štopericaciljna zastavica 1. 22.-23.03.13. - Kumrovec
2. 27.-28.04.13. - Beograd (SRB)
3. 10.-12.05.13. - Ljubljana (SVN)
4. 24.-25.05.13. - Dugo Selo
5. 28.-29.06.13. - Novi Vinodolski
6. 26.-28.09.13. - Poreč
7. 11.-12.10.13. - Opatija
8. 09.-10.11.13. - Poreč
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - 25 - 25 25 25 - 25 125
2. Daniel Šaškin AK D.T. Poreč 25 18 6 15 10 15 15 [od] 104
3. Janos Szilagyi AK Delta Sport od - 8 18 18 - od 15 59
4. Rajko Žakelj (SVN) Autosport Jazon 18 - od 12 12 4 - - 46
5. Rok Turk (SVN) AMK Evora - - od - - - 25 18 43
6. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport od 10 - 10 1 0 18 [od] 39
7. Aleks Humar (SVN) SEC Racing Team - - 15 - - 18 - - 33
8. Darko Peljhan (SVN) Dirkalno Društvo R od - 18 - - 10 - - 28
9. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport 0 - 0 8 4 [0] 8 6 26
10. Hermann Gassner (DEU) Kathrein Renn Rallye Team - - 25 - - - - - 25
11. Ivica Siladić AK Rally-Baba 1 8 - 4 0 0 12 [od] 25
12. Vladica Rabrenović (SWE) Vladica Rabrenović - 15 - 6 - 0 - - 21
13. Jani Trček (SVN) RD Beja Šport - - 12 - - 8 - - 20
14. Aljoša Novak (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 8 - 10 - 18
15. Grega Premrl (SVN) AK MGM Postojna 15 - 2 - - od - - 17
16. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - 4 - - 12 - od 16
17. Alan Pajk (SVN) AMD Slovenija Avto - - 10 - - 6 - - 16
18. Dino Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 15 - - - 15
19. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport od - - od - 2 od 12 14
20. Klavdija Senica (SVN) Avtosport Jazon 10 - - - - od - 4 14
21. Branko Jemrić AK AD-Astra 12 - - 0 - 0 - - 12
22. Tibor Vavika AK Delta Sport - 12 - od - - - - 12
23. Tim Novak (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - 0 - 10 10
24. Goran Sertić AKK Fridge Racing 8 - - - - - - - 8
25. Attila Varga (HUN) Dodo ASE - - - - - - - 8 8
26. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - 2 0 6 od 8
27. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 0 6 0 od - 0 0 od 6
28. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team 6 od - od 0 od - od 6
29. Marinko Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 6 - - - 6
30. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - od - - 0 4 1 5
31. Antun Vrbanović AK Rally-Baba 4 - - 0 - - - - 4
32. Igor Gauš AK AD-Astra 2 - - - - - 2 od 4
33. Marsel Katić AK Zrinski od - 0 1 0 0 [od] 2 3
34. Sandi Garguljak AK Sesvete 0 - - 2 0 - - - 2
35. Jan Medved (SVN) AMD Slovenija Avto - - 1 - - - - - 1
36. Nikola Dobrila AK D.T. Poreč - - - - - 1 - od 1
37. Simon Trobec (SVN) Dirkalno Društvo R od - od - od - 1 od 1
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - 25 - 25 25 25 - 25 125
2. Daniel Šaškin AK D.T. Poreč 25 18 10 15 10 18 25 [od] 121
3. Rajko Žakelj (SVN) Autosport Jazon 18 - od 12 12 10 - - 52
4. Janos Szilagyi AK Delta Sport od - 12 18 18 - od - 48
5. Igor Gauš AK AD-Astra 15 - - - - - 18 od 33
6. Darko Peljhan (SVN) Dirkalno Društvo R od - 18 - - 15 - - 33
7. Jani Trček (SVN) RD Beja Šport - - 15 - - 12 - - 27
8. Hermann Gassner (DEU) Kathrein Renn Rallye Team - - 25 - - - - - 25
9. Tibor Vavika AK Delta Sport - 15 - od - - - - 15
10. Dino Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 15 - - - 15
11. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 10 od - - - 10
- Juraj Puškar AK Delta od od - od - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - 25 10 25 od 60
2. Branko Jemrić AK AD-Astra 25 - - 25 - 4 - - 54
3. Aleks Humar (SVN) SEC Racing Team - - 25 - - 25 - - 50
4. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport od - - od - 18 od 18 36
5. Janos Szilagyi AK Delta Sport - - - - - - - 25 25
6. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 15 - - - - 8 - - 23
7. Goran Sertić AKK Fridge Racing 18 - - - - - - - 18
8. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 18 - od - 18
9. Dejan Kirinčić AK Zrinski - - - - - 6 - 12 18
10. Attila Varga (HUN) Dodo ASE - - - - - - - 15 15
11. Nikola Dobrila AK Opatija Motorsport - - - - - 15 - od 15
12. Kristof Klausz (HUN) Klausz SE - - - - - 12 - - 12
- Grega Podpečan (SVN) AMD Slovenija Avto - - - - - - od - 0
- Samo Golob (SVN) Autosport Jazon - - - - - - - od 0
- Zoltan Pryma (HUN) Krupa SE - - - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport 15 - 12 18 15 [8] 10 15 85
2. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport od 18 - 25 12 10 18 - 83
3. Ivica Siladić AK Rally-Baba 25 15 - 12 10 6 15 [od] 83
4. Vladica Rabrenović (SWE) Vladica Rabrenović - 25 - 15 - 12 - - 52
5. Rok Turk (SVN) AMK Evora - - od - - - 25 25 50
6. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 18 12 10 od - 2 6 od 48
7. Alan Pajk (SVN) AMD Slovenija Avto - - 25 - - 18 - - 43
8. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - 18 - - 25 - od 43
9. Aljoša Novak (SVN) Dirkalno Društvo R - - - - 25 - 12 - 37
10. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - od - - 15 8 12 35
11. Sandi Garguljak AK Sesvete 12 - - 10 8 - - - 30
12. Tim Novak (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - 4 - 18 22
13. Marinko Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 18 - - - 18
14. Jan Medved (SVN) AMD Slovenija Avto - - 15 - - - - od 15
- Simon Trobec (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - - - - 0
- Reno Turk AK Delta Sport ns - - - - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Marsel Katić AK Zrinski od - 15 25 18 25 [od] 18 101
2. Grega Premrl (SVN) AK MGM Postojna 25 - 25 - - od - - 50
3. Klavdija Senica (SVN) Avtosport Jazon 18 - - - - od - 25 43
4. Ivan Bahorić AK Delta Sport od - - od 15 od 18 - 33
5. Antun Vrbanović AK Rally-Baba 12 - - 18 - - - - 30
6. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - 12 8 - 10 - 30
7. Robert Grbac AK AD-Astra 8 - - - - - 12 6 26
8. Miha Prek (SVN) AMK Atom - - - - 25 - - - 25
9. Simon Trobec (SVN) Dirkalno Društvo R od - - - od - 25 od 25
10. Vladimir Poredski AK Delta Sport 10 - - 15 - - - - 25
11. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team 15 od - od 10 od - od 25
12. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - - - 8 15 od 23
13. Martin Balant (SVN) AK Modri Dirkač - - - - 12 - - 10 22
14. Jure Jereb (SVN) Dirkalno Društvo R - - 18 - - - - - 18
15. Alessandro Cepek (ITA) Alessandro Cepek - - - - - 18 - - 18
16. Martin Mlinar (SVN) AMD Buhc - - - - - 15 - - 15
17. Denis Savič (SVN) SKD Topmotors Racing - - - - - - - 15 15
18. Andrej Velkavrh (SVN) AMD Buhc - - - - - 12 - - 12
19. Manuel Dessardo (SVN) AK MGM Postojna - - - - - - - 12 12
20. Ervin Malavašič (SVN) Dirkalno Društvo R - - od - - 10 - - 10
21. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 8 8
- Blaž Benčina (SVN) AK Modri Dirkač od - - - - - - - 0
- Matjaž Mihevc (SVN) Autosport Jazon od - - - - - - - 0
- Luka Bekanovič (SVN) Autosport Jazon - - od - - - - - 0
- Franci Božič (SVN) AK Cerkno Racing - - - - od - - - 0
- David Vončina (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - - - od 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Karl Rumpler (AUT) Karl Rumpler [10] 25 18 12 15 15 15 18 118
2. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja 25 - - 18 - 10 - - 53
