štopericaciljna zastavica 1. 05.-05.05.13. - Skradin - I
2. 08.-09.06.13. - Malačka - I,II
3. 29.-30.06.13. - Cazin (BIH) - II
4. 20.-21.07.13. - Čabar - I
5. 10.-11.08.13. - Lučine (SVN) - I,II
  6. 31.-01.09.13. - Stubičke Toplice - I
  7. 13.-15.09.13. - Buzet - I,II
  8. 21.-22.09.13. - Slatina (BIH) - II
  9. 05.-06.10.13. - Dubrovnik - I
10. 19.-20.10.13. - Omiš - I
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - x - - 12 - x - - 12
2. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - x - - - 11 x - - 11
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 23 ns x - - - 22 x 23 23,5 91,5
2. Igor Vičević AK Rijeka 17,5 12,5 x 12,5 - 13 - x - - 55,5
3. Ivan Sentić AK Ragusa Racing - - x - - - - x 17,5 - 17,5
- Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - x - - - od x - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 24 24 x 19,5 19,5 [19] 18,5 x 19 24 148,5
2. Filip Magdić AKK Šibenik [18,5] isk x 25 25 25 24 x 24,5 ns 123,5
3. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - 15 x 10 13,5 15,5 od x 15,5 - 69,5
4. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - x 13,5 16 - 15 x - - 44,5
5. Saša Radola AKK Petar Klepac - 18,5 x - - - - x - - 18,5
6. Marin Čohar AK RI Autosport - - x 16 - - - x - - 16
7. Vedran Vujević AK Split Motorsport 14 ns x - - - ns x - - 14
8. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - x - - - 12,5 x - - 12,5
9. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - x - - - 9,5 x - - 9,5
- Ivan Pavlović AK Rijeka - - x - - - od x - - 0
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team 25 25 x - - - 19,5 x 15 25 109,5
2. Juraj Puškar AK Delta - - x 23 - 17,5 - x - 19,5 60
3. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 19,5 19,5 x isk - - - x - - 39
4. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - x - - - 25 x - - 25
5. Damir Habazin AK Delta - - x - - 24,5 - x - - 24,5
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 22,5 23,5 x [20,5] 23 22 21 x 23 8,5 143,5
2. Ivan Batalić AK Oneum 17 18 x [12] 17,5 13 12 x 17 19,5 114
3. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - 14,5 x 9,5 od - - x 13,5 13,5 51
4. Sven Gorup AKK Zanatlija - - x 17 od 16,5 15 x - - 48,5
5. Marsel Katić AK Zrinski - - x 26 - - isk x - - 26
6. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x od 25 25
7. Josip Prizmić AK Pelješac Racing - - x - - - - x 11 11 22
8. Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x - 16 16
9. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - x 14,5 - - - x - - 14,5
- Igor Vičević AK Rijeka - - x - - - - x - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Marko Ćoza AK Grobnik 24,5 [14] x 25 25 25 14,5 x 19 ns 133
2. Bojan Krota AK Buzet Autosport 18,5 - x od 18,5 - 17 x - - 54
3. Mario Barović AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 25 24 49
4. Saša Černeka AKK Petar Klepac - - x - - - - x 14,5 18,5 33
5. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - x - - - 27 x - - 27
6. Marin Petrić AK Rijeka - - x - - - 21 x - - 21
7. Tomislav Mikulić AK Zagorje Oroslavje - - x - - 12 6 x - - 18
8. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - x - - 17,5 - x - - 17,5
9. Igor Vareško AK Pula-Rovinj 15 - x - - - - x - - 15
10. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - x - - - 11,5 x - - 11,5
11. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - x - - - 8,5 x - - 8,5
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Denis Nišević AKK Velika Gorica 15 - x od - 15,5 24,5 x 24,5 25 104,5
2. Željko Pavičić AKK Šibenik - - x - - 24,5 18,5 x 18,5 19,5 81
3. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - x - - 19 14 x - - 33
4. Sandi Garguljak AK Sesvete - - x - - 13 - x - - 13
5. Neven Ukota AMK Buzet - - x - - - 10 x - - 10
6. Igor Vukmirović AKK Sveta Nedelja - - x - - 8,5 - x - - 8,5
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Davor Fabijančić AK Delta 12 - x 15 - 20,5 22 x - - 69,5
2. Mirko Mikulandra AKK Šibenik - - x - - - od x 20 20 40
3. Denis Močibob AK Zrinski - - x 20,5 - - 15,5 x - - 36
4. Danijel Dominko AK Dubrava - - x - - 15 10 x - - 25
5. Mladen Đajić AK Oneum - - x - - - - x 15 - 15
6. Martin Mustapić AK Oneum - - x - - - - x - 15 15
7. Donald Milokanović AK Skok Racing - - x - - - 12 x - - 12
- Vjekoslav Čičko AK Max Racing - - x - - - od x - - 0
- Denis Sandalj AMK Buzet - - x - - - od x - - 0
 
