NACIONALNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
11. NAGRADA VIROVITICE '13
Virovitica, 06.-07.07.2013.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:47,945 0:00,000 -
2. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:53,388 0:05,443 -
3. 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 5 5:06,553 0:18,608 -
4. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 5 5:13,004 0:25,059 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 112 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:54,320 0:00,000 -
2. 105 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 4:59,499 0:05,179 -
3. 110 Josip Lozić AK RI Autosport HR 5 5:15,694 0:21,374 -
4. 111 Ian Šopić AK RI Autosport HR 5 5:21,378 0:27,058 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 12 8:32,174 0:00,000 25
2. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 12 8:32,454 0:00,280 20
3. 201 Damian Sekulić AKK Ivanić Grad HR 12 8:32,568 0:00,394 16
4. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:36,531 0:04,357 13
5. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 8:36,913 0:04,739 11
6. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 12 8:40,497 0:08,323 10
7. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:40,920 0:08,746 9
8. 205 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:41,101 0:08,927 8
9. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:44,265 0:12,091 7
10. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:48,134 0:15,960 6
11. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 12 8:52,369 0:20,195 5
12. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 12 8:52,699 0:20,525 4
13. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 8:56,558 0:24,384 3
14. 215 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:58,809 0:26,635 2
15. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 12 9:08,157 0:35,983 1
- 220 Marko Turk AK FM Team HR 0 nije startao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Damian Sekulić AKK Ivanić Grad HR 12 8:30,170 0:00,000 25
2. 202 Max Herendić KK 1 Zagreb
CRG Croatia
HR 12 8:33,654 0:03,484 20
3. 203 Leo Srđenović AKK Podravina Koprivnica
Kreator Racing Team
HR 12 8:33,930 0:03,760 16
4. 206 Matija Jurišić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:34,723 0:04,553 13
5. 217 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 12 8:36,512 0:06,342 11
6. 207 Dorian Vargović AMKK Cobra Virovitica HR 12 8:42,268 0:12,098 10
7. 204 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:42,561 0:12,391 9
8. 205 Matea Turk AK FM Team HR 12 8:43,013 0:12,843 8
9. 218 Filip Lozić AK RI Autosport
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:48,901 0:18,731 7
10. 220 Marko Turk AK FM Team HR 12 8:54,182 0:24,012 6
11. 210 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 12 8:55,951 0:25,781 5
12. 221 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team
Autocentar Marinići Racing Team
HR 12 8:56,369 0:26,199 4
13. 219 Sandro Budiselić AK RI Autosport HR 12 8:56,985 0:26,815 3
14. 215 Luka Vuk AKK Podravina Koprivnica HR 12 8:57,000 0:26,830 2
15. 211 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 9:02,584 0:32,414 1
16. 223 Pavao Mikulić KK Koprivnica HR 12 9:11,261 0:41,091 -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 15 9:49,782 0:00,000 25
2. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 15 9:52,317 0:02,535 20
3. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 15 9:52,502 0:02,720 16
4. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 15 9:58,977 0:09,195 13
5. 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 15 10:16,929 0:27,147 11
6. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 15 10:28,041 0:38,259 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 William Mucak KK 1 Zagreb
Kreator Racing Team
HR 15 12:11,713 0:00,000 25
2. 302 Juraj Kovačić AK FM Team
CRG Croatia
HR 15 12:38,775 0:27,062 20
3. 304 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 15 12:50,176 0:38,463 16
4. 306 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 15 12:50,408 0:38,695 13
5. 308 David Šugar AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 14 12:27,480 1 krug 11
6. 309 Ivan Berton AK Istra Racing Team HR 13 12:55,102 2 kruga 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:24,628 0:00,000 25
2. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 12:25,083 0:00,455 20
3. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 19 12:39,375 0:14,747 16
4. 417 Jovan Tošković AK FM Team HR 19 12:41,475 0:16,847 13
5. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 19 12:47,859 0:23,231 11
6. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:54,942 0:30,314 10
7. 410 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 19 13:03,326 0:38,698 9
8. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 18 12:37,253 1 krug 8
9. 416 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 18 12:46,177 1 krug 7
10. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 17 12:49,280 2 kruga 6
11. 422 Zlatko Banić Splitski Auto Klub HR 16 12:45,901 3 kruga 5
12. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 16 12:58,819 3 kruga 4
13. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 15 10:02,516 4 kruga 3
- 411 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 7 odustao  
- 419 Zlatko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 2 odustao -
- 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 1 odustao -
- 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 1 odustao -
- 420 Ivan Jurković KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
- 421 Ratko Medenec KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Marko Sitarić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 15:37,435 0:00,000 25
2. 406 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja
CRG Croatia
HR 19 15:38,579 0:01,144 20
3. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica
Racing Team Romić
HR 19 15:39,281 0:01,846 16
4. 414 Nikola Samaržija AK FM Team HR 19 15:41,283 0:03,848 13
5. 404 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka Legenda
HR 19 15:41,567 0:04,132 11
6. 409 Karlo Golub KK GB
Kreator Racing Team
HR 19 15:51,292 0:13,857 10
7. 417 Jovan Tošković AK FM Team HR 19 16:12,084 0:34,649 9
8. 408 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 19 16:15,188 0:37,753 8
9. 402 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 16:21,356 0:43,921 7
10. 413 Martin Ravenščak KK 1 Zagreb HR 19 16:21,884 0:44,449 6
11. 412 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 18 15:42,442 1 krug 5
12. 416 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 18 15:51,098 1 krug 4
13. 405 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 18 15:53,744 1 krug 3
14. 410 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 18 16:19,566 1 krug 2
15. 420 Ivan Jurković KK 1 Zagreb HR 18 16:26,588 1 krug 1
16. 422 Zlatko Banić Splitski Auto Klub HR 16 15:51,118 3 kruga -
17. 421 Ratko Medenec KK 1 Zagreb HR 16 16:23,724 3 kruga -
- 411 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
- 419 Zlatko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
 
PRVENSTVO HRVATSKE