štopericaciljna zastavica 1. 22.-23.03.13. - Kumrovec
2. 27.-28.04.13. - Beograd (SRB)
3. 10.-12.05.13. - Ljubljana (SVN)
4. 24.-25.05.13. - Dugo Selo
5. 28.-29.06.13. - Novi Vinodolski
6. 26.-28.09.13. - Poreč
7. 11.-12.10.13. - Opatija
8. 09.-10.11.13. - Poreč
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja - 25 - 25 25 25 - 25 125
2. Damir Bruner AK D.T. Poreč 25 18 6 15 10 15 15 [od] 104
3. Botond Csanyi AK Delta Sport od - 8 18 18 - od 15 59
4. Blaž Selan (SVN) Autosport Jazon 18 - od 12 12 4 - - 46
5. Vedran Bužić AK Buzet Autosport od 10 - 10 - 0 18 od 38
6. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - - - - - 12 25 od 37
7. Florjan Rus (SVN) SEC Racing Team - - 15 - - 18 - - 33
8. Tina Lazar (SVN) Dirkalno Društvo R od - 18 - - 10 - - 28
9. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 0 - 0 8 4 [0] 8 6 26
10. Karin Thannhauser (DEU) Kathrein Renn Rallye Team - - 25 - - - - - 25
11. Jasna Durak AK Rally-Baba 1 8 - 4 0 0 12 [od] 25
12. Vilijem Ošlaj (SVN) BD Reja Šport - - 12 - - 8 - - 20
13. Enej Ložnar Kranjc (SVN) AMK Evora - - od - - - - 18 18
14. Matej Čar (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 8 - 10 - 18
15. Gregor Brešer (SVN) AK MGM Postojna 15 - 2 - - od - - 17
16. Jaka Cevc (SVN) AMD Slovenija Avto - - 10 - - 6 - - 16
17. Radmil Radivojević (SRB) WRR - 15 - - - 0 - - 15
18. Elvino Svetić AK Rijeka - - - - 15 - - - 15
19. Miran Šmid (SVN) Avtosport Jazon 10 - - - - od - 4 14
20. Igor Šugar AK Delta Sport 12 - - 0 - - - - 12
21. Bence Szabo AK Delta Sport od 12 - od - - - - 12
22. Zoltan Balog AK Delta Sport - - - - - - - 12 12
23. Uroš Ocvirk (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - 0 - 10 10
24. Marko Stiperski AKK Fridge Racing 8 - - - - 0 - - 8
25. Roland Savanyu (HUN) Dodod ASE - - - - - - - 8 8
26. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - - - 2 0 6 od 8
27. Goran Šams AK Stubaki 0 6 - od - 0 0 od 6
28. Dorijano Milanović AK Istra Racing Team 6 od - od 0 - - - 6
29. Ana Golić (SRB) Vladica Rabrenović - - - 6 - - - - 6
30. Jelena Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 6 - - - 6
31. Petra Hrvatin AK Opatija Motorsport - - - - - - 4 1 5
32. Branimir Kučko AK Rally-Baba 4 - - 0 - - - - 4
33. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 4 - - - - - 4
34. Andi Afrić AK AD-Astra 2 - - - - - 2 od 4
35. Denis Rubinić AK Zrinski od - 0 1 0 0 [od] 2 3
36. Dina Orešić AMK Dugo Selo 0 - - 2 0 - - - 2
37. Szabolc Odor AK Delta Sport - - - - - 2 - - 2
38. Niko Volčič (SVN) AMD Slovenija Avto - - 1 - - - - - 1
39. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 1 - - - 1
40. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - - - 1 - od 1
41. Tadej Simčič (SVN) Dirkalno Društvo R od - - - od - 1 od 1
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja - 25 - 25 25 25 - 25 125
2. Damir Bruner AK D.T. Poreč 25 18 10 15 10 18 25 [od] 121
3. Blaž Selan (SVN) Autosport Jazon 18 - od 12 12 10 - - 52
4. Botond Csanyi AK Delta Sport od - 12 18 18 - od - 48
5. Andi Afrić AK AD-Astra 15 - - - - - 18 od 33
6. Tina Lazar (SVN) Dirkalno Društvo R od - 18 - - 15 - - 33
7. Vilijem Ošlaj (SVN) BD Reja Šport - - 15 - - 12 - - 27
8. Karin Thannhauser (DEU) Kathrein Renn Rallye Team - - 25 - - - - - 25
9. Bence Szabo AK Delta Sport - 15 - - - - - - 15
10. Elvino Svetić AK Rijeka - - - - 15 - - - 15
11. Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - 10 od - - - 10
- Marina Cvirn AK Delta od od - od - - - - 0
- Kornel Baumhakl AK Delta Sport - - - od - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - - - 25 10 25 od 60
2. Igor Šugar AK Delta Sport 25 - - 25 - - - - 50
3. Florjan Rus (SVN) SEC Racing Team - - 25 - - 25 - - 50
4. Botond Csanyi AK Delta Sport - - - - - - - 25 25
5. Zoran Harapin AK Zagorje Oroslavje 15 - - - - 8 - - 23
6. Marko Stiperski AKK Fridge Racing 18 - - - - 4 - - 22
7. Branko Duišin AK RI Autosport - - - - 18 - od - 18
8. Szabolc Odor (HUN) AK Delta Sport - - - - - 18 - - 18
9. Zoltan Balog AK Delta Sport - - - - - - - 18 18
10. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - 6 - 12 18
11. Roland Savanyu (HUN) Dodo ASE - - - - - - - 15 15
12. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - - - 15 - od 15
13. Jozsef Kerekes (HUN) Klausz SE - - - - - 12 - od 12
- Bence Szabo AK Delta Sport od - - od - - - - 0
- jure Podpečan (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - od - 0
- Tamas Rimar (HUN) AD Pub kft - - - - - - od - 0
- Gorazd Prosenc (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 15 - 12 18 15 [8] 10 15 85
2. Jasna Durak AK Rally-Baba 25 15 - 12 10 6 15 [od] 83
3. Vedran Bužić AK Buzet Autosport od 18 - 25 - 10 18 od 71
4. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - - - - - 25 25 od 50
5. Jaka Cevc (SVN) AMD Slovenija Avto - - 25 - - 18 - - 43
6. Goran Šams AK Stubaki 18 12 - od - 2 6 od 38
7. Radmil Radivojević (SRB) WRR - 25 - - - 12 - - 37
8. Matej Čar (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 25 - 12 - 37
.9. Dina Orešić AMK Dugo Selo 12 - - 10 8 - - - 30
10. Enej Ložnar Kranjc (SVN) AMK Evora - - od - - - - 25 25
11. Uroš Ocvirk (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - 4 - 18 22
12. Petra Hrvatin AK Opatija Motorsport - - - - - - 8 12 20
13. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 18 - - - - - 18
14. Jelena Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 18 - - - 18
15. Niko Volčič (SVN) AMD Slovenija Avto - - 15 - - - - - 15
16. Ana Golić (SRB) Vladica Rabrenović - - - 15 - - - - 15
17. Damir Kuzmić AK Opatija Motorsport - - od - - 15 - - 15
18. Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - 12 - - - 12
19. Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje - - 10 - - - - - 10
- Aleš Širca (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - - - - 0
- Rene Pintar AK Delta Sport ns - - - - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Denis Rubinić AK Zrinski od - 15 25 18 25 [od] 18 101
2. Gregor Brešer (SVN) AK MGM Postojna 25 - 25 - - od - - 50
3. Miran Šmid (SVN) Avtosport Jazon 18 - - - - od - 25 43
4. Mario Bahorić AK Delta Sport od - - od 15 od 18 - 33
5. Branimir Kučko AK Rally-Baba 12 - - 18 - - - - 30
6. Sandra Srdoč AK AD-Astra 8 - - - - - 12 6 26
7. Valter Mršnik (SVN) AMK Atom - - - - 25 - - - 25
8. Tadej Simčič (SVN) Dirkalno Društvo R od - - - od - 25 od 25
9. Marko Šivak AK Delta Sport 10 - - 15 - - - - 25
10. Dorijano Milanović AK Istra Racing Team 15 od - od 10 - - - 25
11. Damir Surina AK Opatija Motorsport - - - - - 8 15 od 23
12. Damir Boc AK Delta - - - 12 - - 10 - 22
13. Zmago Logar (SVN) Dirkalno Društvo R - - 18 - - - - - 18
14. Fabrizio Colja (ITA) Alessandro Cepek - - - - - 18 - - 18
15. Miran Mlinar (SVN) AMD Buhc - - - - - 15 - - 15
16. Jure Kovač (SVN) SKD Topmotors Racing - - - - - - - 15 15
17. David Vončina (SVN) AK Modri Dirkač - - - - 12 - - - 12
18. Matej Sedej (SVN) AMD Buhc - - - - - 12 - - 12
19. Rok Lovšin (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - - 12 12
20. Denis Mravlje (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - - 10 - - 10
21. Matic Humar (SVN) AK Modri Dirkač od - - - - - - 10 10
22. Goran Glad AK INA Millennium - - - - 8 - - - 8
23. Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 8 8
- Toni Malinarich AK D.T. Poreč - - - - - od - od 0
- Davor Ivič (SVN) Autosport Jazon od - - - - - - - 0
- Jani Drnovšček (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - - - - 0
- Tjaša Likar (SVN) Autosport Jazon - - od - - - - - 0
- Kristijan Prelaz (SVN) AK Cerkno Racing - - - - od - - - 0
- Jan Oblak (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - - - od 0
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Maria Rumpler (AUT) Karl Rumpler [10] - 18 12 15 15 15 18 93
2. Zdravko Škalić AKK Sveta Nedelja 25 - - 18 - 10 - - 53
3. Marko Matijašić AK Buzet Autosport 8 - - - 12 - 10 12 42
4. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - - 12 - 15 27
5. Peter Stark (AUT) Karl Rumpler - 25 - - - - - - 25
6. Tadej Štupar (SVN) AK Plamtex Sport - - 25 - - od - - 25
7. Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja - - - 25 - - - od 25
8. Jure Podpečan (SVN) AK Lamko - - - - 25 - - od 25
9. Damijan Andrejka (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - 25 - - 25
10. Gergo Istovics (HUN) Maricsek Racing Team - - - - - - 25 - 25
11. Tomi Vošinek (SVN) ŠD VRT - - - - - - - 25 25
12. Tomislav Županić AK Delta 15 - - 10 - - - - 25
13. Tajana Držić-Pinky AKK Sveta Nedelja 18 - - - - - - - 18
14. Robert Hanyecz (HUN) Big Push Rally Team - - - - 18 - - - 18
15. Helena Šmit (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 18 - - 18
16. Vjekoslav Vahtarić AK Opatija - - - od od - 18 - 18
17. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - 8 10 18
18. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - - - 15 - - - - 15
19. Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 12 - - - - od - - 12
20. Dario Ružić AK Opatija - - - - - - 12 - 12
21. Aleš Ličen (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 8 - - 8
22. Klemen Seražin (SVN) ŠD Carst 04 - - - - od - - 8 8
23. Goran Lepčin AK Zagorje Oroslavje 6 - - - - - - - 6
24. Bence Szabo AK Delta Sport - - - - - 6 - - 6
25. Danijel Sarić AK D.T. Poreč - - - - - - - 6 6
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Damir Boc AK Delta od - - - - - - - 0
- Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Jan Kavčič (SVN) AK Zaba od - - - - - - - 0
- Teedy Vlaisavljević AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
- Filip Spevec AK Istra Racing Team - od - - - - - - 0
- Goran Glad AK INA Millennium - - - od - - - - 0
- Danijel Grubiša AK Istra Racing Team - - - - - od - - 0
- Sanjin Sirotić AMD Buzet - - - - - od - - 0
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Goran Lepčin AK Zagorje Oroslavje 25 - - - - - - - 25
2. Helena Šmit (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 25 - - 25
3. Tomi Vošinek (SVN) ŠD VRT - - - - - - - 25 25
4. Aleš Ličen (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 18 - - 18
5. Klemen Seražin (SVN) ŠD Carst 04 - - - - od - - 18 18
- Saša Crnec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Jan Kavčič (SVN) AK Zaba od - - - - - - - 0
- Goran Glad AK INA Millennium - - - od - - - - 0
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Zdravko Škalić AKK Sveta Nedelja 25 - - 25 - 18 - - 68
2. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - - - - 25 - 25 50
3. Neven Ukota AMK Buzet - - - - - - 18 18 36
4. Dario Ružić AK Opatija - - - - - - 25 - 25
5. Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 18 - - - - - - - 18
6. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - - - 18 - - - - 18
7. Danijel Sarić AK D.T. Poreč - - - - - - - 15 15
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Damir Boc AK Delta od - - - - - - - 0
- Filip Spevec AK Istra Racing Team - od - - - - - - 0
- Danijel Grubiša AK Istra Racing Team - - - - - od - - 0
- Sanjin Sirotić AMD Buzet - - - - - od - - 0
 
GRUPA S3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Maria Rumpler (AUT) Karl Rumpler 15 - 18 18 [15] 18 15 25 109
2. Marko Matijašić AK Buzet Autosport 12 - - - 12 - 12 18 54
3. Tomislav Županić AK Delta 18 - - 15 - - - - 33
4. Tajana Držić-Pinky AKK Sveta Nedelja 25 - - - - - - - 25
5. Peter Stark (AUT) Karl Rumpler - 25 - - - - - - 25
6. Tadej Štupar (SVN) AK Plamtex Sport - - 25 - - od - - 25
7. Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja - - - 25 - - - od 25
8. Jure Podpečan (SVN) AK Lamko - - - - 25 - - od 25
9. Damijan Andrejka (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - 25 - - 25
10. Gergo Istovics (HUN) Maricsek Racing Team - - - - - - 25 - 25
11. Robert Hanyecz (HUN) Big Push Rally Team - - - - 18 - - - 18
12. Vjekoslav Vahtarić AK Opatija - - - od od - 18 - 18
13. Bence Szabo AK Delta Sport - - - - - 15 - - 15
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - - - - - od - - 0
 
GRUPA H
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Teedy Vlaisavljević AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI