NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA CICA '13
Čakovec-Belica, 12.-13.10.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 4:39,812 0:00,000 -
2. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:43,746 0:03,934 -
- 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 0 nije startao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 114 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 4:43,506 0:00,000 -
2. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 4 4:44,919 0:01,413 -
3. 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 4 5:11,146 0:27,640 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:34,964 0:00,000 25
2. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:35,628 0:00,664 20
3. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:45,267 0:10,303 16
4. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:47,530 0:12,566 13
5. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:51,235 0:16,271 11
6. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 10 8:52,053 0:17,089 10
7. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:53,178 0:18,214 9
8. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 10 8:53,391 0:18,427 8
9. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:55,433 0:20,469 7
10. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 9:00,893 0:25,929 6
- 220 Marko Turk AK FM Team HR 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:30,189 0:00,000 25
2. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:33,759 0:03,570 20
3. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 10 8:34,392 0:04,203 16
4. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 10 8:38,475 0:08,286 13
5. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 10 8:39,853 0:09,664 11
6. 205 Matea Turk AK FM Team HR 10 8:49,829 0:19,640 10
7. 220 Marko Turk AK FM Team HR 10 8:50,343 0:20,154 9
8. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:51,267 0:21,078 8
9. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 10 8:51,608 0:21,419 7
10. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 10 9:00,861 0:30,672 6
11. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 10 9:17,174 0:46,985 5
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 13 10:05,094 0:00,000 25
2. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:07,384 0:02,290 20
3. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 13 10:10,729 0:05,635 16
4. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:16,656 0:11,562 13
5. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:26,669 0:21,575 11
6. 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 13 10:34,518 0:29,424 10
7. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 7 5:42,225 6 krugova 9
8. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 7 6:02,492 6 krugova 8
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 10:04,811 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 13 10:05,130 0:00,319 20
3. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 13 10:15,129 0:10,318 16
4. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 13 10:15,550 0:10,739 13
5. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 13 10:35,105 0:30,294 11
6. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 13 10:41,691 0:36,880 10
7. 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 11 10:56,291 2 kruga 9
- 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 16 12:19,230 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:20,481 0:01,251 20
3. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 16 12:26,229 0:06,999 16
4. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:26,358 0:07,128 13
5. 411 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:27,744 0:08,514 11
6. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 16 12:32,951 0:13,721 10
7. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 16 12:35,599 0:16,369 9
8. 424 Luka Fabijančić KK GB HR 9 7:20,687 7 krugova 8
- 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 7 odustao -
- 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:30,382 0:00,000 25
2. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 16 12:30,746 0:00,364 20
3. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 16 12:35,741 0:05,359 16
4. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 16 12:40,083 0:09,701 13
5. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 16 12:43,000 0:12,618 11
6. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 15 13:21,117 1 krug 10
7. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 13 13:05,721 3 kruga 9
8. 424 Luka Fabijančić KK GB HR 9 8:27,691 7 krugova 8
- 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 3 odustao

-
- 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 0 nije startao -
 
KUP - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 8 7:13,940 0:00,000 25
 
KUP - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 8 7:14,249 0:00,000 25
 
PRVENSTVO HRVATSKE