NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
2. NAGRADA OPG VRANOVIĆ '13
Čakovec-Belica, 27.-28.07.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:44,994 0:00,000 -
2. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:48,473 0:03,479 -
3. 113 Marko Mesić AKK Podravina Koprivnica HR 4 5:01,500 0:16,506 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:47,559 0:00,000 -
2. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:49,283 0:01,724 -
3. 113 Marko Mesić AKK Podravina Koprivnica HR 1 4:39,335 3 kruga -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:34,992 0:00,000 25
2. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:39,069 0:04,077 20
3. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:39,494 0:04,502 16
4. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:41,161 0:06,169 13
5. 220 Marko Turk AK FM Team HR 10 8:44,426 0:09,434 11
6. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 10 8:52,458 0:17,466 10
7. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:52,589 0:17,597 9
8. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 10 9:01,948 0:26,956 8
9. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 9:02,036 0:27,044 7
10. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 10 9:04,140 0:29,148 6
11. 88 Nal Zrim Klemenčič AMK Rokart SVN 10 9:12,586 0:37,594 5
12. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 9:13,571 0:38,579 4
13. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 9:19,901 0:44,909 3
- 224 Muhammad Pličanić KK GB HR 4 odustao -
- 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 0 odustao -
- 2 Klemen Špec AMK Rokart SVN 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:37,223 0:00,000 25
2. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:40,343 0:03,120 20
3. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:41,261 0:04,038 16
4. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:43,785 0:06,562 13
5. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 8:50,104 0:12,881 11
6. 220 Marko Turk AK FM Team HR 10 8:52,183 0:14,960 10
7. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:59,032 0:21,809 9
8. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 10 9:11,576 0:34,353 8
9. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 9:11,786 0:34,563 7
10. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 10 9:13,001 0:35,778 6
11. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 10 9:13,413 0:36,190 5
12. 88 Nal Zrim Klemenčič AMK Rokart SVN 10 9:25,427 0:48,204 4
13. 2 Klemen Špec AMK Rokart SVN 9 8:37,298 1 krug 3
- 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 4 odustao -
- 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 0 odustao -
- 224 Muhammad Pličanić KK GB HR 0 nije startao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:24,374 0:00,000 25
2. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:28,191 0:03,817 20
3. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 13 10:28,609 0:04,235 16
4. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 13 10:33,169 0:08,795 13
5. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:36,270 0:11,896 11
6. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:38,931 0:14,557 10
- 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 6 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 13 10:15,254 0:00,000 25
2. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:15,457 0:00,203 20
3. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 13 10:17,470 0:02,216 16
4. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:29,853 0:14,599 13
5. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 12 10:16,893 1 krug 11
6. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 10:23,436 1 krug 10
7. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 10:29,616 1 krug 9
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:36,063 0:00,000 25
2. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 16 12:40,006 0:03,943 20
3. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 16 12:51,902 0:15,839 16
4. 417 Jovan Tošković AK FM Team HR 16 12:53,997 0:17,934 13
5. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:56,685 0:20,622 11
6. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 14 11:17,832 2 kruga 10
7. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 14 11:17,981 2 kruga 9
8. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 14 12:36,968 2 kruga 8
- 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 7 odustao -
- 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 3 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:39,398 0:00,000 25
2. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 16 12:48,451 0:09,053 20
3. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 16 12:49,538 0:10,140 16
4. 417 Jovan Tošković AK FM Team HR 16 12:52,276 0:12,878 13
5. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:55,063 0:15,665 11
6. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 16 12:55,420 0:16,022 10
7. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 16 12:59,194 0:19,796 9
8. 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 13:01,568 0:22,170 8
9. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 14 12:44,562 2 kruga 7
10. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 14 12:46,922 2 kruga 6
 
PRVENSTVO HRVATSKE