REDOSLIJED KLASE SP12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Saša Černeka AKK Petar Klepac 24 25 x 24,5 [19] isk od x - - 73,5
2. Željko Pavičić AKK Šibenik od 19,5 x od 24,5 - - x - - 44
3. Damjan Krušvar AK Buzet Autosport - - x - - - 20 x - - 20
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Neven Križanac AK Oneum 20 20 x [20] 22,5 22 14 x 10 20 128,5
2. Andrea Vencl AK Pula-Rovinj - 15 x 15 - 17 ns x - - 47
3. Nikola Belohradski AK Dubrovnik Racing - - x - - 14 22 x - - 36
4. Goran Šams AK Stubaki - - x 12 - 12 10 x - - 34
5. Zlatko Lacmanović AK Klek 15 - x - - - - x - 15 30
6. Robert Pleše AK Klek - 12 x - - 8 - x - - 20
7. Lucio Stolli AK Petar Klepac - - x - - - 17 x - - 17
8. Dean Jurasić AK Istra Racing Team - - x - - - 12 x - - 12
9. Vedran Delimar AK Stubaki - - x - - 10 - x - - 10
10. Siniša Filčić AK Grobnik - - x - - - 8 x - - 8
- Rajko Vlah AKK Šibenik - - x - - - od x - - 0
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka - 16 x 16,5 18,5 22,5 16,5 x 23 16,5 129,5
2. Mario Jurišić AK RI Autosport ns - x 23,5 24 15 22,5 x 17,5 22 124,5
3. Mato Milković AK Dubrovnik Racing 20 21,5 x 12 14 [12] od x 12,5 10 90
4. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka 15 10 x - 10 [od] 10 x 10 12 67
5. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - 12 x 10 - - od x - - 22
6. Bojan Juranić AKK Petar Klepac - - x od - - 12 x - - 12
- Alex Vencl AK Pula-Rovinj - od x - - - - x - - 0
- Ivan Jaranović AK RI Autosport - - x - - - od x - - 0
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x od - 0
 
REDOSLIJED KLASE H16
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Bojan Tomić AK Klek 18,5 [18] x 24 24,5 24 23 x 22 22,5 158,5
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 14,5 14 x od - 13 16 x 15 16 88,5
3. Jurica Majić AKK Velika Gorica 24 23,5 x [13] 15 16,5 - x - - 79
4. Marino Matijašić AK Opatija - - x 17 - - ns x - - 17
5. Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj - - x - - - 12 x - - 12
6. Kristian Marinić AKK Petar Klepac - ns x - - - - x - 12 12
7. Joško Nejašmić AK Imota Racing - - x - - - - x - 10 10
 
REDOSLIJED KLASE H17
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac [10,5] 20 x 20 21,5 20 od x - - 81,5
2. Ivan Stričević AK Ragusa Racing - 15 x - - - 12 x od 15 42
3. Tonči Nazor AK Oneum - - x - - - - x 15 20 35
4. Zoran Grabović AK RI Autosport - - x 15 - - 20 x od - 35
5. Silvio Stefanović AK Klek - - x - - 15 15 x - - 30
6. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 21,5 - 21,5
7. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - x - - - 10 x - - 10
- Danijel Šimunović AK Zagreb Racing Team - - x - - - ns x - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Branimir Radić AKK Šibenik x - 24,5 x 24,5 x 14 - x x 63
2. Ante Alduk AKK Šibenik x 24,5 - x - x - - x x 24,5
3. Božo Prnić AK Pelješac Racing x 19 - x - x - - x x 19
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x 15 25 x 25 x 25 - x x 90
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing x - - x - x 19,5 - x x 19,5
 
REDOSLIJED KLASE 21 - FELICIA/FABIA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Stipe Bekavac AK Oneum 15 20 x 20 20 [10] 20 x od 20 115
2. Toni Goleš AKK Šibenik 20 15 x - - - - x - 15 50
3. Dejan Krajcar AK Opatija - - x 15 15 - 15 x - - 45
4. Ivan Bilić AK Oneum - - x - - - - x 20 12 32
5. Ante Gracin AKK Rogoznica 12 - x - - - - x - - 12
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,ST,WRC
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 25 19,5 x [19,5] 25 27 10 x 25 21,5 153
2. Robert Bradarić AK Solin - 25 x 25 - 21,5 27 x 16 18 132,5
3. Petar Dajak AK Ragusa Racing 19,5 16 x od 18 - 21,5 x 13,5 15,5 104
4. Dejan Dimitrijević AK Zagreb Racing Team 15 ns x 15 - 17,5 - x - 8 55,5
5. Tonči Nazor AK Oneum - 10 x 8 12,5 8 8 x - - 46,5
6. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - x 12,5 - 15 18 x - - 45,5
7. Maro Slade AK Dubrovnik Racing - - x - - - - x 19,5 13 32,5
8. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - x - - - - x - 27 27
9. Franjo Kunčer AKK Šibenik - - x - - - 15,5 x - - 15,5
10. Danijel Vojvodić AKK Sveta Nedelja - - x - - 10 - x - - 10
 
REDOSLIJED KLASE H24
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Nikola Rožić AK Trogir 16 22,5 x [ns] 15 22 20 x 21 20,5 137
2. Marko Sušić AK Dubrovnik Racing - - x 15 21 15 od x 15 15 81
3. David Damianich AK Pula-Rovinj 12 - x 12 8 - 12 x od 12 56
4. Mirko Mikulandra AKK Šibenik 21,5 15,5 x - 12 - - x - - 49
5. Enver Prodan AK Zrinski - - x 20 10 - 15 x - - 45
6. Eđidio Benčić AMK Buzet 10 - x 10 - - 10 x - - 30
7. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja - - x - - 12 - x - - 12
 
UKUPNO GRUPE KLASE