3. Marino Ivančić AK Buzet Autosport 8 - - - 12 - 10 12 42
4. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 12 - - 15 - - - - 27
5. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - 12 - 15 27
6. Aleš Zrinski (SVN) AK Plamtex Sport - - 25 - - od - - 25
7. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - - 25 - - - od 25
8. Domen Agnič (SVN) AK Lamko - - - - 25 - - od 25
9. Mišel Zupančič (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - 25 - - 25
10. Antal Kovacs (HUN) Maricsek Racing Team - - - - - - 25 - 25
11. Daniele Trani (SVN) ŠD VRT - - - - - - - 25 25
12. Damir Habazin AK Delta 15 - - 10 - - - - 25
13. Balazs Baumgartner (HUN) Big Push Rallye Team - - - - 18 6 - - 24
14. Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja 18 - - - - - - - 18
15. Jan Mrak (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 18 - - 18
16. Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od od - 18 - 18
17. Vedran Šćulac AK Skok Racing - - - - - - 8 10 18
18. Marin Jurčić AK Opatija - - - - - - 12 - 12
19. Aleš Saksida (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 8 - - 8
20. Simon Rončel (SVN) ŠD Carst 04 - - - - od - - 8 8
21. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 6 - - - - - - - 6
22. David Pelicar AK D.T. Poreč - - - - - - - 6 6
- Igor Mandić AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - od - - - od - - 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Andrej Čuk (SVN) AK Zaba od - - - - - - - 0
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Slaven Šekuljica AK Delta - - - od - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - od - - 0
- Almir Vrpčić (BIH) AK ARC Racing - - - - - od - - 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 25 - - - - - - - 25
2. Jan Mrak (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 25 - - 25
3. Daniele Trani (SVN) ŠD VRT - - - - - - - 25 25
4. Saša Saksida (SVN) AK Modri Dirkač - - - - - 18 - - 18
5. Simon Rončel (SVN) ŠD Carst 04 - - - - od - - 18 18
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Andrej Čuk (SVN) AK Zaba od - - - - - - - 0
- Slaven Šekuljica AK Delta - - - od - - - - 0
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja 25 - - 25 - 18 - - 68
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - 25 - 25 50
3. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 18 - - 18 - - - - 36
4. Vedran Šćulac AK Skok Racing - - - - - - 18 18 36
5. Marin Jurčić AK Opatija - - - - - - 25 - 25
6. David Pelicar AK D.T. Poreč - - - - - - - 15 15
- Igor Mandić AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - od - - - od - - 0
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - od - - 0
 
GRUPA S3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Karl Rumpler (AUT) Karl Rumpler 15 25 18 18 15 18 [15] 25 134
2. Marino Ivančić AK Buzet Autosport 12 - - - 12 - 12 18 54
3. Damir Habazin AK Delta 18 - - 15 - - - - 33
4. Balazs Baumgartner (HUN) Big Push Rallye Team - - - - 18 15 - - 33
5. Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja 25 - - - - - - - 25
6. Aleš Zrinski (SVN) AK Plamtex Sport - - 25 - - od - - 25
7. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - - 25 - - - od 25
8. Domen Agnič (SVN) AK Lamko - - - - 25 - - od 25
9. Mišel Zupančič (SVN) AK Plamtex Sport - - - - - 25 - - 25
10. Antal Kovacs (HUN) Maricsek Racing Team - - - - - - 25 - 25
11. Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od od - 18 - 18
- Almir Vrpčić (BIH) AK ARC Racing - - - - - od - - 0
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI PROIZVOĐAČI