NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
10. NAGRADA VIROVITICE '13
Virovitica, 08.-09.06.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Lea Šajnić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 5 4:53,431 0:00,000 -
2. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:57,601 0:04,170 -
3. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 5 5:07,355 0:13,924 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 5 5:17,163 0:23,732 -
5. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 5 5:20,644 0:27,213 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Lea Šajnić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 5 4:56,918 0:00,000 -
2. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:58,753 0:01,835 -
3. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 5 5:20,864 0:23,946 -
4. 110 Josip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 5 5:30,646 0:33,728 -
5. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 5 5:36,154 0:39,236 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 12 8:54,630 0:00,000 25
2. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:55,030 0:00,400 20
3. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:03,007 0:08,377 16
4. 220 Marko Turk AK FM Team HR 12 9:06,093 0:11,463 13
5. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:08,048 0:13,418 11
6. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 9:08,709 0:14,079 10
7. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 9:12,735 0:18,105 9
8. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 9:17,872 0:23,242 8
9. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 12 9:19,760 0:25,130 7
10. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:27,530 0:32,900 6
- 205 Matea Turk AK FM Team HR 6 odustala -
- 201 Damian Sekulić AKK Ivanic
Kreator Racing Team
HR 4 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 12 8:52,758 0:00,000 25
2. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:52,944 0:00,186 20
3. 201 Damian Sekulić AKK Ivanic
Kreator Racing Team
HR 12 8:54,992 0:02,234 16
4. 205 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:58,985 0:06,227 13
5. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 8:59,482 0:06,724 11
6. 220 Marko Turk AK FM Team HR 12 9:07,280 0:14,522 10
7. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:08,485 0:15,727 9
8. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:10,442 0:17,684 8
9. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:15,786 0:23,028 7
10. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 9:16,982 0:24,224 6
11. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 9:17,799 0:25,041 5
12. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 12 9:27,289 0:34,531 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 15 10:05,708 0:00,000 25
2. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 15 10:09,524 0:03,816 20
3. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 15 10:19,810 0:14,102 16
4. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 15 10:40,000 0:34,292 13
5. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 15 10:42,505 0:36,797 11
6. 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 11 7:56,102 4 kruga 10
- 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 5 isključen -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 15 10:15,499 0:00,000 25
2. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 15 10:19,190 0:03,691 20
3. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 15 10:21,932 0:06,433 16
4. 303 Marino Radetić AK Opatija
Karting Team Prelučka Legenda
HR 15 10:27,581 0:12,082 13
5. 307 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 15 10:34,176 0:18,677 11
6. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 15 10:36,945 0:21,446 10
- 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 4 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:37,878 0:00,000 25
2. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:38,123 0:00,245 20
3. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 19 12:49,982 0:12,104 16
4. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 19 12:51,002 0:13,124 13
5. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 19 13:13,593 0:35,715 11
- 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 3 odustao -
- 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 3 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:38,211 0:00,000 25
2. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:38,442 0:00,231 20
3. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 19 12:48,674 0:10,463 16
4. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 19 12:49,048 0:10,837 13
5. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 18 12:39,672 1 krug 11
6. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 17 12:45,497 2 kruga 10
7. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 15 10:45,865 4 kruga 9
 
PRVENSTVO HRVATSKE