
  
REDOSLIJED GRUPE H/E1/GT/ST/WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Bojan Tomić AK Klek 18,5 [18] x 24 24,5 24 23 x 22 22,5 158,5
2. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 25 19,5 x [19,5] 25 27 10 x 25 21,5 153
3. Nikola Rožić AK Trogir 16 22,5 x [ns] 15 22 20 x 21 20,5 137
4. Robert Bradarić AK Solin - 25 x 25 - 21,5 27 x 16 18 132,5
5. Dejan Kopajtić AK Rijeka - 16 x 16,5 18,5 22,5 16,5 x 23 16,5 129,5
6. Neven Križanac AK Oneum 20 20 x [20] 22,5 22 14 x 10 20 128,5
7. Mario Jurišić AK RI Autosport ns - x 23,5 24 15 22,5 x 17,5 22 124,5
8. Petar Dajak AK Ragusa Racing 19,5 16 x od 18 - 21,5 x 13,5 15,5 104
9. Mato Milković AK Dubrovnik Racing 20 21,5 x 12 14 [12] od x 12,5 10 90
10. Mirko Mikulandra AKK Šibenik 21,5 15,5 x - 12 - od x 20 20 89
11. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 14,5 14 x od - 13 16 x 15 16 88,5
12. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac [10,5] 20 x 20 21,5 20 od x - - 81,5
13. Tonči Nazor AK Oneum - 10 x 8 12,5 8 8 x 15 20 81,5
14. Marko Sušić AK Dubrovnik Racing - - x 15 21 15 od x 15 15 81
15. Jurica Majić AKK Velika Gorica 24 23,5 x [13] 15 16,5 - x - - 79
16. Davor Fabijančić AK Delta 12 - x 15 - 20,5 22 x - - 69,5
17. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka 15 10 x - 10 [od] 10 x 10 12 67
18. David Damianich AK Pula-Rovinj 12 - x 12 8 - 12 x od 12 56
19. Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team 15 ns x 15 - 17,5 - x - 8 55,5
20. Andrea Vencl AK Pula-Rovinj - 15 x 15 - 17 ns x - - 47
21. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - x 12,5 - 15 18 x - - 45,5
22. Enver Prodan AK Zrinski - - x 20 10 - 15 x - - 45
23. Ivan Stričević AK Ragusa Racing - 15 x - - - 12 x od 15 42
24. Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing - - x - - 14 22 x - - 36
25. Denis Močibob AK Zrinski - - x 20,5 - - 15,5 x - - 36
26. Zoran Grabović AK RI Autosport - - x 15 - - 20 x od - 35
27. Goran Šams AK Stubaki - - x 12 - 12 10 x - - 34
28. Maro Slade AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 19,5 13 32,5
29. Zlatko Lacmanović AK Klek 15 - x - - - - x - 15 30
30. Silvio Stefanović AK Klek - - x - - 15 15 x - - 30
31. Eđidio Benčić AMK Buzet 10 - x 10 - - 10 x - - 30
32. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - x - - - - x - 27 27
33. Danijel Dominko AK Dubrava - - x - - 15 10 x - - 25
34. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - 12 x 10 - - od x - - 22
33. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 21,5 - 21,5
34. Robert Pleše AK Klek - 12 x - - 8 - x - - 20
33. Marino Matijašić AK Opatija - - x 17 - - ns x - - 17
34. Lucio Stolli AK Petar Klepac - - x - - - 17 x - - 17
35. Franjo Kunčer AKK Šibenik - - x - - - 15,5 x - - 15,5
36. Mladen Đajić AK Oneum - - x - - - - x 15 - 15
37. Martin Mustapić AK Oneum - - x - - - - x - 15 15
38. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - x - - 12 - x - - 12
39. Donald Milokanović AK Skok Racing - - x - - - 12 x - - 12
40. Bojan Juranić AKK Petar Klepac - - x od - - 12 x - - 12
41. Dean Jurasić AK Istra Racing Team - - x - - - 12 x - - 12
42. Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj - - x - - - 12 x - - 12
43. Kristian Marinić AKK Petar Klepac - ns x - - - - x - 12 12
44. Danijel Vojvodić AKK Sveta Nedelja - - x - - 10 - x - - 10
45. Vedran Delimar AK Stubaki - - x - - 10 - x - - 10
46. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - x - - - 10 x - - 10
47. Joško Nejašmić AK Imota Racing - - x - - - - x - 10 10
48. Siniša Filčić AK Grobnik - - x - - - 8 x - - 8
- Alex Vencl AK Pula-Rovinj - od x - - - - x - - 0
- Vjekoslav Čičko AK Max Racing - - x - - - od x - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - x - - - od x - - 0
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - x - - - od x - - 0
- Ivan Jaranović AK RI Autosport - - x - - - od x - - 0
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x od - 0
- Danijel Šimunović AK Zagreb Racing Team - - x - - - ns x - - 0
 - državni prvak -
 
UKUPNO GRUPE KLASE