NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA TRANSPORTI TURK '13
Čakovec-Belica, 07.-08.09.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 4:49,262 0:00,000 -
2. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:49,996 0:00,734 -
3. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:54,264 0:05,002 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 4 5:01,245 0:11,983 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:40,896 0:00,000 -
2. 114 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 4:51,905 0:11,009 -
3. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:53,605 0:12,709 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 4 5:11,043 0:30,147 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:27,301 0:00,000 25
2. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:30,489 0:03,188 20
3. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:30,659 0:03,358 16
4. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:33,411 0:06,110 13
5. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 8:35,920 0:08,619 11
6. 220 Marko Turk AK FM Team HR 10 8:38,933 0:11,632 10
7. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 10 8:42,585 0:15,284 9
8. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 10 8:48,511 0:21,210 8
9. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:48,838 0:21,537 7
10. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:49,251 0:21,950 6
11. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 9:01,859 0:34,558 5
12. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 10 9:02,072 0:34,771 4
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:32,126 0:00,000 25
2. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:33,705 0:01,579 20
3. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:34,030 0:01,904 16
4. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 8:36,627 0:04,501 13
5. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:36,773 0:04,647 11
6. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:52,616 0:20,490 10
7. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:58,233 0:26,107 9
8. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 10 9:02,467 0:30,341 8
9. 220 Marko Turk AK FM Team HR 10 9:09,107 0:36,981 7
10. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 9:12,271 0:40,145 6
11. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 10 9:17,592 0:45,466 5
- 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 0 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:04,578 0:00,000 25
2. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 13 10:04,739 0:00,161 20
3. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:11,803 0:07,225 16
4. 308 David Šugar AK RI Autosport HR 13 10:18,923 0:14,345 13
5. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:21,598 0:17,020 11
6. 310 Karlo Roša AK RI Autosport HR 12 10:10,511 1 krug 10
- 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 0 isključen -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:07,043 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 13 10:07,958 0:00,915 20
3. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 13 10:08,067 0:01,024 16
4. 308 David Šugar AK RI Autosport HR 13 10:19,740 0:12,697 13
5. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:23,109 0:16,066 11
6. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:25,620 0:18,577 10
7. 310 Karlo Roša AK RI Autosport HR 12 10:40,093 1 krug 9
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:38,529 0:00,000 25
2. 423 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 16 12:54,113 0:15,584 20
3. 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 13:14,908 0:36,379 16
4. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 15 12:40,353 1 krug 13
5. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 12 9:25,531 4 kruga 11
6. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 12 12:41,733 4 kruga 10
7. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 9 7:41,386 7 krugova 9
- 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 4 odustao -
- 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 0 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
  S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 16 12:22,622 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:24,306 0:01,684 20
3. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 16 12:39,878 0:17,256 16
4. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:42,196 0:19,574 13
5. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 16 12:43,076 0:20,454 11
6. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 16 12:48,410 0:25,788 10
7. 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 13:07,258 0:44,636 9
8. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 14 13:02,787 2 kruga 8
- 423 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 0 isključen -
 
PRVENSTVO HRVATSKE