NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA PRELUČKE LEGENDE '13
Čakovec-Belica, 25.-26.05.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:47,372 0:00,000 -
2. 106 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 4 4:50,586 0:03,214 -
3. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:53,633 0:06,261 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 4 5:28,696 0:41,324 -
5. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 4 5:34,494 0:47,122 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Lea Šajnić KK 1 Zagreb HR 4 4:51,480 0:00,000 -
2. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:54,119 0:02,639 -
3. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 5:01,979 0:10,499 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 4 5:22,639 0:31,159 -
5. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 4 5:35,032 0:43,552 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 7:48,791 0:00,000 25
2. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 7:49,678 0:00,887 20
3. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 9 7:49,858 0:01,067 16
4. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 9 7:54,444 0:05,653 13
5. 205 Matea Turk AK FM Team HR 9 7:54,853 0:06,062 11
6. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 9 8:05,166 0:16,375 10
7. 215 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 9 8:08,448 0:19,657 9
8. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 8:08,824 0:20,033 8
9. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 8:09,235 0:20,444 7
10. 220 Marko Turk AK FM Team HR 9 8:10,589 0:21,798 6
11. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 9 8:14,387 0:25,596 5
12. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 9 8:31,285 0:42,494 4
13. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 9 8:41,654 0:52,863 3
- 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 7:47,878 0:00,000 25
2. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 7:50,724 0:02,846 20
3. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica HR 9 7:50,968 0:03,090 16
4. 205 Matea Turk AK FM Team HR 9 7:53,891 0:06,013 13
5. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 9 7:56,337 0:08,459 11
6. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 9 7:57,944 0:10,066 10
7. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 8:07,293 0:19,415 9
8. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 9 8:07,788 0:19,910 8
9. 215 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 9 8:15,295 0:27,417 7
10. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 9 8:15,700 0:27,822 6
11. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 9 8:20,636 0:32,758 5
12. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 9 8:21,051 0:33,173 4
13. 220 Marko Turk AK FM Team HR 9 8:23,118 0:35,240 3
14. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 9 8:29,758 0:41,880 2
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 12 9:27,845 0:00,000 25
2. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 12 9:28,206 0:00,361 20
3. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 9:39,324 0:11,479 16
4. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 9:44,975 0:17,130 13
5. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 10:01,034 0:33,189 11
- 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 2 odustao -
- 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 2 odustao -
- 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 0 nije startao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 12 9:37,861 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 12 9:38,317 0:00,456 20
3. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 12 9:38,486 0:00,625 16
4. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 12 9:44,173 0:06,312 13
5. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 9:46,657 0:08,796 11
6. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 9:56,871 0:19,010 10
- 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 12 isključen -
- 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 6 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 14 11:07,288 0:00,000 25
2. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 14 11:10,742 0:03,454 20
3. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 14 11:12,261 0:04,973 16
4. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 14 11:13,409 0:06,121 13
5. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 14 11:18,412 0:11,124 11
6. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 14 11:33,396 0:26,108 10
7. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 14 11:45,980 0:38,692 9
8. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 11:25,513 1 krug 8
- 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 14 11:05,866 0:00,000 25
2. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 14 11:09,683 0:03,817 20
3. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 14 11:15,975 0:10,109 16
4. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 14 11:16,186 0:10,320 13
5. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 14 11:24,001 0:18,135 11
6. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 14 11:24,421 0:18,555 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 11:37,563 1 krug 9
8. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 9 7:20,158 5 krugova 8
- 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 6 isključen -
 
PRVENSTVO HRVATSKE